Reklama

Reklama

Past na lásku

  • USA Serious Moonlight
Trailer

Když se Louise dozví, že ji její manžel hodlá opustit kvůli mladší ženě, rozhodne se nevzdat se bez boje! Svého muže drží doma jako zajatce, dokud jí neslíbí, že s ní zůstane navždy. Žádný plán ale nevyjde na 100 %, a tak se i Louisina snaha značně zkomplikuje, když se do domu nečekaně dostane zloděj... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Videa (1)

Trailer

Recenze (51)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Podáš mi mobil? Nebo už konečně chcípneš?" Manželské krize se dají řešit různými způsoby a já nemám vážnějších výhrad proti omezování osobní svobody, ale kdyby to bylo doladěno trochou sexuálního násilí, tak by mne to určitě bavilo více. Jenže co čekat od filmu naškrábnutého rychlým perem pro čtyři herce, jeden záchod a jedno balení lepící pásky? Já jsem chtěl víc, než průhledný příběh a nevěrohodné chování nezamilovaných jedinců. ()

Omnibus 

všechny recenze uživatele

Meg Ryan je kočka. Byla, je a bude, čas nečas. Například zde, coby 48letá milfka, stále sexy a velmi pružná (svázaná předvádí kotouly, zavlnit se do vany a zpět a pod.). Zápletka filmu zajímavá, zpracování krotké, nedotažené a sexuprosté, čili i nudné. Bohužel i nelogické, až retardované. Manželka i milenka svázané pouhou lepící páskou, jen ruce a nohy, takže velmi pohyblivé, např. se spolu divoce perou o jejich samce na klozetu... Přitom na zemi v koupelně spousta střepů z rozbitého zrcadla... a náš (jakkoli jindy zajímavý) milenecký trojúhelník, zde bohužel jen tři tydýti, řeší "neřešitelný" problém: Jak se z toho svázání dostaneme? Ach jo... ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

,,Slyšel jsi o Stockholským syndromu? Rukojmí se zamiluje do svého únosce“..... To by se muselo stát fakt něco velkýho! A já marně přemýšlím, jestli i vtipnýho. Manželská krize a film pro 9 (slovy devět) herců. Meg nestárne a tohle je kravina, která si myslí, jak má zajímavej scénář. Ve skutečnosti je pro něj i těch 77 minut hodně. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Chystám se opustit manželku. 2.) Chystá se mě opustit manžel. 3.) Jsem postižený a potřebuji zabít čas. PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Lucasion 

všechny recenze uživatele

"Za lásku se musí bojovat!" a to Meg Ryan vzala doslova a do písmene. Snímek o manželce co se snaží zachránit manželství všemi ( ne zrovna chválihodnými či zákonnými ) prostředky stojí na poli komedie velmi dole. Komedie co se u ní nezasmějete ani neusmějete. Zajímavý scénář a herecká jména co dělají z tohoto filmu jediné možné plus. ( 14 procent ) ()

CarloRizzi odpad!

všechny recenze uživatele

Tohle že byla komedie? To byla taková nuda, že jsem málem u toho usnul. Film Past na lásku nezachránila ani moje oblíbená herečka Meg Ryan. Cheryl Hines se asi koukala na francouzský snímek Klec a řekla jsi ještě není americká verze tak to budu první kdo to natočí. Doporučuji francouzský snímek Klec (1975) v hlavní roli Lino Ventura a Ingrid Thulin Aneta hefat a ne tahle slátanina. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama