Nick a Celia by chtěli by začít nový společný život. Jenže Nickovi dřívější parťáci-kriminálníci požadují splátku dluhu. Zoufalý Nick se odhodlá ke krádeži, při které však nešťastnou náhodou zastřelí policistu. Rázem má mladý pár za patami celou speciální jednotku. Ukryjí se v domě Victora von Hartenberga, kterého zároveň vezmou jako rukojmího. Netuší, že Victor právě zmasakroval svou rodinu.Venku čeká policie, uvnitř brutální zabiják… (oficiální text distributora)

todoyle odpad!

Omlouvám se všem, které film zaujal, ale pro mě jedna z největších sraček co jsem za poslední dobu viděl. Naivní a nereálné od začátku až do konce. Křečovité herecké výkony, posedlí velitel policejního zásahu s absolutní ztrátou soudnosti, zaslepen pomstou za smrt svého syna. No prostě absolutní zklamání, ale i přes to jsem vydržel do konce. ()

Jrk odpad!

Tak blby film jsem uz dlouho nevidel! Jak tomuto kaskvilu muze nekdo vubec dat hvezdicku. Film nejen ze je predvidatelny ale naprosto prospikovan hlouposti a amaterskosti dvou hlavnich postav. Nesnasim nelogicke veci jako je kdyz se tam ozyva smrtelny krik tak se skupina rozdeli a jde do tmave jeskyne po jednom bez baterky. Tady pro zmenu najdou mrtvou rodinu a msito aby nechali misto cinu neporusene zacnou stehovat mrtvoly a vse uklizet, proc proboha?? SChapu scenarista chtel vygradovat situaci, ale takto?? Priserna blbost, vrah by neublizil mouse, jen zabil policajta. Andilek spolecnice neustale jede se svym pritelem v protizakonych cinostech atd... Neni to ani zajimava detektivka, prsote neco co nestoji ani za tech 15 min zivota. ()

Shadowrat

Film s hodně zajímavou zápletkou, ale dost nezvládnutý. Všechny postavy jsou psychicky labilní, krom hlavního záporáka. Děj se dá bez velkého přemýšlení předvídat a závěr poskytl dostatečný důvod pro zařazení též do žánru komedie. Fakt nevím, jestli se u toho smát nebo chytat za hlavu, jak je to nelogické. ()

PORTER44

Příšerný herecký výkony ,stupidní dialogy,dva společníci Nick a Celia se vloupají do domu pod záminkou ho vykrást jenže tam před nimi byl zabiják který skoro celou rodinu vyvraždil v tom se objeví policie která dům obklíčí a nic se neděje jen kecání. ()

andy60

Začalo to docela slibně, mladý pár se rozhodne utéct do ameriky, aby se zbavili svých pronásledovatelů, kterým dluží peníze. Cestou se zastaví na benzince, kde nešťastnou náhodou zastřelí syna policisty. Pak se děj přesune do vily a drama se začne měnit na nechtěnou komedii. Nejvíc mě asi dostalo, když náš hrdina připoutal vrahouna k židli a zavelel mu - a teď nám uděláš kafe. ()