Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mo-rae (Shin Min-ah) je šťastně vdaná mladá žena. Svého manžela Sang-ina (Kim Tae-woo) miluje nadevše. Přesto se ale jednoho dne stane, že podlehne naprosto cizímu muži. Nezná jeho telefonní číslo, jméno, ani odkud pochází. Ví jen to, že po něm v ten jediný okamžik touží. Jenže ono rychlé vzplanutí nenechá svědomí mladičké Mo-rae spát, a tak se rozhodne svému muži o všem ještě téhož večera říct. Možná to je tím, že Sang-in má momentálně trochu jiné starosti s otevřením vlastní restaurace nebo tím, že ví, že ho jeho žena skutečně miluje, každopádně se to rozhodne přejít a dělat, jako kdyby se nic nestalo. Jenže to ještě ani jeden z nich netuší, že tím mladíkem, který Mo-rae svedl, je Sang-inův známý Du-re (Joo Ji-hoon), který mu má pomoci dát restauraci do pohybu a ke všemu bude během celé té doby s mladými manžely bydlet pod jednou střechou. (EMIA)

(více)

Recenze (5)

Folpa 

všechny recenze uživatele

Tento film mě mile překvapil. Shin Min-a v roli manželky, která se zamiluje do dalšího muže a následně nechce ani o jednoho z nich přijít je perfektní. Hodně silné čtyři hvězdy. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Začátek tohoto filmu patří k těm nejzajímavějším, které jsem kdy viděla. Bohužel toho člověk potom moc očekává, takže může být malinko zklamaný. Čekala jsem originálnější rozuzlení nebo něco, co by mě dojalo. I tak je to ale moc příjemný film. Min-a Shin byla opět kouzelná. 4* ()

Reklama

sniper18 

všechny recenze uživatele

Je to mierne nadpriemerná romantická dráma. Má pomerne dobrý príbeh o mladej žene, ktorá je šťastne vydatá za milého ambiciózneho kuchára, s ktorým sa pozná už od detstva, ale napriek tomu počas návštevy galérie podľahne čaru sympatického mladíka a svojho manžela podvedie. Veľmi ju to trápi, preto sa mu prizná a dokážu sa cez to preniesť, lenže práve sa k nim prisťahuje manželov známy, ktorý mu má pomáhať s kuchárskym umením a ním je práve samotný mladík. A tak tento zvláštny trojuholník žije v jednej domácnosti a ona si postupne uvedomuje, že ani o jedného z nich nechce prísť. Spracovanie nie je úplne zlé, ale o spokojnosti vôbec hovoriť nemôžem. Už úvod v galérii mi prišiel úplne mimo a znechutil mi hlavnú hrdinku, ktorá tu pritom inak pôsobí celkom rozumne a jej priebežné konanie sa dá pomerne chápať, ale toto bolo moc a tak som nanešťastie už od začiatku z toho nemal dobré pocity. Inak príbeh ako celok pôsobí celkom zaujímavo, ale aj celkovo sa na to dá po celý čas bez problémov pozerať, ale tento milostný trojuholník mi vôbec nesadol z akéhokoľvek pohľadu a konanie niektorých postáv išlo úplne mimo mňa. Prakticky jedine manžel si u mňa zachoval svoju dôstojnosť, aj keď tiež nie úplne a práve vďaka ma aspoň v priebehu zaujímalo, akým smerom sa to bude uberať, ale inak mi to moc nesadlo. A môže za to aj nevhodne zvolený žáner, toto mala byť buď čistá komédia, čo by bolo vzhľadom na obsadenie aj najideálnejšie, alebo taká nepríjemná dráma, kde túto situáciu postavy pomaly prestávajú zvládať. A miesto toho je to len taká jednoduchšia dráma a navyše občas s komediálnou atmosférou, lenže takmer úplne bez humoru. Herecké obsadenie je výborné, skvelá Shin Min-A v hlavnej úlohe, ktorá tu odviedla svoj štandardný výkon, len jej postava si ma tentoraz moc nezískala, k tomu Kim Tae-Woo ako jej manžel, ktorý ma zaujal najviac a postava mladíka, ktorý je zase najslabším článkom. A okrem nich tu už nemá nikto viac priestoru. Réžia a technická stránka sú celkom slušné, je to presne ten štýl, ktorý mám rád v romantických komédiách, len tentoraz mi neprišiel vhodný k tejto tématike. Toto je rozhodne jeden z najrozporuplnejších juhokórejských filmov, aké som vôbec videl. Skvelé obsadenie, príjemný vizuál a zaujímavá zápletka, ale jej podanie si ma teda moc nezískalo. 58% ()

Vardara 

všechny recenze uživatele

Příběh netypického milostného trojúhelníku, kdy se hlavní hrdinka neustále rozhoduje mezi vysokým a roztomilým hochem, který se vrátil z Paříže a svým méně vysokým, ale dobře stavěným manželem, kterého zná od dětství a tudíž je pro ni takovou jistotou. Prostě průměrný film, kterému bych především vytkla fakt, že většina Korejců (stejně jako Japonců), má problém s výslovností cizích jazyků. Snažil se ten mladík skutečně zpívat francouzsky?... dodnes si nejsem zcela jistá, o jaký jazyk se tam jednalo. ()

May 

všechny recenze uživatele

V rade jiz treti zpracovani japonskeho romanu Banany Josimoto, ktery jsem necetla a tak nemam zadne srovnani. O Naked Kitchen ale muzu s klidnym srdcem rict, ze potencial mel a zamotal se sam v sobe a patetickych momentech, ktere jakoby zamerne mely film posouvat do hlubsich vod na klidnejsi hladinu. Jednim slovem... je to v podstate... proste... nuda. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama