Globální katastrofa v blízké budoucnotsi přivede vetřelce, kteří ohrozí naší planetu. Crisval, bývalý plukovník, neochotný hrdina musí povstat, aby vedl skupinu pochybných bojovníků. Aby uspěli, musí bojovat s vyspělými soupeři stvořenými z recyklovaných částí zapomenutých strojů. V této válce za přežití lidí musí láska a víra být tou nejsilnější zbraní. (oficiální text distributora)

*HOVNOCUC*

hmmm, videl som aj horšie filmy... a o dosť horšie! :))) fakt by ma zaujímalo, ako by to dopadlo, keby sa niečo podobné natočilo v našej produkcii :)))) ()

plynar odpad!

chyba si ten filmi zhánět a doufat, že to bude za něco stát kvůli tomu, že je v názvu napsáno Transformers, je naprosto naivní. jediný, co se v tom transformuje je špatnej film ještě k horšímu. po prvních 10 min sem si říkal, že to je sračka, ale to co sem říkal po 20 min už se sem nedá napsat. pokud se někdo chce kouknout ještě někdy na Bayovy Transformers, tak rozhodně nedoporučuju předtím zhlídnout tento "film" ()

Mr.Lordi odpad!

Co jsem komu udělal?? Proč jsem si tohle dvd koupil??? V životě jsem neviděl větší kravinu. V první bojové scéně se přihasil golfový vozík s rameny, na jednom se s hlasitým vžžžž točila vidlička na druhém pro změnu lžička a toto odrovnalo příšerku, z níž bylo jednoznačně vidět, že se jedná o člověka ve zmačkané popelnici. Efekty střelby zněly skoro jako airsoft elektrika, ochotnické herecké výkony filmu taky na kráse nepřidaly. Jediná dobrá scéna byla v závěrečném boji, kde jsem se uchechtl při zapojení tanečního bojového umění. Ano vážení a milí, vydal jsem ze sebe veškerou sílu a zhlédl jsem tento film až do konce. Pak jsem přemýšlel jestli dvd půjdu vrátit do trafiky nebo jej použiji jako "originální" pivní tácek. :-( ()

Jartian odpad!

Hodne slusna japka analni recyklace volne zavazujici na predchozi dily s temer totoznou kvalitou. Finalni bitva, tak to bylo opravdovy posusnanicko ()

JohanSchuber odpad!

Myslím, že recyklaci by potřeboval veškerý materiál, který se k tomuto filmu použil (ano, mám na mysli i herce). Třeba by se z toho něco pak dalo udělat. Takže "odpad!", ale recyklovaný :) ()

JanMarek

Vysoké hodnocení pouze za to, že na tenhle film mám dobré vzpomínky v souvislosti se střední školou, kdy jsme na to zhulení čučeli a ještě půl roku se mohli potrhat smíchy, jak někdo mohl natočit tak neskutečnou sra*ku. :))) ()

cartyci odpad!

Transformers žiadnu súvislosť s nimi nevidím.Efekty žiadna sláva a herecké výkony až príliš umelé a neprofesionálne ()