Ztracený

Chris Davis

Kostýmy:

Lisa Norcia
  • metal.storm

Pane bože, ďakujem že je koniec. Joj, všimla som si že tu väčšina užívateľov popísala Raya Pye ako odporného. No, podľa mňa on celý film potiahol na takú úroveň, že som to aspoň dopozerala. Škoda, bol to kvalitný idiot. nejakým spôsobom natoľko debilný, až zaujímavý. Ale chápem pohoršenie ostatných. Mne sa zasa nepáčila ani jedna zo slečien ktoré sa vo filme objavovali. Strašné kravy. Sám o sebe bol film velice nezaujímavý.(14.11.2015)

• Hydra Foy

Na tento film som natrafila úplnou náhodou a akosi neviem, čo si o ňom vlastne mám myslieť. Na jednej strane bol surový, na druhej strane v podstate nelogický, miestami pretkaný akýmsi art-film feelingom.... No a záver mi už vonkoncom nič nepovedal. Na drámu príliš podivné, na thriller príliš nesúvislé a na horor príliš odfláknuté (osobne by som žáner horor s týmto filmom nespájala).(24.9.2012)

• sypanycaj

Hlavní hrdina ve filmu není od toho, aby se divákovi zalíbil, ale i když budu hodnotit celý film, nemůžu říct nic pozitivního. Dívala jsem se na něj víceméně náhodou - ono ten netradiční úvod, kdy vyleze nahá slečna v lese z kadibudky, potká kluka, ten se jí zeptá jestli nemá cigaretu, a když ona odvětí, že ne (do jaké kapsy by si ji asi tak dala že), tak milý synek odběhne za kamarády podělit se o skvělý nápad - zabít nahatou slečnu s její opodál se slunící nahatou kamarádkou. Kde to jsme? Po tomhle jsem si říkala, co to do háje je, a musela jsem se dívat dál. Film se hrozně táhl, dialogy byly fakt směšné a všechno, co se ve filmu dalo očekávat se odehrálo v posledních 10ti minutách, kdy překvapivě vyšinutému mladíkovi ruplo v bedně a zabil, koho stihl.(27.6.2012)

„Ztracený“ je film, který se nebojí, a to mi na něm hodně imponuje. Jsou zde explicitní scény násilí i nahoty, tenhle film si prostě na nic nehraje. Jasně, z hlediska tématu je to maličko ohrané a nic moc to nepřinese, ale pokud chcete nahlédnout do mysli šílence, tak snímek „Ztracený“ prostě funguje. Když budete mladíka sledovat, budete se nad jeho činy otřásat a budete nesví. Tak by to mělo být.(5.11.2016)

• Campbell

Tak nakonec zklamání, čekal jsem sondu psychologie ale dostal jsem podprůměrnou kravinu s neuvěřitelně stupidníma a odpornýma hercema. Film se snažil být něčím více než vůbec může, ty psychologické pohledy do duše byly ubohé a celý film jde od desíti k pěti. Ale abych zase jenom nenadával sem tam některé scéna je celkem dobrá a dokáže si udržet diváka, aby poté zase dokázala naštvat další nudnou scénou.(2.4.2014)