poster

Vražedný termín

 • USA

  Deadline

Thriller / Drama / Horor

USA / Malajsie, 2009, 81 min

Režie:

Sean McConville

Kamera:

Ross Richardson

Producenti:

Shireen M. Hashim

Scénografie:

Steve Arnold

Kostýmy:

Swinda Reichelt
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • !Malak-11!
  ***

  1* za Brittany 2* za hudbu a 3* za dobré momenty(např. konec)- Je to takový slabý průměr, který neurazí. Samozřejmě pokud na toto budete chtít pohlížet jako na velkofilm pak je to hodně silný podprůměr. Mě se to ovšem vcelku páčilo. Takovýchto filmů existují desítky a tohle je lepší než většina ostatních...(4.7.2010)

 • lennyd
  **

  Alici se blíží uzávěrka jejího nového románu, na který se ale nemůže soustředit, protože právě pustili z vězení jejího bývalého přítele, který ji terorizoval. A tak se uchýlí do opuštěného domu uprostřed lesů, aby zde o samotě svůj román dokončila. V domě ale objeví krabici s videokazetami, které zachycují život bývalých obyvatelů domu, včetně jejich tragického konce. A duchové nedají Alici odpočinout, dokud nevyjde pravda najevo ... Těžce neoriginální pseudo-horor, kterému sice vévodí (osamělý) herecký výkon Brittany Murphy (a bohužel její poslední) - jenže ani to nedokáže nahradit zoufalou absenci jakýchkoliv nápadů. Horor, u kterého se za celého filmu ani chvilku nebojíte - ač atmosféra opuštěného domu ke strachu přímo vybízí. Jediné, co mne snad trochu zaujalo, bylo to - že zhruba po polovinu filmu má Thora Birch vcelku normální roli (a to je u ní hodně neobvyklé). Sice v posledních dvaceti minutách si to vynahradila, ale přece jen, toto jsem zatím moc často neviděl...(2.11.2011)

 • AlistairMir
  ***

  První polovina filmu je celkem zdlouhavá, což u krátké stopáže docela překvapí, ale starý dům je krásně ponurý a pozornost diváka drží Brittany Murphy, která jasně dokazuje, že zvládne film táhnout v podstatě sama. Druhá polovina už je svižnější, čeká nás několik zvratů a konec si může každý domyslet vlastně podle svého, jelikož se to dá pochopit vícero směry. Ať už se to co se dělo, dělo opravdu nebo jen v hrdinčině hlavě tak přesto zůstává , alespoň pro mě, konec příjemně mrazivý. Vím, že je to už skoro sedm let, ale musím to napsat - Převeliká škoda tragického skonu Brittany...ohromně charismatická a talentovaná herečka, krásná přirozeným ženským půvabem bez tuny makeupu a působící vždy mile a sympaticky. Člověku se ani nechce věřit, že je to už tak dlouho co zemřela...Doufám, že je na lepším místě, se svým mužem, který stejně tragicky skonal rok po její smrti a že tam spolu jsou šťastni.(22.8.2016)

 • Martinibaby
  **

  Uuf, holky, co mi to děláte? Tak pěkně popořádku - film co nemá ani hodinu a půl mi právě zabral tak tři hodiny. Začátek (a průběžně celý film) je příšerně přecpaný hororovými klišé - stěhování do starého domu, skřípání dvěří, rachocení trubek a kapající kohoutky. Pak přijde na řadu pozvolné 'šokující' odhalování minulosti, 'dramatické' rozuzlení a konec. Půlku filmu jsem se nudila, půlku jsem čekala, kde zas co vybafne, abych se mohla leknout. Dvě moje oblíbené herečky, každé jedna hvězdička za výkon, zbytek je typická hororová omáčka, která se mi místy fakt zajídala.(29.11.2009)

 • mala_kea
  *

  Ani napodruhé jsem tento snímek nezaregistroval a to je sakra málo. Ani roztomilý obliček již zesnulé Brittany Murphyové mi nějak moc emocí nedal. pokud se někdo snaží natočit duchařinu, měl by toho zapojjit srdce, ale hlavně mozek. Protože tento bezmyšlenkovitě vypuštěný film je opravdu urážka filmu.Takovýchto filmů je zkráta hodně a tady není nad čím přemýšlet, prostě děj je tak jednočar, až to hezké není. Škoda, naděje v tom byla, ikdyž malá.(26.12.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace