Vražedný termín

Shireen M. Hashim

Kostýmy:

Swinda Reichelt
  • mala_kea

Ani napodruhé jsem tento snímek nezaregistroval a to je sakra málo. Ani roztomilý obliček již zesnulé Brittany Murphyové mi nějak moc emocí nedal. pokud se někdo snaží natočit duchařinu, měl by toho zapojjit srdce, ale hlavně mozek. Protože tento bezmyšlenkovitě vypuštěný film je opravdu urážka filmu.Takovýchto filmů je zkráta hodně a tady není nad čím přemýšlet, prostě děj je tak jednočar, až to hezké není. Škoda, naděje v tom byla, ikdyž malá.(26.12.2009)

• Pitryx

Jémine to zas byla nuda jako hrom. Prvních třicet minut jsem to ještě vydržel a pak začal přejíždět, pouslouchaje pak blbé kecy, že chybí kazeta a kdesi cosi... Chodičko - hledačky jsou zdlouhavé a stanou se nudnými. Nervák to tedy byl, ale v tom smyslu vydržet než si užerete prst nudou. Na konci je malý náznak zlepšení, takže to neházím úplně do odpadu. 021020117828/0(27.2.2014)

Chtěla jsem to okomentovat slovy: unikátně iracionální film, ale teď, když jsem film shlédla celý je to spíš......... wow? Jakoby to natočili naprosto 2 rozdílní lidé. První půlka byla jako nízkorozpočtový film, kde se nic moc neděje a Alice poněkud nesmyslně chodí tam, odkud by jiní utíkali. Za to ve druhé půlce je toho tolik, že když na mě vybalili ten konec, naprosto jsem to nečekala. Tolikrát se změnil děj, okolnosti, postavy, že si musím dát den, dva oraz, než mi ta pointa opravdu dojde. Díky takovýmto filmům byla (a je) Brittany jedna z nejúžasnějších hereček. Takové charisma je šílené!(20.9.2011)

Sympaticky vyzerajúci minimalistický horor, ktorý sa prelieva z duchárskeho príbehu do roviny psychologickej drámy a naopak. Síce sa značnú časť stopáže trochu vlečie a hororových klišé tu je požehnane, no nijak mi to neprekážalo a bol som vďačný aj za tých pár ľakačiek, ktoré to oživili keď sa mi (takmer) začínalo driemať. Herci sú vybratí vhodne, predovšetkým Brittany Murphy, na ktorú sa budeme pozerať väčšinu času. Film má taktiež veľmi dobrú, goticky štýlovú vizuálnu stránku a viaceré miesta domu kde sa príbeh odohráva sú skvele, atmosféricky nasvietené. Samotný dej je síce zaujímavý, ale neoriginálny a rozvláčny, čo sa tvorcovia zrejme posnažili vykryť na konci, kedy sa tempo zrýchli, atmosféra zhustne a divákovi sú podsunuté aj viaceré rozporuplné zvraty. Keď sa na to pozerám súhrnne, tak výsledný dojem mám určite pozitívny.(21.2.2011)

• foundation

Balancovanie na hranici odpadu a jednej hviezdy. Nebyť toho odporúčania jednej nemenovanej osoby aby som tomu, pri všetkom na svete, dal šancu tak sa na to zvysoka vyserem a obídem to oblúkom. Už len ten názov mi hovoril že si mám dať pozor. No a na hodnotenia sa obyčajne vôbec nepozerám ale tuto mi tých 40 percent pasovalo priam nádherne pri pohľade na ten plagát. No nič, splnil som čo som sľúbil, zostáva zhodnotiť. Za Brittany. ,,Budiž ji zem lehká,,(18.4.2011)