Uvězněni v čase

Héctor a jeho žena Clara se přestěhovali do nového venkovského domu. Jednoho večera Héctorův dalekohled zachytí v blízkém lesíku obraz nahé dívky. Když po tajemném přízraku začne pátrat, je napaden mužem, jehož obličej skrývá zakrvácený obvaz. Na smrt vyděšený nachází útočiště v tajemné budově, která stála v cestě jeho zběsilému útěku nočním lesem. Netuší, že vstoupil do míst, kde se tajně experimentuje s časem. Když se vrací domů, vidí na zahradě svoji ženu a v otevřeném okně... sám sebe. V časové smyčce, do které byl nedopatřením lapen, se roztáčí série katastrof, které budou mít pro jeho další život nedozírné následky. (oficiální text distributora)

chaturga

Tyhle filmy jsou prostě luxus. Pasuje to do sebe jako lego :) Tento je absolutně povedený a nechápu lidi, kteří se pozastavují nad chováním postavy a hledají chyby, protože tam žádné nejsou...... Naopak borec to prakticky jako jeden z mála dokázal a neuvízl v tom zapeklitém paradoxním kruhu (Predestination, Triangle) ..., což se ve filmech tohoto druhu vůbec nevidí.. Takže naopak, je to pecka. Ve filmu není jediná chyba jako v jiných podobných. Vše je naprosto stejné a není to samoúčelné, protože už se to tak kurňa prostě stejně stalo!!! A kdo to nepochopí a nedokáže vnímat minulost a budoucnost, tak ať film ani nehodnotí, protože mu zbytečně sráží hodnocení. Je to v tomto žánru absolutní bomba a nepotřebuje k tomu moderní efekty a známé ksichty. ()

Franc1s

Opět díky MovieZone za jejich tip na film co člověku zamotá hlavu. A ano, dobře mě to smotalo, rozmotalo a zase zamotalo :) Minimum peněz, 4 herci, 3 budovy a dobrý jednoduchý nápad s cestováním v čase i s jeho paradoxy. Škoda té náhody s tou vysílačkou hozenou do trávy, taková moc jednoduchá berlička, ale jinak jsem se bavil velice dobře a na jedno podívání mohu jen doporučit! 7/10 ()

huligang

Nahodou celkom domyslene,miestami predvidatelne ale fajnovka....myslim ze teme stale dominuje 12 monkeys, ale tu ma zas posldnych par minut celkom prekvapilo (H.3). Sci-Fi to je,drama nie,skor miestami triller s trochou humoru, ale odporucam pozriet spolu s FAQ about time trevel, ktory je megavtipny. ()

web-dat

Uměli byste změnit časovou linii, která se již stala? Existuje osud, nebo se jedná o náhodu? Film je opravdu výborně zpracovaný. Trochu my připomněl tento film: http://www.csfd.cz/film/243459-triangle/ - s rozdílným koncem u obou filmů. Začátek filmu je trochu temný, ale postupně se děj rozvíjí dál, a nelogické věci začínají do sebe zapadat. Opravdu skvělí film na dlouhou Páteční noc. Osobně dávám 75% ()

JohnZ87

Zajímavě pojatý film, ze kterého kouká levnost na každém kroku. Veškeré scény se odehrávají ve dvou objektech a přilehlém okolí, objeví se celkem 4 herci. Nicméně snad právě proto se snímku podařilo vybudovat velmi slušnou atmosféru. Škoda, že pointa je jasná možná až příliš brzy, lze se dokonce dovtípit už z traileru. A pak je tu věc s časovými paradoxy a nelogické až nepochopitelně hloupé chování některých postav. 60% ()

Magoor

Já osobně bych hnedle zabil toho, co ovládá stroj času, ale to by tenhle film rozhodně nevznikl, protože by neměl příběh. Jinak je velmi povedený, všechny ty paradoxy cestování časem jsou promyšlené, nehledě že hlavním hrdinovi je vidět, jak je to samotné cestování časem ubíjející;-). ()

Miagy

Horor o cestovaní v čase,,,paráda. nečakal som nič extra a práve prto som bol milo prekvapený. Opat raz muz s maskou - aj to obycajne vrece na hlave mi nahanalo hrozu. Spanieli veru vedia ako sa da za malo penazi vela muziky. A v tomto prípade to platí dvojnásobne. PLUS: nový nápad, idea, myšlienka, neznámy herci, stupňujúce napätie a rozuzlenie. úvod, jadro a záver ako má byť a navyše v horore...to sa často nevidí. MINUS: krátka minutáž ()

dewil21

Nakonec to nebylo tak zlý, jak jsem si původně myslela... Příběh je podán značně nekomplikovaně, takže se v něm i přes relativní složitost nejde ztratit a to má určitě své kouzlo. Děj je sice předvídatelný, na druhou stranu ale nenudí, výkony herců jsou dobré a ani na druhé podívání to neztratilo na přitažlivosti ()

Margerie

Španělské cestování v čase jsem si představovala trošku propracovanější a atmosféričtější. Nápad skvělý, zpracování ale trochu pokulhává. Zpočátku až příliš zamotané, ve druhé polovině až příliš jasné. Ale co, zhlédnutí rozhodně nelituji... ()

DavidWebb

Obsahuje SPOILERY! So španielskou filmovou produkciou som mal doteraz iba tie najlepšie skúsenosti, no ktovie, možno som si iba vyberal správne filmy. Pretože tentokrát si toho tvorcovia naložili príliš veľa na rohy. Chceli sa pohrať s tématikou cestovania v čase, lepšie povedané v určitej časovej slučke, ale skôr mám dojem, že si režisér ušúľal povraz, spravil (časovú) slučku a sám sa na ňom obesil. Pretože taká udalosť by pri podobnom idiotskom chovaní sa hlavnej postavy nemala nikdy žiadne riešenie a zacyklilo by sa to do nekonečného narastajúceho kruhu. Vlastne to tak i skončilo a žiadny happyend sa nekonal. Ja nie som žiadny expert, ale snáď jediným riešením by asi bolo, keby jeden z Hectorov pozabíjal ostatných a konečne prestal liesť do blbej vane. Lenže namiesto toho, aby sa snažil niečo zmeniť, tak opakuje stále tie isté chyby dookola. Rozbije si čelo a on si ofačuje celú hlavu aj s xichtom! A takýto zafačovaný príde do vlastného domu, aby ho vlastná manželka lepšie nespoznala a mohla pred ním zdrhať, koxo! To je debil. Namiesto toho, aby zabil druhých Hectorov a nejako to vyriešil, nechá zabiť pekné dievča a spokojne si sadne do záhradného kresla s manželkou, problém nevyriešený a ideme - záverečné titule. Herecké výkony ani nechcem komentovať - jedným slovom amatéri. Keď to zhrniem: Nie je to vyslovené sklamanie, ale je to nezvládnuté, herecky slabé a je to prvý španielsky film, ktorý ma nechal vo veľkých rozpakoch. ()

sWONDER

Očividný nedostatok financií je šikovne zamaskovaný spletitým, ale prehladným dejom a kopou napätia ktoré výborne funguje. Škoda len, že konanie postáv je dosť debilné, predvídatelné a záver nič moc. Za mňa slabšie tri. ()

FaithZombie

Vsadím boty, že celý budget padl na jedno zdemolované auto a proraženou bránu. Nízkorozpočtovost tomuhle, jinak hodně chytrému a ambicioznímu, snímku opravdu škodí a někdy navozuje až silně komické okamžiky. Pokud ovšem tohle dokážete překousnout, tak film určitě stojí za shlédnutí. ()

ŠpetaMarek

V momentě, kdy si uvědomíte jakým způsobem se bude příběh odvíjet, což je poměrně brzo, jde veškerá zábava do kopru. 3 hvězdy za zpracování. ()

MarkHoppus

Pekelně zamotaný film, který svou napínavostí pohltí snad každého. Karra Elejalde předvádí výtečný výkon a na scéně se objevuje hned v roli třech postav (Héctor 1, Héctor 2 a Héctor 3). Viděl jsem už mnoho filmů o cestování v čase, ale podle mého názoru je tento zatím nejlepší, opravdu skvělý snímek. ()