Otto aneb mrtvoly, ožijte (festivalový název)

• Německo

Bruce LaBruce

Bruce LaBruce

James Carman

Jennifer Jonas

... gay softporno deutche underground project.... v kazdym pripade dost padnute na hlavu... ale snaha se ceni *** (trailer tu)(12.9.2008)

• danielosbourne

Skvělé masky, hezká hudba, zvláštní atmosféra a zajímavé herecké výkony...ale to je vše.(19.6.2011)

• Thorgerda

Samoúčelná provokace, když se moc tlačí na pilu, působí to spíš než šok trapné rozpaky.(26.7.2011)

Za těch pár momentků to určitě stálo (jebání do břicha teda jako vede), ale jednu věc nechápu. Když už dělám takovýhle film, proč jedu na půl plynu? Proč nezajdu ještě do větších extrémů? Chtěl bych někdy vidět film, na kterém odejde celé kino (snad kromě mě :-) ). Snímek je určitě zajímavý i zesměšňováním ostatních podobných filmů jakožto snímků tvářících se, že mají jistě mnoho nevyslovených myšlenek (i když tuto zajímavost si člověk v podobě nekonečných keců musí vyslechnout od tamější režisérky až příliš často) a taky mixováním všemožných technik, včetně němého filmu. Ale na to, v jakou hodinu se to promítalo, tam bylo možna moc nezáživných pasáží.(5.4.2008)

• mardun

Film padlej na hlavu !!!(23.5.2009)