Hledá se hrdina

Hero Wanted

Pomstiteľ

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2008, 95 min

Nektere filmy nejsou tak dobre natocene, ale 5 hvezd si zaslouzi, to je jeden z nich. "Vykoupení, je to legrační. Někdy musíte projít peklem abyste jej dostali" Bílé krvavé růže. Konec mě dostal, plakal jsem jak malé dítě. "Některé věci, kvůli kterým stojí za to umřít, stojí za to abychom kvůli nim žili" Děkuji.(10.5.2009)

• Malarkey

Film s průměrem padesát procent v hodnocení a dál se nedostane ani kdyby se roztrhal. Co to znamená? Že Hero Wanted je neskutečně nudná blbost, s hvězdou v hlavní roli, která jde ke dnu tím, jak se snaží dostat do nadějných filmů a nakonec z toho vytřískat takovou hrůzu. Takových filmů je sice opravdu plno. Já si ale pro příště budu dávat pozor, když uvidím akční film, který je hodnocen tak jako je tento a radši si pustím něco lepšího, zábavnějšího. Na tohle se snad ani nedá vydržet koukat do konce.(11.7.2008)

• Beky

Absurdně nemožně trapná zápletka hatí jakoukoliv snahu o dobrý film!! Z hlávního hrdiny, až vám to všechno docvakne, udělá absolutně tupé hovado!! Dobrá je taky obálka jak vidíte, lže, upoutávka lže taktéž, navnadilo mě obojí, obojí zklamalo na celé čáře!! C.G.Jr. se v posledních letech potácí od jednoho průšvihu ke druhému, někdy to vypadá, že to bere i zkratkou, co ten člověk stihne posrat je téměř k neuvěření!! Osobně ho považuju ale za výborného herce (..tady bohužel hraje žalostně..navíc několikrát vypadá jako malé štěňátko, které zrovna vyhodili z auta..) , tak je mi dost líto co se s nim děje ( jo, jo Americký gangster, aspoň něco..)!! Film je někde na úrovni béček od Seagala a JCVD, když se podíváte kdo to produkuje, není se čemu divit!! Nic nezachrání ani poměrně kvalitní obsazení, snad Kim Coates snese nějaké herecké měřítko, ale vážně nikdo jiný!! Jednou větou: Loupit banku není snadný, když se všechno posere, koho rejža nasere?? MĚ!!!(21.4.2008)

• darkreider

No neviem, keď sa na to pozriem z dramatickej stránky, tak tam niečo bolo. Myšlienkové pochody hlavného hrdinu, rozjímanie nad životom. Keď sa ale pozriem na akčnú časť, tak je to velice slabé. Je tam toho málo a aj to málo nestojí za moc. Cuba G. Jr. ako tvrďák mi zo začiatku vôbec nesadol, ale zvykol som si. Ale tá odfláknutá akcia a pokazený príbeh založený na debilnej zápletke, ako zapôsobiť na ženu.(19.7.2008)

Míň keců, míň flashbecků a dojemných vzpomínek a víc akce, tak to moh být celkem slušnej masakr, ovšem to se nestalo a tak to jen zapadne mezi dalších 100 podobných filmů o pomstě, i když pravda, tenhle je jakž takž se solidním příběhem, jenže akce mě bohužel nechala naprosto chladným a nezachránil to ani Coba Gooding, kterej sice na plakátu vypadá krutě, ale ve filmu už tak krutej neni(9.3.2008)

• - Natáčení probíhalo v bulharské Sofii. (Terva)