10 ročný Jimmy žije na vzdialenej farme spolu so svojimi rodičmi a troma mladšími súrodencami. Jeho otec je kamionista a preto býva často mimo domu. Jimmy si jedného dňa všimne, že s jeho každodenne stresovanou matkou nie je čosi v poriadku a upozorní na to otca, ten ho však uchlácholí s tým, že na jej správaní nie je nič neobvyklého. Počas jedného večera, keď otec musí opäť odísť s nákladom, sa matkin duševný stav výrazne zhorší - prepadne popôrodnej depresii a rozhodne sa zavraždiť svoje deti. Jimmy rýchlo rozozná, že nepríčetná beštia, ktorá sa mu snaží siahnuť na život dávno nie tou matkou, ktorú tak miloval a preto musí s psychotičkou zviesť nerovný boj o prežitie. (Karamanlis)

Barka88 odpad!

Horší už snad bylo jen sledovat Jana Budaře v roli Romea...Ukázka toho, jak se dá během 85min (ještě že to bylo tak krátké!!!), amatérsky a totálně zničit poměrně slušný námět inspirovaný skutečnou událostí. Paní vybraná do role matky byla asi dobrá známá režiséra, jelikož vypadala dost ,,bakelitově" na to, v jaké době se to odehrává.To vraždění dětí bylo už moc i na mě. ()

vlado90

Naozaj hororová bomba tento pomerne neznámy film na mna urobil velky dojem.Námet je fakt dobrý.Matke troch detí prepne a začne ich brutálne zabíjať.Po celý film je fakt hustá atmosféra a určite sa pri sledovani nebudete nudit. ()

Scharra

Maminka trpí poporodními depresemi,ale nechce aby si toho někdo všiml. Jakmile tatínek odjede s kamionem na cestu a dětičky začnou zlobit, maminka se už neudrží a řekne si, že je načase ty malé spratky naučit kázni. Film obsahuje násilí na dětech (některým i hodně malých), takže není pro slabší povahy ()

legio

Nechápu tak kladné hodnocení tohoto snímku. Film mi nepřišel děsivý ani trochu, naopak jsem se musel při některých scénách pousmát. Třeba dědek hulič a jeho třes při vychutnávání si špeka byl vtipný. Možná kdyby se film natočil jako hodně černá komedie, dalo by to o hvězdičku navíc. Nejvíc mě však rozsekal závěr, kdy chlapec, přeživší matčin teror musí přijmout fakt, že až se maminka vyléčí, nastěhuje se zpět. Opravdu příběh podle skutečné události?! Ale no tak... ()

BrianStorker

Vynikající thriller (o horror se skutečně nejedná) o tom, co vše se může odehrat s psychikou a mozkem v dlouhodobě neutěšeném rodiném životě. Jen mne mrzí, že stopáž ani zdaleka nedosahuje avizovaných 85 minut, ale včetně titulků kolem 73 minut. Konec by se dal klidně rozehrát do dalšího děje... ()

Amynka

Vzmůžu se na jediné:"Ten fotr byl ale kr..én!!!"Ten konec byl šílenej!!!Chudák kluk...Jako tenhle film je masakrrr a nejhorší na tom je,že se to může stát!A fakt mi těch dětí bylo šíleně líto!!!Vždyť co horšího se může dítěti stát,než to,že se ho snaží zabít vlastní máma!Depresivní film!A Colleen Porch to zahrála fakt skvěle! ()

Knor

Ty vole, trochu silná káva :-) Na vraždění dětí se mi nekouká úplně dobře. Colleen Porch zahrála dokonalou psychopatku, to se musí nechat. Hodně mrazivej a nervovej film. ()

jafuska

toto určitě není horor, ale Thiller ale pro silné jedince, kteří tento film psychicky zvládnou, není to vyloženě špatný film, ale na mě to působilo hrozně, nemocná matka, která likviduje svoje děti, to je naprosto šílené, pro mě nepochopitelné, ale i taková může být realita bohužel, pro otrlé jedince proč ne, ()

siver

Málo známý hororový žánr. Ač by člověk mohl hledat nějaké nedostatky, tak to zachraňuje délka filmu, která je akorát a divák se zde nenudí. Fandové toho to žánru by neměli opomenout tento snímek. Doporučuji ()

uodevr

WARNING: Poslední dvě věty nebo tak nějak obsahují potenciální spoiler. Čtyři děcka, z toho dvě typicky nesnesitelně otravná, jeden kojenec, a jeden prototyp toho hrdinného statečného bystrého neomylného nesmrtelného ninja chuck norris dítka (které má zřejmě navíc jako bonus Herculesácký práh bolesti). Celkově odpudivý manžel s jakýmsi polovičním hillybilly ákcentem, který je atraktivní asi jako sleva na operaci hemeroidů, a užitečný jako přesýpací hodiny bez písku. Kolem baráku zelená pustina a do toho nic než drůbeží řev a prase, které héká jak medvěd. Bez prdele, zdejší čuník mi připomněl ony démonické metálové koaly. A kdyby toho bylo málo, tak široko daleko jedinej soused zhuleneckej plesnivej dědek, kterej je přirozeně rovněž lautr k ničemu. No nehráblo by vám z toho? Colleen se s tím vskutku nesere, a ačkoliv se místy tváří snad až přespříliš škaredě, o nějakém přehrávání nemůže být řeč, což je dosti vzácná kvalita. Z nějakého důvodu to není ale tak náročný, jak jsem čekal. Možná je to tím, že sám k dětem zatím nemám dvakrát nejvřelejší vztah. Nebo to možná bude tím, že to jednoduše v tomhle filmu není zpracováno dostatečně uvěřitelně. Především pak posledních cca 25 minut filmu, kdy se koná ultimate battle mezi matkou a zbytkem potomstva! Yeah, na to už jsem se nedokázal dívat s vážnou tváří. V popisu filmu stojí, že "Jimmy musí s matkou zviesť nerovný boj o prežitie"...žel bohu je to tak, ta matka od začátku neměla proti takovýmu kalibru šanci. ()

intro

Moc tenhle typ hororu nemusím a proto jsem dlouho odkládal jeho shlédnutí. To byla chyba. Už od začátku jsem měl nepříjemné mražení, které jsem už dlouho u hororu nezažil. Ke konci to možná trošičku upadlo, ale i tak velmi nadprůměrný film. ()

Mr.nachos

Poporodní deprese megagigantických rozměrů. Na tenhle film jsem přišla úplně náhodou a díky za to, protože je to pecka. ()

srncek odpad!

Tak lacný a treťotriedny "horor" som po niektorých vašich pozitívnych hodnoteniach veru nečakal....choďte do pekla takto ma nachytať! To ma malo šokovať,že tam zomrie pár deciek?Teda ono to samozrejme ani nie je vidieť ako umierajú.Prepáčte,mne len nejaký "pocit" že vo filme umierajú deti nestačí,aby som sa hneď z neho išiel posrať..keby to bolo aspoň kvalitne natočené,ale tá ich mater je trápna,pózerské hranie šialenca patrí na lacné DVD a nie k 5 hviezdam. 0% ()

Fressia

"Příjemný" horor ke koukání. Už od počátku je sice jasné co se bude dít ... ale jak to bude gradovat, to rozhodně ne. Nechci se zastávat vyšinuté matky, která očividně trpěla poporodní depresí a celou domáctnost měla na starost, jenže když se ve filmu objevila postava otce a manžela, změnila jsem na ni trochu názor. Ten otec mi byl vyloženě nesympatický a jeho chování nepochopitelné. Je jasné, že když má čtyři děti a manželku, tak musí vydělávat... ale když vidí, že ona toho má nad hlavu, tak navrhuje další dítě (a to je jí teprve 32!). A ten konec to neskutečně zabil :) Film doporučuji. ()

Cechyno4

Velice zajímavý horor, který vás chce držet v napětí po dobu celého filmu. Film znovu staví o level výše fakt, že je natočen podle skutečné události. Výraz matky, které už opravdu o sobě neví, se sekáčkem nebo s puškou v ruce byl vážně dechberoucí. Závěr je z pohledu chlapce až depresivní. Rozhodně jeden z těch lepších hororů. Můžu jen doporučit. ()

tremors

Velice kvalitní horor. Jednoho dne milé mamince trošku přeskočí a rozhodne se všechny své děti "spasit". "Spasit" jakože zabít. Až tak je to zlá matka. A použije k tomu všechny dostupné prostředky. Začínaje sekáčkem na maso a končívaje kombajnem. Naštěstí herecké výkony atmosféru, jako ve většině hororů kde se objevují děti nekaz. Naopak nejstarší syn hraje výborně a matka se také snaží. ()

Chose87

No nevím no...nejde říct, že vždy film doplácí na nejhoršího herce/herečku. Bohužel v tomto žánru to asi platí, protože divák musí hercům role uveřit, jinak z hororu pomalu vzniká komedie(i když třeba jenom v některých scénách) a celková atmosféra se vytrácí. Nezlobte se na mě, ale dvěma důležitým dětským výkonům ve vedlejší roli uvěřit prostě nejde... ()

Sticks

Jednu vec nechápem, ako sa Jimmy mohol ocitnúť doma, keď bol u Lesterovej stodoly a ešte k tomu so zranenou nohou? 7,5/10 ()

george16

Poměrně neznámá záležitost, ale fanouškům hororů vřele doporučuji.... Navíc se tam dějí věcí, až ne tak nemožné (až na ten konec teda) - prostě mamině z té výchovy už hráblo a tak se rozhodla dětičky potrestat. Jen škoda té malé princezny.... Ale malému fakanovi jsem fandil, a to je co říct !!! ()