10 ročný Jimmy žije na vzdialenej farme spolu so svojimi rodičmi a troma mladšími súrodencami. Jeho otec je kamionista a preto býva často mimo domu. Jimmy si jedného dňa všimne, že s jeho každodenne stresovanou matkou nie je čosi v poriadku a upozorní na to otca, ten ho však uchlácholí s tým, že na jej správaní nie je nič neobvyklého. Počas jedného večera, keď otec musí opäť odísť s nákladom, sa matkin duševný stav výrazne zhorší - prepadne popôrodnej depresii a rozhodne sa zavraždiť svoje deti. Jimmy rýchlo rozozná, že nepríčetná beštia, ktorá sa mu snaží siahnuť na život dávno nie tou matkou, ktorú tak miloval a preto musí s psychotičkou zviesť nerovný boj o prežitie. (Karamanlis)

bolan

Nevim jestli se zde dá mluvit o poporodní depresi, protože ta přichází jak už název napovídá "po porodu". Ale asi je jedno jak tomu budeme říkat, matce prostě z osamělého života v domácnosti plný dětí jednoduše švihne a snaží se je všechny pokosit. Toť veškerá pointa a vzhledem k tomu, že to není vůbec špatně natočené, je škoda, že film je ořezaný od hlubšího děje a zaměřený víceméně na tu sklizeň. ()

Ronaldo79

Perfektně nekorektní rodinná vybíjená s opravdu zlým koncem pro hlavního dětského protagonistu. Tento film je protikladem stejnoročního britského rodinného dobrodružství, myslím tím, že v Baby Blues si bere hlavní slovo pošahaná matka a vězte je se na co těšit. 80% ()

Silviaxx

Dostala som sa od vraždenia dospelých deťmi k vraždeniu detí dospelým. Musím povedať, že to celé fungovalo viac ako perfektne. Doteraz som si nevedela predstaviť, kto by bol ochotný niečo takéto natočiť, keďže si myslím, že sa nájde veľmi veľa odporcov filmu práve takéhoto typu. Zábery boli vymakané, najmä rôzne desivé uhly pohľadu na besniacu matku, ktorá na farme rozsekala snáď všetko, čo jej prišlo do cesty. Horory sú o to horšie a tiesnivejšie, keď si človek uvedomí, že ono by sa to v podstate reálne aj mohlo stať. Myslím, že to bolo postavené na dobrom základe, a teda popôrodnej psychóze matky. O to reálnejšie som film vnímala. Záver ma zabil. Nemám, čo dodať :) ()

KOZEL84

''Jsi moje mááma,moje mááma,kterou já mám nadevše rááád......''Opět nepřestávám žasnout jak dnešním děckám (těm co hodnotí toto vysoko musí být 0 až 12 let) stačí jeden idiot(ka) s čímkoli ostrým v ruce,který jde porcovat lidi.A to je všechno.To stačí.????.Tohle bylo fakt otřesné!Totálně ubohá(!!!) režie (režisér tu ani není uvedený a já se nedivím),tv atmosféra podkopávající všechno co jen z tohoto silného tématu může (a že se z toho dalo tolik vytřískat!) a herecké výkony vedle kterých i Petr Rychlý hraje jako Al Pacino.Snad jen typově výborně obsazená Colleen Porch byla ucházející,to se musí nechat.No a tatínkova hláška ''musíš jí dát šanci'' ústila ve výbuch smíchu jako už dlouho ne;DD.Scénaristovi bylo asi taky tak 5 let,protože tohle byla jednoznačně a absolutně bezkonkurenčně nejtupější filmová hláška historie:DD.Ono já se při tom filmu usmíval celou dobu a to bych asi neměl.Obrovské plus je,že to trvalo jen hodinku a čtvrt a já to doporučuju,protože něco tak strašně hloupého a diletantského se prostě jen tak nevidí.Já za to nemůžu,ale já prostě fakt úplně žasnu......''Jsi jak kouzelná vííla,co mi dááváá,chut' se smáát'' ()

Game90

Matka trpiaca popôrodnou depresou sa počas otcovej cesty kamiónom snaží vyvraždiť svoje deti (aj všetkých naokolo) podarí sa jej to až na nastaršieho syna Jimmyho ktorý sa jej vzoprie a nahánačka môže začať.... ()

Warhorr

Upozornění: Matky s dětma ať se rozmyslí zda sledovat či nikoliv !!! Co se může stát, když máte tak trochu deprese, jste labilní a doma není úplně vše ok ? Například to, že se rozhodnete zavraždit všechny své děti. Film začíná pomalým tempem. Nic extra se neděje ale pak to začne. Souboj na život a na smrt mezi matkou a jejími několika dětmi. Scény jsou kruté a nekompromisní. Umírají tady děti opravdu nízké věkové kategorie a Vám jen padá čelist. Samotný závěr filmu je zcelá šokující. Smutné na tom je, že snímek je inspirován skutečnou událostí, viz sekce zajímavosti. Jasných 5/5. ()

Elbarto08

Sledovat matku, jak zabíjí své děti je to nejhorší a tenhle film to ukázal duvákovi tak, že lecky zůstal s pusou otevřenou dokořán a říkal si: Panebože.. ()

maxXxic

Zlobili jste za mlada rádi? Tak tenhle nářez vám ukáže, že jako děti jste možná byli nesnesitelní, ale "díky bohu" se z Vás nikdo nezhroutil. Velice uvěřitelná hlavní role herečky se kterou budete její psychózní stavy prožívat také. A jako malý kluk budete utíkat před každou další scénou ve které se bude střídat milá a agresivní asertivita v doprovodu s vidlemi či sekáčkem. Je vidět že páni tvůrci se s tím vůbec nepárali a vydařil se jim jak námět a obsazení tak i zpracování. Konec jako by nachystán na pokračování, které (ne)chci vidět... Nechápu proč je tento hororový skvost v Česku přehlížen... ()

mourinho

Je to docela psycho. Matka žije se čtyřma děckama na farmě, páté je na cestě, otec kamioňák věčně v trapu, no bodejť by jí z toho nejeblo. A tak se po vzoru hesla "Herodes - to byl král!" rozhodne svých ratolestí zbavit. Kontroverzní, napínavé, děsivé, co si víc přát? Nic pro citlivky. ()

M.Myers

Dlouho jsem tento film odkládal...Ale ted mě tedy mile překvapil. Matka nezvládá tak nějak tu svoji kupu dětí, jebne jí v makovici tak pěkně, že chce rázem svoje děti zabít...To co provedla jednomu svému synkovi na verandě domu je jako dobrej trest no :-) pak to kosí dál, až se dopracujeme k závěru, kterej to tak trochu zabíjí....tatík celkem v poho, na to, že mu stará vyvraždila rodinu, dyk on jí má rád WTF? celkem pecka, jen ten konec to sráží, ale jinak ok. ()

Rathalos

Velke plus tohto filmu je,ze je to podla skutocnej udalosti,pri predstave,ze taka matka behala po svete je hroza,atmosfera je vyborna,herecka,ktora hraje sialenu bola odporna na pohlad,hlavne tie jej nafuknute pery,bleee,aaa teraz velkym minusom je,ze vsetko sa deje mimo kameru,cize ziadne brutalne sceny sa nekonaju,neviem,kde ich tu poniektori videli a parkrat to vyznelo umelo,co sa tyka hercov,neveril som tomu,co hrali,tri hviezdicky bohate stacia,je kopec inych hororov,ktore su lepsie po viacerych strankach...:-) ()

foundation

Baby Blues je dalsia iba mierne nadpriemerna zanrova klasika. Zo zaciatku pomala ale neprijemna atmosfera buhozial nevydrzi dlho a film sa velmi rychlo zvrtne do obycajnej vyvrazdovacky s par silnejsimi momentami. Paradoxne za najlepsiu cast povazujem prave ten rozbeh a neistotu ktora visela vo vzduchu. Akonahle sa karty vylozia na stol zacne to byt pomerne tuctova zalezitost. Film dalej dost vyrazne podkopavaju herci. Maly chalanisko sa sice snazil co mu sily stacily ale tej matke som neveril tu jej psychozu ani chvilocku. Ostatni vlastne nestoja ani za zmienku. A ano. Aby som nezabudol. Niektore sceny su natocene velmi velmi zle az sa pri tom nuka jedine vystizne slovo- amaterizmus. Vseobecne od pozretia snimku ale odhovarat nebudem. Ako hovorim ma to svoje chyby ale v ramci svojho zanru je to stale trochu nad priemerom hlavne miestami tou atmosferou. ()

Eki

Maminka byla slušně švihlá. Ale pro mě byla dost nepřesvědčivá. A bylo jedno, jestli měla zrovna v ruce vidle, sekeru nebo brokovnici. Zbytečný film. ()

HappyDeath

Asi vám budu připadat jako debil, ael byl to vcelku dojemný příběh. Pěkná psychologická hra bez duchů a ostatních s**ček co pomalu ani nedávají smysl. Nejvíc mě mrazí v zádech z toho, že je to podle skutečné události....ou... ()

RobLord

Kam se hrabe šílený Jack Nicholson, pobíhající po opuštěném hotelu se sekyrou v ruce. Tahle ženská od plotny se s tím vůbec, ale vůbec nesere!!! ()

cerbygerby

Tenhle horor nedoporučuju ženským v těhotenství.. jedná se o dost brutální film který je podle skutečné události.. matka to vše nezvládne a hrábne jí...fakt hustý !!! 4* a 80% ()

snoodles

Mhm, kupodivu sympatický klučina, obvykle v těchto filmech fandím vrahům, ale zde se podařil opak, docela jsem i chtěla, aby to přežil. Scéna se sekáčkem na maso ovšem až moc připomněla The Shining (jak už někdo zmínil). Zas taková pecka to není, ale úplná tragédie také ne. Tedy pro mě takový lepší průměr. ()

dainio

Nechápu to nadšení a euforii. Na podobné téma, ale s šílenějším obsahem byl výborný "Mamka a taťka". V lepší podobě i herecky zvládnutý. Tohle je velmi špatný film. Díky Bohu, že stopáž je krátká. Je tam plno nelogičností, role otce a samotná jeho "message" na konci - WTF? Už vidím, jak bych odpustil ženě, co mi zabila 3 děti, jedno málem a rozsekala sousedovic psa, nemluvě i o hluchém huliči. Tohle fakt nemá hlavu ani patu. Monolog hraných zpráv u zrcadla byla scéna, která měla to něco, co napovídá, že to bude nekompromisní. Bohužel nic. Hluchota, žádné emoce, paskvil. Z matky se stala karikatura a obyčejná horovová postavička, která se jen grimasí. Neskutečně přehodnocený počin. ()