Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Čo najhoršie ste v živote urobili? Príbeh tínedžerského sériového vraha. Jedného pekného letného dňa počas pobytu v tábore sa 19-ročný Ray Pye rozhodne zavraždiť dve mladé ženy. Jeho priatelia, Jennnifer a Tim, svedkovia vraždy, mu pomôžu zahladiť stopy. Ani štyri roky po vražde nie je Ray za tento zločin zatknutý, avšak detektív Charlie Schilling a jeho ex partner Ed Anderson vedia, že Ray vraždil. Nevedia však nájsť spôsob, ako to dokázať... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (12)

kagemush 

všechny recenze uživatele

On to není moc hezký film , to ovšem neznamená špatný,v tomto případě spíše průměr-ale zas taková hrůza (25% na csfd 31.10. 10) taky ne. O tom o čem to mělo být to bylo. Nehezké týnejdžr charaktery a něco cynismu zřejmě donutilo pár takykoukačů,kteř se právě omylem uklikli z Disney Chanel na JOJku, to poněkud shodit. ()

Hydra Foy 

všechny recenze uživatele

Na tento film som natrafila úplnou náhodou a akosi neviem, čo si o ňom vlastne mám myslieť. Na jednej strane bol surový, na druhej strane v podstate nelogický, miestami pretkaný akýmsi art-film feelingom.... No a záver mi už vonkoncom nič nepovedal. Na drámu príliš podivné, na thriller príliš nesúvislé a na horor príliš odfláknuté (osobne by som žáner horor s týmto filmom nespájala). ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

„Ztracený“ je film, který se nebojí, a to mi na něm hodně imponuje. Jsou zde explicitní scény násilí i nahoty, tenhle film si prostě na nic nehraje. Jasně, z hlediska tématu je to maličko ohrané a nic moc to nepřinese, ale pokud chcete nahlédnout do mysli šílence, tak snímek „Ztracený“ prostě funguje. Když budete mladíka sledovat, budete se nad jeho činy otřásat a budete nesví. Tak by to mělo být. ()

cariada 

všechny recenze uživatele

Nečekal jsem nic, ale dostal velice slušnou masáž plnou sexu a odvážných scén a vlnu expocientalniho násilí, hlavně na konci to byla jízda. Hned úvod slušně navnadi přesto jsem si říkal holky tam leží nahý u vody ale kolem jsou zbytky sněhu tak že evidentně zima či předjaří podle přírody. Stejně tak ostatní tam běhají v tričkách vždyť musela být zima. Jinak ten feťák byl opravdu těžký psycho . Snad jen ta dlouhá stopáž byla zbytečně moc. Přesto zajímavý psycho film. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Tak nakonec zklamání, čekal jsem sondu psychologie ale dostal jsem podprůměrnou kravinu s neuvěřitelně stupidníma a odpornýma hercema. Film se snažil být něčím více než vůbec může, ty psychologické pohledy do duše byly ubohé a celý film jde od desíti k pěti. Ale abych zase jenom nenadával sem tam některé scéna je celkem dobrá a dokáže si udržet diváka, aby poté zase dokázala naštvat další nudnou scénou. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama