Past na lásku

• USA Serious Moonlight
Trailer

Když se Louise dozví, že ji její manžel hodlá opustit kvůli mladší ženě, rozhodne se nevzdat se bez boje! Svého muže drží doma jako zajatce, dokud jí neslíbí, že s ní zůstane navždy. Žádný plán ale nevyjde na 100 %, a tak se i Louisina snaha značně zkomplikuje, když se do domu nečekaně dostane zloděj... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Trailer

Ichabod

Asi trošku staromódně přepálenější zápletka od tohohle filmu asi může řadu diváků odradit a trailer snad ještě víc. Ale herci jsou tady prostě výteční. Meg Ryan je správně ujetá jak za mlada a vztah s Huttonem tak nějak funguje a právě díky tomu jsem se bavil prakticky celý film. V závěru nastupující hysterická Kristen Bell ještě lehce s humorem přispěla a tak teda je to celkem fajn podívaná, která nikoho ani neobere o moc času. ()

Fr

,,Slyšel jsi o Stockholským syndromu? Rukojmí se zamiluje do svého únosce“..... To by se muselo stát fakt něco velkýho! A já marně přemýšlím, jestli i vtipnýho. Manželská krize a film pro 9 (slovy devět) herců. Meg nestárne a tohle je kravina, která si myslí, jak má zajímavej scénář. Ve skutečnosti je pro něj i těch 77 minut hodně. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Chystám se opustit manželku. 2.) Chystá se mě opustit manžel. 3.) Jsem postižený a potřebuji zabít čas. PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

sigf07

Už jméno Meg Ryanové je určitou zárukou příjemně ztrávených devadesáti minut a když k tomu připočteme Justina Longa a "hrdinku" Kristen Bellovou, nelze mít jiná než přehnaná očekávání. Velká očekávání zpravidla končí zklamání a přesně tak je tomu i v tomto případě, kdy bude divák uspokojen jen do jisté míry. Mezi Meg a jejím filmovým manželem to opravdu jiskří a Kristen svým roztomilým kukučem ještě nikdy nic nezkazila, role naivní milenky je jí (se vším respektem, který k ní chovám) šitá na míru. Bohužel, postava Longova lupiče je zde tak trochu navíc, respektive je špatně napsaná. Rozhodně by bylo lepší, kdyby se i po jeho příchodu dál pokračovalo v dosavadním komediálním ladění. Ovšem to je jen mé přání. Faktem je, že se z minuty na minutu stává z mile ujeté komedie něco mezi thrillerem a dramatem. Hra na vážnou strunu není nijak zvlášť povedená a já jen děkuji, že odezní tak nenadále, jak se zjevila, přestože napáchala nenapravitelné škody, jež se odrazily v mém hodnocení, které jinak mohlo být daleko vyšší. ()

HappySmile

Tak tohle je jeden z filmů, kde i 80 minut je moc. Postavy sice nejsou špatné, ale jejich dialogy ano. Už chvilku po začátku filmu vás přepadne strašná nuda a budete se těšit, až ten film skončí. Posledních pár minut, kdy se do děje opět vložila Kristen Bell, bylo sice celkem úsměvných, ale i tak to film nezachránilo. ()

otík odpad!

Naprosto debilní, docela sprostý, nudný, nezábavný, zbytečný a užvaněný film o manželském páru, kde chlap má milenku a chce svou manželku opustit, jeho manželka zase o něj chce bojovat a zvolí podivnou taktiku - manžela přilepí páskou k záchodu a vede s ním prazvláštní hovor o tom, proč ji už nemiluje. To se děje přes hodinu, pak tam naběhne borec aby je vyloupil, zmlátil a na konci hodil očko na Meg Ryan. Kromě poslední vteřiny filmu je to totální nezábavná kravina. Hudba: Andrew Hollander ()