Jeff Dunham: Spark of Insanity (TV pořad)

Komedie

USA, 2007, 80 min

Jeff Dunham

Účinkují:

Jeff Dunham

Můj komentář jakoby tu ani nebyl, protože napíšu asi to co 99% ostatních. Fakt nemůžu jinak, nenapadá mě jiný inteligentní, originální komentář, než: Achmed je king! Jeff Dunham vdechl život skvělým postavičkám, které samy o sobě jsou roztomilé, ale vidět je "jako živé", komunikující s Jeffem, to je nebezpečná kombinace. Bohužel u ostatních postaviček jsem se jen místy usmál, salvy smíchu jako u Achmeda se nekonaly.(9.2.2009)

Jef-f duuuunhaaaam daaat koooom, jeho špatně vyčištěný nos a legendární modrý prius společně s Achmedem, hrozivým teroristou, který trpí předčasnou detonací a jednou nás všechny zabije:) Chvílema jsem nevěřila jak může zvládat tolik věcí najednou-2 hádající se postavičky a ještě do toho mluvit za sebe. Opravduvskvělá zábava(12.1.2010)

Jednoho z nejlepších břichomluvců pod sluncem políbila múza a on dostal nápad, udělat si vlastní show. Nebylo to nic těžkého, stačil jeho um a pár postaviček na ruku. A ejhle, jeden z nejvtipnějších internetových pořadů je na světě. Parádně vybraný humor by salvy smíchu nejen v publiku vyvolal i sám o sobě, avšak v (mono)dialogu druhotných hrdinů a Jeffa vyvolává smích daleko větší, že se už nedá počítat na decibely, ale na počet vybrečených slz. Jedna postavička lepší než druhá, každá má něco do sebe, avšak i přes masovou celebritu Achmeda, já osobně jsem si nejvíce oblíbil Peanuta. Nejen díky atypicky komickému vzhledu, nebo vynikající formě, především zvuků, ale díky volbě sebekritického humoru, která už pomalu nese pečeť záruky pobavení. A i dnes po letech, kdy jsem měl možnost tuto dokonalou prezentaci lidského umění zhlédnout poprvé, kdykoli se na ni podívám znovu, opět si pobrečím. A smutkem to věru není. 80%(10.1.2013)

"JeF F! DunHAAAM! .coom!" Spark of Insanity? Spíš Spark of Geniality! Jeff Dunham dokazuje, že i něco tak starého a předpotopního jako jsou loutky je schopné ovládnout svět. Dunham je jeden z největších komiků všech dob. Kam se hrabe 97 procent scénářů amerických komedií. Tenhle chlap je třída. A jeho loutky taky! A jo, málem jsem zapomněl. "I kill you!"(18.9.2008)

Ďalšie kultové dielko, ktoré nám predvázda kultového komika Jef f Dun Hama s jeho postavičkami. Oproti prvému filmu je tento lepši v tom že každá z jeho postavičiek je niečim výnimočná ako Achmed, ktorý je mŕtvy, Walter. ktorý je no walter sa až tak nezmenil ale preto ho máme tak radi takisto aj Peanuts a José jalapeno on the stick. tiež je tu Melvin the superhero. Každý výstup týchto postavičiek aj samotného jeffa je skvelý ale musím dať aj napriek tomu 4* a to už len s princípu a tiež preto lebo som tieto videá videl na youtube už dávnejšie a viem že keby som to videl celkovo ako teraz bolo by to za 5* ale na youtube som si každý výstup pozrel aspoň dvatsať krát a už to skrátka nebolo ono ale rozhodne je to kráľovská zábava a každému ju doporučujem.(17.5.2008)

• - V komentáři na DVD Jeff Dunham popsal, že loutka Melvin the Superhero Guy má upravené obočí tak, že se každé pohybuje vůči sobě opačným směrem. (c.tucker)

• - Pozadí scény se během představení s každou loutkou mění. (c.tucker)