poster

Transformers: Recyklace

 • Filipíny

  Resiklo

Akční / Fantasy / Sci-Fi

Filipíny, 2007, 110 min

Režie:

Mark A. Reyes
 • blackJag
  **

  "JE JICH VÍC. A MAJÍ LEPŠÍ VÝZBROJ. ALE MY JSME CHYTŘEJŠÍ." Tuna podobně přitroublých obratů a prohlášení dávají tušit velmi špatný scénář a ten je také společně s přehrávajícími hereckými turisty hlavním kamenem úrazu této céčkové filipínské vykrádačky ikonických sci-fi milníků, jako jsou Vetřelci nebo Star Wars. "BITVA TRVALA DLOUHO, ALE JSME TU PODLE INSTRUKCÍ" Ano, ještě nekřesťanská délka, dělají z tohoto dílka téměř můčící prostředek, přitom výraznější sestřih o nějakých 30 minut mohl z filmu udělat daleko snesitelnější záležitost, protože ač jsou triky spíš úsměvné a hodící se lepé jako filmečky do nějaké levnější pc strategie, pořád jde o sympatickou snahu, kterou tvůrci dokázali podpořit i mírnou výpravou (už od pohledu plastové zbraně s legračním pouťovým zvukem přeskakujícího setrvačníku nebo bakelitové chrániče jako součást brnění jednotek) a alespoň snahou při výběru exteriérů (to jsou i jiné hovada, které zvládnou natočit film v jedné cimře). Co si má člověk myslet o vykutáleném českém překladu názvu, už nechám na každém z vás, s filmovými hity, potažmo principielní proměnou aut v roboty však nemá nic společného. Kdyby se film jmenoval Robot Jox 2- Zápas robotů po 20. letech, dávalo by to lepší smysl :-) Na závěr ještě jedna úderná hláška hlavního hrdiny před detonací velitelského stanu vetřelčích invazivců: "ZŮSTALI JSTE TU MOC DLOUHO. JE ČAS VÁS DEPORTOVAT. ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!" Hudba: Arnold Buena, Allan Feliciano. 30%(28.11.2009)

 • D.Moore
  *

  Tak v tomhle filmu bylo všechno, jak mělo být. Neherci nehráli, neznámý režisér se známým nestal, levné triky nebyly dobré, scénář napsala zfetovaná opice, která viděla Transformers, Válku světů, Vetřelce a pár dalších scifáren, které bezostyšně vykrádala a vykrádala. Jednu hvězdu dávám za odvahu vůbec něco takového natočit a za to, že to není megakatastrofa, ale pouze béčko. Rozhodně existují horší (a ty se někdy dostanou i do kin).__P.S. S Transforméry to samozřejmě (krom vykrádání) nemá nic společného - to jen tuzemský distributor je pablb.(16.6.2010)

 • draggo
  odpad!

  Ať žije filipínský film. S Transformers to pochopitelně kromě českého názvu nemá společného skoro nic, kromě několika ubohých trikových pokusů o roboty. Svoje putování s tímhle filmem zakončete u líbivého coveru a reději nenahlížejte pod kapotu, kde se skrývá vražedný mix debilního příběhu, nehrajících herců a nekonečné nudy. /viděno na DVD: 0% a odpad!/(10.6.2010)

 • Lorge
  *****

  Tak tady jsem dlooouho přemýšlel (a vlastně ještě i teď, při psaní přemýšlím) jak tenhle... tuhle... tohle... ohodnotit. Dobře, z filmařského hledniska je to totálně nehodnotitelné. Tenfilm nemá dobré herce, nemá dobrý děj, nemá kvalitní scénář a už vůbec nemá kvalitní triky. Přesto, když jsem si tento film pustil, zažíval jsem jakési podivné... dalo by se to nazvat až vzrušením. Bylo to tak špatné, že se na to pomalu nedalo dívat, ale přesto jsem nemohl vypnout dvd přehrávač... Už jen za to si to zaslouží těch pět :-D(29.1.2010)

 • plynar
  odpad!

  chyba si ten filmi zhánět a doufat, že to bude za něco stát kvůli tomu, že je v názvu napsáno Transformers, je naprosto naivní. jediný, co se v tom transformuje je špatnej film ještě k horšímu. po prvních 10 min sem si říkal, že to je sračka, ale to co sem říkal po 20 min už se sem nedá napsat. pokud se někdo chce kouknout ještě někdy na Bayovy Transformers, tak rozhodně nedoporučuju předtím zhlídnout tento "film"(25.4.2009)

 • - Původně měl ve filmu hrát i Angel Locsin. (Cheeker)

 • - Jednu z hlavních rolí si měla střihnout Angelica Panganiban, ale kvůli nabitému kalendáři odmítla. Nakonec ji nahradila Iya Villania. (Cheeker)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace