Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vojenský agent David Wolfe je na stopě mezinárodního spiknutí, za kterým stojí teroristi ze Středního východu a členové ministerstva. Neuposlechne rozkazy a vrátí se do USA, aby bojoval na vlastní pěst pro ochranu národní bezpečnosti. (Ignus.cz)

Recenze (30)

vegetol.mp 

všechny recenze uživatele

Totálně zmatený a levný blábol, na kterém je pozitivní snad jen herecké obsazení. Cuba Gooding Jr, J. K. Simmons nebo Clarence Williams III, jsou dobří a zkušení herci a takovou zhovadilost si skutečně nezaslouží. Celý film nedává v podstatě vůbec smysl a i divák, který dává pozor, po skončení netuší, co to jako sakra bylo. A hlavně o čem to bylo! Za herce, hvězdičku navíc. ()

Smok 

všechny recenze uživatele

Prvú polovicu filmu ešte šlo dajme tomu o priemernú akciu s vojenskou problematikou, ale do akej frašky sa film prehupol, tak to mi aj napriek pokročilej nočnej hodine roztvorilo oči v nechápavom výraze. A ak by niekto nevedel, tak americkí žoldáci zomierajú s tým, že hláskujú slovo Československo. (Vysvetlenie v komentári užívateľa honajz) Priaznivci akčných, alebo vojnových filmov by mali tento Cubov nový počin obísť oblúkom. ()

Reklama

Acrobat odpad!

všechny recenze uživatele

Vo viacerych rovinach (za ktore by sa ani Inception nehanbil) sa odohrava pribeh ktoreho strany vam rozhadzali vase rocne deti pri pexese. Cuba sice nieco recituje od Sunca avsak vam ta strelba v telocvicni soc.krajiny nedava zmysel. Vsetci dumaju nad niecim ako som pisal v nahodilych scenach, ktore su natocene tak znudene a bezhlavo , ze naposledy som take videl v Escape plan 2. Film je excelentym hnojom o jednotlivcovi, ktory chce byt vlk, ale je svabom. A svrabom su vsetci, ktori tento film natocili. (Videne 16.3.2021, amc archiv) ()

mine.slayer 

všechny recenze uživatele

Čím se dá tenhle film velmi dobře a snadno vystihnout je slovo nuda!!!! Ale znám i horší. Co se k sakru stalo s Cubou Goodingem Juniorem??! Kde je nějaký povedený film? V posledních letech samá céčka a déčka po béčkovém filmu ani vidu ani slechu a áčková liga je snad už jen snem pro Jr. Plus naprosto děsný hudební doprovod!! Krom ježdění taxíkem:) ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Další jednotlivec bojující proti terorismu. Neotřelý snímek vypadající spíše jako výpravnější televizní inscenace. Námět je sice přitažlivý, ale zpracování je vskutku na akční thriller naprosto neakceptovatelný. Žádná atmosféra, žádné drama, žádné napětí, žádné pořádné akční scény. Jen nuda, zášť a zoufalství nad celým filmovým dílem. ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama