Past na lásku

Michael Roiff

Steven Rasch

Scénografie:

Cecil Gentry

Začínám být alergická na období dlouhých rovných blonďatých vlasů Meg Ryan :D :D Past na lásku je zajímavým návodem, jak obelstit svého manžela, který chce odjet do Francie se svou milenkou, kterou tam nejspíš požádá o ruku...Nejlepší na celém filmu byl závěrečný pozdrav "Ahoj", při kterém manželovi vše dojde a teprve v tu chvíli by začal zajímavý film :D(7.12.2014)

• ecceHOMMO

Americká filmová demagógia v praxi. Našťastie ako vidieť z hodnotenia, málokto naletel. Nádherné ženské obsadenie - avšak v niečom čo len ťažko identifikovať ako komédia. A výrazne prehrávajúci Long, tiež k tomu príliš neprispieva. A inak tuctový príbeh snažiaci sa o prekvapenie na záver, pričom prekvapenie to nieje pretože divák pochopí celú pointu oveľa skôr, než by bolo milé. A tudíž záverečná bodka vyznieva smiešne ( v negatívnom zmysle).(11.3.2011)

• Saesulkun

Past na diváka. Zápletka nevěrohodná - chlap přivázanej půlku filmu k záchodu, herci nemají co hrát, "pointa" naprosto tuctová, předvídatelná a zbytečná, protože tenhle film se i přes jindy příjemnou stopáž dá dokoukat jen ve stavu úplné apatie, takže je stejně jedno, co se v něm odehrává a jak skončí. DVD jsem si koupil omylem, spletl jsem si názvy, a po dokoukání letělo bez milosti do koše.(14.5.2011)

• Omnibus

Meg Ryan je kočka. Byla, je a bude, čas nečas. Například zde coby 48letá milfka, stále sexy a velmi pružná (svázaná předvádí kotouly, zavlnit se do vany a zpět a pod.). Zápletka filmu zajímavá, zpracování krotké, nedotažené a sexuprosté, takže i nudné. Bohužel i nelogické, až retardované. Manželka i milenka svázané pouhou lepící páskou, jen ruce a nohy, takže velmi pohyblivé, např. se spolu divoce perou o jejich samce na klozetu... Přitom na zemi v koupelně spousta střepů z rozbitého zrcadla... a náš (jakkoli jindy zajímavý) milenecký trojúhelník, zde bohužel jen tři tydýti, řeší "neřešitelný" problém: Jak se z toho svázání dostaneme? Ach jo...(16.10.2019)

• MickeyStuma

Námět zajímavý, ale v tomto zpracování poněkud podivný. Tohle se hodí na divadelní prkna a ne pro film. Je to bez nápadu, nějakého děje a myšlenky. Prostě manželská krize řešena netradičním způsobem. A že do toho vstoupí zloději jakoby se nechumelilo, už září kýčem jako silný reflektor. Co tímto počinem tvůrci vlastně zamýšleli?(15.10.2014)