Hlídač

Keeper, The

Ochranca

Akční

USA, 2009, 90 min

Až na pár debilných hlášiek (''Ty musíš mít vždy poslední slovo !") a tupých gést ( Manuelovo uznanlivé prikývnutie hlavou po prestrelke v reštaurácii ) ma Stevo príjemne prekvapil po všetkých tých predchádzajúcich sračkoidných nepozerateľnostiach.(16.11.2009)

Dalo by se říct, že tohle je hodně otřepané téma ve filmu. Ale řekla bych, že to nedopadlo úplně nejhůř. Mě to docela bavilo, takže dávám 55%.(7.9.2015)

Tak tento film je z tých lepších Seagalových filmov koncom r. 2010. Seagala postrelí jdene kolega a zasa sa ocitá v nemocnici, čo mi trochu pripomínalo Seagala z filmu Hard To Kill. Akčné scény sú výborné, napr. jak Steven prišiel za dvoma a povedal jednému: Děti nebiju.(15.7.2011)

Steven je opravdu zpět a v celé parádě.Souboje mají slušnou choreografii,nový režizér jde opravdu vidět, příběh je důmyslný a propracovaný.Je tu také jedna velmi pěkná autohonička se střelbou a ta závěrečná část,kdy Seagal příjde osvobodit tu holku od teroristů.Přestřelky jsou velmi dobře natočeny, není ani náznak po bloudivé kameře,broky z brokovnice se krásně zavrtávají do nepřátel a kulky sviští kolem zdí, je cítit napětí a strach.Opravdu perfektní film, ale na jeho starší filmy to už nemá.(21.10.2009)

• Wacoslav1

Strašná nuda. Vůbec nevím za co jsem dal ty původní 2* Možná mi to přišlo profesionálně zpracované, což o to on Waxman není úplný fušer a jakýsi punc profesionality jeho filmy mají, ale jsou strašně nudné a bezkrevné, úplně bez života. Možná bych se měl na to znova sjíždění Segalovek vysrat, protože budu muset jít za chvíli do mínusu (u těch původně odpadových) objevuji totiž, že někdy po tom roce 2005 už Stevo točí jenom dvě kategorie filmů, buďto filmy nacpané akcí které jsou ovšem na naprosto amatérské úrovni a to nikoliv tím zábavným způsobem, ale tím, že jsou regulérně nekoukatelné a nebo profesionálně odvedenou nudu a Hlídač je ten druhý případ no a já pozoruji, že za 5 let se Waxman nikam neposunul a točí furt to samý, což není pro Stevena dobrý pokud se chce ještě někdy vyhrabat z té bažiny do které zabřednul, ale on už patrně nechce...15%(22.10.2012)

• - Film se natáčel v létě 2009 ve městě Santa Fe v Novém Mexiku v USA. (ssfan)