Linkin Park: Road to Revolution (Live at Milton Keynes)

(koncert)

12 - Crawling
13 - In The End
14 - Pushing Me Away
15 - What I' ve Done
16 - Numb / Encore ( with Jay-Z )
17 - Jigga What / Faint ( with Jay-Z )
18 - Bleed It Out (Krouťák)

Arbiter

Jenom další živák LP z mnoha... Hmm pořád ty samý songy... žádný bonusový materiály... Co že se to ještě nelíbilo profesionálním recenzentům? Už ani nevim... Leda ho*** páni recenzenti... leda ho***... :-) Málo kapel, které tolik koncertují. Málo kapel u kterých je prakticky každý živák jedinečným zážitkem... Takže říct, že to je jenom další z mnoha koncertů je hovadina fundování pánové... on je totiž každý jiný... :-) Intra/outra písniček, hostující zpěváci/rapeři, aranžmá... nikdy nevíte co jak bude. O použitém tracklistu nemluvě..Žádný bonusový materiál? Pravda. Mohl by být... Ale lidičky, mě osobně těch několik hodin LPTV a materiálu na předchozích plackách vystačí ještě na pár let dopředu, ale konec rozčilování nad musicserverem :-).. Vrtá mi hlavou, co všechno kluci před koncertem plánujou.. Protože celej záznam na mě působil jako dopodrobna vypiplaná show, ve které se jim podařilo najmout desítky tisíc komparzistů, kterým slíbili tučný peníze, když sehrají dokonalé publikum. Show, ve které se (asi za pomoci rusů) podařilo poručit větru dešti a stvořit poetické počasí krásně barevného západu slunce obklopeného Simsonovsky dokonalými mračny :-). Všechno spolu ladilo. světla, promítaný materiál, fanoušci, počasí a samozřejmě to, jak hrála kapela... Nějak se vše, co se na tom místě zrovna odehrávalo spojilo a dohromady vytvořilo mnohorozměrný obraz každé písničky.. můžete jí nejenom slyšet ale i na ní sáhnout, prohlédnout si jí.. můžete jí cítit.. Dycky sem říkal, že hudba neni zdaleka jenom o zvuku, ale že to je svým způsobem zážitek, který může ůtočit na všechny smysly člověka... na tomhle záznamu, je to krásně vidět...slyšet... cítit :-) ()

Razzor_82

Nejlepší živák Linkinů jaký byl kdy pořízen! Atmosféra je někde jinde než v americkém Texasu. Večerní atmosféra dovolí naplno rozbalit světelné efekty. Po hudební stránce je to opět vybroušené představení. Chester je ve své top formě. Má tradičně čistý hlas a ve výškách rve ušní bubínky i u televize. Úchvatný a čistý mix rapu a metalu. Rozvášněné anglické publikum, které pomáhá kapele ve zpěvu a dotváří tak skvělou energickou show. 10/10 ()

Noviik

Velkolepě pojaté DVD s (tentokrát, narozdíl od Live in Texas, jak zde zmínil 3DD!3) vynikajícím publikem. Nejvíc se mi líbila hlavně obrazová část, která se sice může zdát normální, ale tady se povedla, hlavně při No More Sorrow. Tím nejlepším na LP je ale Chesterův hlasový fond, který je zde skvěle vidět, když se do toho navíc přidá práce kameramanů a režie, která na to dokáže skvěle reagovat, tak je to paráda. Viděl jsem sice už lepší koncerty, ale tohle je taky paráda. Menší poznámka: Toho blbce Jay-Z si opravdu mohli odpustit, nebo alespoň neopakovat tu příšernost, kterou zkazil Numb... ()

Wysch

Až mám sto (a s to) chutí změnit hodnocení Live in Texas na čtyři, protože cokoliv v Milton Keynes bylo lepší, od publika přes výkony kapely až k počasí, které se pěkně klukům z Los Angeles podařilo vykouzlit. Zase důkaz toho, že každý živák je jedinečný a ke každému koncertu kluci přistupují jednotlivě, precizně a skoro i s nikdy neutuchajícím elánem. Škoda jen, že takovýchto "Live in..." nevydávají LP mnohem víc. ()

Ellmariachi

Až na vložky s Jay-Z nemám co vytknout. První tři CD LP jsem si vždy uměl užít. Dál mě už kapela svou tvorbou moc neoslovuje. Ale právě zde na to nemusím dbát. Všichni zde jedou na plno a vložky Mika s diváky jsou geniální. Chester za to umí vzít a pořádně zabrousit na pilu, ale dává bacha aby koncert dozpíval což v určitých pasážích u důvěrně známejch vyřvanejch songů trochu zamrzí. Každopádně pálím Chesterovsky ostrejma a plnejma pěti. ()

• Tento koncert byl součástí tzv. Projektu Revolution, který lze chápat jako jednodenní festival, na který Linkin Park pozvou další dle jejich názoru kvalitní kapely a sami hrají až na závěr dne. V Milton Keynes vystoupili 29. června 2008 před Linkin Park hudební skupiny The Bravery, Enter Shikari, N*E*R*D, Pendulum a Jay-Z. (navabaca)
  • Na oficiálním webu kapely Linkin Park byla 6. října 2008 vyhlášena soutěž, ve které mohli fanoušci starší osmnácti let navrhovat budoucí název CD/DVD z tohoto koncertu. Už 8. října bylo členy kapely vybráno pět názvů (Linkin Park: Midnight In Milton Keynes, Sunset Revolution: Linkin Park Live In The UK, Road To Revolution: Linkin Park Live, Revolution In The Iron City: Linkin Park Live a Revolution In The UK: Linkin Park Live), z kterých fanoušci hlasováním vybírali vítěze. Následně byl 13. října změněn vzhled oficiálních stránek skupiny a oznámen vítězný název: Road To Revolution. (navabaca)
  • CD a DVD koncertu se liší. Na CD je vynechano Intro ''Wake'' a část písně ''Bleed It Out". (GreatestFan)