Lidský štít

Trailer

Člen americké vojenské jednotky v Iráku Michael Dudikoff byl vypovězen ze země. Nyní se tam ilegálně vrací, aby osvobodil svého uvězněného bratra... Člen vojenské jednotky při americké ambasádě v Iráku Doug Matthews se náhodou stane svědkem masakru domorodé vesnice, který řídí Ali Dullali, a důrazně proti tomu protestuje. Dullali nechá Douga zatknout a následně vypovědět z Iráku. O pět let později odlétají z Bagdádu turisté, evakuovaní z Kuvajtu. Je mezi nimi i Dougův bratr Ben s manželkou Laurou a malou dcerkou. Při pasové kontrole je na příkaz Dullaliho Ben odveden a přes intervenci člena americké ambasády zatčen. Laura hledá pomoc, ale všichni dávají od případu ruce pryč. Ben je ale diabetik a bez léků může zemřít. Jediný Doug se rozhodne bratrovi pomoci - s tím právě pomstychtivý Dullali počítá... (oficiální text distributora)

Trailer

JARDAHONDA

Prolog příběhu se odehrává v Iráku roku 1985. Na středním východě svádějí smrtelný souboj bezcitný diktátor a akční hvězda Michael Dudikov.. Tento řadový akčńák z 90 let není třeba zase, tak hanit, jak to udělala většina uživatel čsfd.. Kdo chce pořádný samopalový koncert, tak pro ty je film namíru dělaný.. Osobně snímek řadím, jako průměrnou záložitost 50 % ()

Wacoslav1

Profesionální vocas z povolání Majkl Dudlíkoff v jednom ze svých lepších kousků. Na to jaký tady má hodnocení jsem teda viděl i o dost horší spektákly s tímto rádoby akčním hrdinou samoukem. Tohle je, ale nicméně taková nenáročná béčková bejkárna na pohodový zabití jednoho nudnýho odpoledne, aneb lepšejší než drátem do oka víme? Takže jeden vězněnej Amík, jeden jeho nakrklej brácha a psychotickej, neschopnej, přehrávající, hlavní záporák. Akce po všech stránkách průměrná. Tak to máme docela zajímavej mix. Libo li?55% ()

otík odpad!

Takový scénář mohl napsat jen totální déčkař a natočit naprostý amatér. Nic z toho není absolutně možné (teda aspoň podle zdravého rozumu, nejsem vojenský specialista), ale jak může divák věřit tomu, že zcela nepřipravená akce zcela neakčního a nemotorného Dudikoffa by mohla skončit úspěchem a na zabitím už na hranicích Iráku? Smutné, co nám zde Míša předvedl. Ani kapka humoru, nadsázky či nadnesenosti. Bohužel také chybí jakékoli akční umění, jen střelba a rány tento film nezachrání. Ubohost. Hudba: Stephen Barber ()

Martin741 odpad!

Smutny koniec rezisera vyborneho filmu Magnum Force s Dirty Harrym. Dudikoff /Reka Smrti, Americky Ninja/ je rovnaka herecka tragedia ako Seagal alebo Van Damme, no a tuna sa to nadherne ukazuje. Akcia je spatna, kopa nudy a dialogy su az nepocuvatelne. Presne kvoli takymto filmom je Dudikoff dnes tam, kde je. A axa isty Steven Seagal nespamata, je na najlepsej ceste smerom k Dudikoffovi - otazkou ostava, ci tam uz davno nie je, ze jo ? 5 % ()

ScreamJay odpad!

A jéje, typický Dudikoff. Bez ladu a skladu poskládaná televizní slátanina stavící všechno na kropení vojáků z kalachů, na chytlavém prostředí blízkého východu a na dialozích, které příběhu sednou asi stejně jako vegetariánovi ovar. Michael prokazuje, že jeho herecké schopnosti jsou omezeny rozsahem pěstí a nohou. Stupidita protivníků je nevyčíslitelná, takže prakticky už dva, tři obrazy předem víte, co bude následovat. Kéž by byla ta předvídatelnost děje tím posledním mínusem Lidského štítu. I když se snaží umně razit si cestu zástupem akčních céček, chyby a kiksy přímo tlučou do očí. K duhu snad jen připočíst použití pyrotechnických nikoliv digitálních výbuchů, které by jistě ještě víc tenhle vrak posunuly ke dnu. Je tohle typický odpad? Ne, není! Tohle je jeho atypická varianta, která už ani jako běžný odpad nejde zrecyklovat a akorát vám otráví příjemný večer svým zápachem debility. ()