Epizody(8)

V této britské komedii vystupují maňásci ve světě dospělých kde se vše točí kolem sexu a alkoholu... Hlavní hrdinové Fat Ed Tubbs, Lapeño Enriquez a Mervin J Minky jsou za každou špatnost. Fat Ed je sprostý a násilný fanoušek heavy metalu, Lapeño brazilský sexsymbol neodolatelný pro každou ženu (a některé muže) a Mervin mentálně retardovaný sebedestruktivní fanatik posedlý masturbací. Společně se vydávají na cestu plnou zápasení, maňáskového porna a klonování. (oficiální text distributora)

erazmus

Některé skeče jsou úžasné, například Fat Ed's Furry Fucking Guide to Metal, jiné jsou přehlídkou trapnosti (většina těch, které se točí ohledně Mervinovy onanie). A to je škoda, protože potenciál tento seriál rozhodně má. Celkový dojem ale dělá jen za 3 hvězdičky. ()

sidthekid

Nechutně nadávající plyšáci?? Přesně tak!! Prvních pár minut jsem tomu nemohl uvěřit, ale když začal Melvin péct dort ze všech známých a několika neznámých drog, brečel jsem smíchy. ()

Naby

Opravdovy vybuch srandy. Ja osobne jsem byl mrtvej smichy hlavne u tretiho dilu, kde upecou dorta :-D. Jinak 4,4* na 5ku urcine nektere dily jsou, ale vsechny ne, takze ta ctyrhvezda ;-). PS: Z prvu jsem si rikal co je to za kravinu pro zhulence a omladinu, ale nakonec jsem to vydrzel a nelitoval. ()

zipS

ako uz bolo spomenutee.. niektoree diely za 6* hviezdiciek.. niektore za 2*.. ale tych 6* bolo nastastie viac :] Preto spravim priemer.. a 4* z 5 si to proste zasluuzi. ()

clep

Jeden z nejfekálnějších, vulgárních, masturbujících, souložících, nejujetějších a kdoví co všechno ještě seriálů co jsem kdy viděl. Asi jsem taky takovej jako tato partička:-D Tlusťoch Ed to ale vždy zabije. "Svatba? To bych so ho nechal radši preblafnout!" ()

KcarlosK

Největší šok pro mě bylo zjištění, že to je z Británie. Jinak slušný fekální chlupatý nářez. Best: How to cook shit :-) ()

Jinpachi

Nechápu to, je to odporné, zvrhlé, zvrácené a tak příšerné, až mě to děsí jako narozeninový klaun. O to víc mě děsí, když se přistihnu, jak se tomu směji, neboť mi to přijde záživné a vtipné. Dokonce se mi v hlavních postavách podařilo poznat pár známých. ()

Slash_Flash

A když už jsme u kuřby, Mervine, kde mám snídani?.... Už se to nese, Ede.... Co je to za blití ptáku?... To je palačinka, Ede, ty maš nejradši. Tys ji chtěl teplou?... Já ti dám teplou, debile!.. xD Co kurva dodat? U ničeho jsem se tak nezasmál a dlouho ani nezasměju. ()