10 ročný Jimmy žije na vzdialenej farme spolu so svojimi rodičmi a troma mladšími súrodencami. Jeho otec je kamionista a preto býva často mimo domu. Jimmy si jedného dňa všimne, že s jeho každodenne stresovanou matkou nie je čosi v poriadku a upozorní na to otca, ten ho však uchlácholí s tým, že na jej správaní nie je nič neobvyklého. Počas jedného večera, keď otec musí opäť odísť s nákladom, sa matkin duševný stav výrazne zhorší - prepadne popôrodnej depresii a rozhodne sa zavraždiť svoje deti. Jimmy rýchlo rozozná, že nepríčetná beštia, ktorá sa mu snaží siahnuť na život dávno nie tou matkou, ktorú tak miloval a preto musí s psychotičkou zviesť nerovný boj o prežitie. (Karamanlis)

lamice27

Super herci, hlavně ty děti ale ten scénář je takovej nudnej a celkově film moc neděsí.Něco podobného tu už mnohokrát bylo teď jenom místo dospělých jsou zde děti takže krvavých záběrů tu je málo...na horor prostě lehký podprůměr ()

doughnut

Další z nekonečné řady amerických sraček. U věty "Fried chicken!" jsem váhal, zda projekci předčasně neukončit, jak jsem se styděl. Místo napětí a strachu ve mně tahle nelogičnostmi přeplněná hloupost vyvolávala spíše úsměvy. ()

Patin

Veľmi dobrý horor, aj keď fakt, že ide o skutočnú udalosť ma dosť naštval.. Nechápem ako môže niekto niečo také urobiť.. Film si odo mňa získal päť hviezdičiek, za veľmi presvedčivé, hlavne detské výkony, počas celého filmu som bol v napätí a ani som nemrkol. Koniec filmu je akýsi divný. Pochybujem, že v reálnom živote, by manžel ten vrahyni spravil to, čo vo filme.. (ja osobne by som ju radšej zabil) .. Tento film by si ale zaslúžil u nás väčšiu reklamu, presne ako píše J*A*S*M, je to proste veľká škoda, že tento film veľa ľudí z SK a CZ nepozná.. ()

Mimi28

Tento film vo mne zanechal trpku chut. Tazka nervozita v zaludku a vela inych velmi nerpijemnych pocitov. Musim uznat ze si nepamatam kedy naposledy nejaky film urobil taky dojem. Psychicky narusenej matke Colleen som uverila vsetko a stretnut ju na ulici asi sa poskladam aj za denneho svetla. Nemyslim si ze by som si baby blues este niekedy pustila a uprimne ani po tom netuzim. Ako film vyborny urcite,no matkam co svoje deti lubia a netuzia ich zapichnut vidlami odporucam vyhnut sa tomuto filmy na kilometre,nie je to pre slabe povahy,aj ked medzi ne nepatrim toto bola silna kava aj na mna. ()

Kovlad

Konečne som narazil na slušný horor. Záver mohol byť lepší ale to je asi jediná výtka ktorú mám, inak som si to užil. Ani na chvílu som sa nenudil, skvelá atmosféra a napriek tomu že filmy s detskými hercami v hlavnej roli nemusím, tentokrát to bolo presne naopak a detské herecké výkony aj sympatický hlavný hrdina trafili klinec po hlavičke. Matka takisto brilantný výkon. Prostredie, atmosféra, skvelá kamera, gore a krásne jednoduchý príbeh o matke ktorej "ruplo v kouli". Vrele odporúčam. ()

gfrusvk

"Niekedy sa ženy tak cítia keď porodia dieťa. Prejde to." Wohooou popôrodná depresia je riadne svinstvo. Nuž a pani Matka je správne pošahaná od začiatku, hrozivá. Ak by som mohol tým deťom dať jedinú radu, tak aby poslúchali túto ženskú a to na slovo. Hlavne ak pani Matka neznáša deti a psy, a detský krik pri idylickej večeri je pre ňu posledná kvapka pred tým než ju chytí amok. Pokiaľ mal otec v kamióne veget, jeho potomkovia to už mali v tomto momente zrátané. Ešte pred tým, než sa film pretaví na obyčajný slasher, môžme vidieť jednu dokonale natočenú scénu výchovy, na ktorú som pozeral s otvorenou hubou a len kvôli nej odporúčam vidieť tento film. 70% ()

tommco

Filmovému spracovaniu tohto príbehu sa toho veľa vytknúť nedá. Je to napínavé, znepokojujúce, krvavé, dynamické... proste v poriadku. Matke v popôrodnej depresii rupne v bedne a rozhodne sa vyzabíjať svoje detičky. Film na sračky rozdupal nepísané pravidlo, že vraždenie malých detí je vo filme tabu. Priznám sa že som zástanca tohto pravidla a preto napriek 4 hviezdičkám o tomto filme nechcem viac nič počuť a nechcem ho viac vidieť. Tiež ho nikomu nebudem odporúčať. ()

TylerD.

A já myslím, že na tom nic tak světového nebylo. A taky myslím, že v hlavní roli, tady nebyla máma ale ten kluk. Rozhodně měl podle mě nejlepší herecký výkon. S přihlédnutím na věk to už není jen podle mě. A proč to nebylo tak dobré, jak naznačuje přestřelené hodnocení (aktuálně 68%)? No protože SPOILER! a taky proto, že s vraždou tří vystrašených, roztomilých dětí bych zvládl udělat horor i já. Nic jiného v tom nebylo. PsychoMatka tu celý film buď leze divákovi na nervy nebo pobíhá se sekáčkem. Zhruba půl na půl. KONEC SPOILERU a 50 %. ()