Hlídač

Ochranca

Akční

USA, 2009, 90 min

• zdenny

Můj oblíbenec Steven jede furt v těch svých béčkových sračkách. Nebylo to úplně nejhorší, ale po "Ruslanovi" jsem si myslel, že ty akční scény by mohly být přece jenom lepší. V "Ruslanovi" ten příslib byl. Zde opět nějaký ten krok zpět. Navíc závěr filmu celkem stupidní. Každopádně co se týče charismatu, tam si myslím to Stevenovi moc neubírá. Budu ho mít vždycky rád.(24.1.2010)

• Dubro

Príchodom Brúsky Willisa a jeho Smrtonosnej pasce skončila éra hrdinu, ktorému počas celého filmu nikto nerozkope sandále a tuším začiatkom treťohôr sa prestala točiť automobilová naháňačka pred pozadím. Ak tieto skutočnosti pánko Števko, ktorého zrejme prikrmuje eMcé Donald, dodnes netuší, mohla by sa nájsť nejaká dobrá duša, ktorá mu to napíše na Facebook, inak aj naďalej budú z obézneho Seagala vypadávať hrubé bulšity určené akurát tak pre jeho skamenelých fanúšikov. 40 hamburgerov.(14.11.2009)

• genetique

Prakticky súhlasím so všetkým, čo napísali užívatelia, ktorí dali filmu dve, respektíve tri hviezdičky. Po dlhej dobe som zaznamenal dokonca nejaké pozitíva v akčných scénach, ktoré by v porovnaní s inými filmami síce neobstáli ani v najmenšom, ale Steven má to šťastie, že mám preňho stále slabosť. I keď niekedy som mal stále pocit, že scény, pri ktorých tak rýchlo kmitá rukami boli len skrytou kamerou nahraté scény keď sa Steven načahoval po nejakých hamburgeroch. 50%.(8.3.2010)

• jojinecko

100% rutinný akčný sajrajt so zostarnutou karikaturistickou figúrkou v popredí...Všetko funguje opäť podľa známych pravidiel, klišé (napr. "všetkci strieľajú jak besný, ale len neohrozený Steven triafa presne":)..Príbeh v podstate nenudiaci, ale obohraný ako 50 ročná platňa..Ale dobrá správa je tá, že sto kilového Seagala niekto prinútil opäť kopať a ukázať nejaké tie chmaty...Kto zatvorí obe oči, tak to dokáže aj dopozerať bez ujmy. Tie ** sú v kontexte predcházajúcej Seagalovej žalostnej produkcie...(11.11.2009)

Tak po delší době zase film se Seagalem,na kterej se dá v pohodě koukat.Tvůrci filmu to dokázali ukočírovat,takže Seagal neběhá,neskáče,nedělá pomocí dvojníka přemety a otočky,jako to v některejch filmech bylo,ale hlavně střílí a rvačky jsou natočený dobře,tak aby byli vidět hlavně ruce.Dějově je film dobrej a i když Seagal nikdy hrát jako herec nebude,a kamennej výraz mě někdy sere,dám filmu 60%.(28.11.2009)

• - V scéne, kedy Nikita (Liezl Carstens) hádže do seba miešané drinky je oblečená v čiernych šatách. Lenže počas zvracania pri limuzíne ich má už ružové. (johnsnow)

• - Film se natáčel v létě 2009 ve městě Santa Fe v Novém Mexiku v USA. (ssfan)