Past na lásku

Michael Roiff

Steven Rasch

Scénografie:

Cecil Gentry

Asi trošku staromódně přepálenější zápletka od tohohle filmu asi může řadu diváků odradit a trailer snad ještě víc. Ale herci jsou tady prostě výteční. Meg Ryan je správně ujetá jak za mlada a vztah s Huttonem tak nějak funguje a právě díky tomu jsem se bavil prakticky celý film. V závěru nastupující hysterická Kristen Bell ještě lehce s humorem přispěla a tak teda je to celkem fajn podívaná, která nikoho ani neobere o moc času.(28.1.2010)

Už jméno Meg Ryanové je určitou zárukou příjemně ztrávených devadesáti minut a když k tomu připočteme Justina Longa a "hrdinku" Kristen Bellovou, nelze mít jiná než přehnaná očekávání. Velká očekávání zpravidla končí zklamání a přesně tak je tomu i v tomto případě, kdy bude divák uspokojen jen do jisté míry. Mezi Meg a jejím filmovým manželem to opravdu jiskří a Kristen svým roztomilým kukučem ještě nikdy nic nezkazila, role naivní milenky je jí (se vším respektem, který k ní chovám) šitá na míru. Bohužel, postava Longova lupiče je zde tak trochu navíc, respektive je špatně napsaná. Rozhodně by bylo lepší, kdyby se i po jeho příchodu dál pokračovalo v dosavadním komediálním ladění. Ovšem to je jen mé přání. Faktem je, že se z minuty na minutu stává z mile ujeté komedie něco mezi thrillerem a dramatem. Hra na vážnou strunu není nijak zvlášť povedená a já jen děkuji, že odezní tak nenadále, jak se zjevila, přestože napáchala nenapravitelné škody, jež se odrazily v mém hodnocení, které jinak mohlo být daleko vyšší.(1.10.2010)

• MickeyStuma

Námět zajímavý, ale v tomto zpracování poněkud podivný. Tohle se hodí na divadelní prkna a ne pro film. Je to bez nápadu, nějakého děje a myšlenky. Prostě manželská krize řešena netradičním způsobem. A že do toho vstoupí zloději jakoby se nechumelilo, už září kýčem jako silný reflektor. Co tímto počinem tvůrci vlastně zamýšleli?(15.10.2014)

• Lucasion

"Za lásku se musí bojovat!" a to Meg Ryan vzala doslova a do písmene. Snímek o manželce co se snaží zachránit manželství všemi ( ne zrovna chválihodnými či zákonnými ) prostředky stojí na poli komedie velmi dole. Komedie co se u ní nezasmějete ani neusmějete. Zajímavý scénář a herecká jména co dělají z tohoto filmu jediné možné plus. ( 14 procent )(25.7.2011)

• HappySmile

Tak tohle je jeden z filmů, kde i 80 minut je moc. Postavy sice nejsou špatné, ale jejich dialogy ano. Už chvilku po začátku filmu vás přepadne strašná nuda a budete se těšit, až ten film skončí. Posledních pár minut, kdy se do děje opět vložila Kristen Bell, bylo sice celkem úsměvných, ale i tak to film nezachránilo.(10.11.2010)