poster

Objednávka na nevěru

 • USA

  Last Time Forever

 • Slovensko

  Objednávka na neveru

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2006, 74 min

Režie:

Adam Bonfanti

Hudba:

Randy Miller

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • Hennes
  *

  Velice utahaný film, zbytečně dlouhé a nic neříkající dialogy. Celý film by šel o polovinu zkrátit a to není dlouhý. Zápletka se dá snadno vytušit. Bohatou paničku, která má poměr se svým právníkem a chce nachytat manžela při nevěře aby ho "oškubala", "doběhne" španělská hospodině a tlusté soukromé očko.(23.12.2010)

 • Lukoboss
  **

  Všechno je moc překombinovaný, jsou tam úplně zbytečný pokusy o velkej převrat v ději - vůbec to nefunguje. K tomu se musíte dívat na odpornýho a úplně příšernýho soukromýho detektiva, kterej si filmem propluje jakoby nic. Jde o naprosto postradatelnou záležitost, radši se mrkněte na něco jinýho než na tohle.(20.12.2010)

 • Olík
  *

  Atraktivní Gloria se snaží dostat z nešťastného manželství za pomoci nastrčené milenky – netuší, že esa rukávu nemá ona, ale její manžel! Velkolepé snahy naráží na naprostý amatérismus všech složek filmu s výsledkem nula.(21.12.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace