Reklama

Reklama

Heidi

(seriál)
  • Česko Heidi, děvčátko z hor (více)
všechny plakáty
Trailer 2

VOD (1)

Série(2) / Epizody(65)

Obsahy(1)

Osmiletá Heidi, která ztratila rodiče, žije se svým dědečkem ve švýcarských Alpách. Jak naše malá podnikavá a neposedná hrdinka roste, získává stále více a více poznatků o tom, jaký je život. Ve společnosti svých kamarádů, Pierra a Clary, objevuje Heidi nejen krásy úchvatné alpské krajiny, ale i podstatu přátelství, práce v týmu a velkodušnosti. Dívka, která se snadno nadchne pro jakékoli dobrodružství, musí ovšem také občas čelit skutečnosti, že ne každý člověk se ke svému okolí chová přátelsky. Avšak s pomocí vrozeného elánu, odvahy a svých přátel se jí nakonec nad všemi potížemi podaří zvítězit! (TV Minimax)

(více)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (7)

Elan1 

všechny recenze uživatele

Veľmi pekná rozprávka s peknov animáciov. Myslím že nie všetko v tomto seriáli je úplne pre deti. Nejaké veci deti nemusia pochopiť. Pekne spracované. ()

vrch07256732 

všechny recenze uživatele

Super - decká to milovali v rámci večerníčkov, vrátane rodičov. Posledná séria mimo deja knižnej predlohy trocha chaotická ale OK - nevytratil sa šarm pôvodných sérii. Zaujímavosť: Seriál bol natočený už dakedy v 70 rokoch ako klasický animák - animácie Japonsko, tuším pre nemeckú ZDF - sledovali sme to vtedy na ORF1 ()

Marius 

všechny recenze uživatele

Staromilský rodinný príbeh, aký už dnes nikto nenapíše. Naozaj výborná vec pre deti s nenásilnými morálnymi ponaučeniami. 8/10 ()

Galerie (143)

Reklama

Reklama