Chodící mrtví

• Česko Zabít pro pana Perkinse (více)

Když byl Ronald Perkins malý chlapec, byli jeho rodiče brutálně zavražděni. Postupně došel k přesvědčení, že vrah se pro něho vrátí. Unesl čtrnáct obětí, z kterých vytvořil armádu zabijáků s jediným cílem. Zabít pro pana Perkinse! (TV Barrandov)

david666

Ze začátku to vypadalo na klasický thriller o hledání vraha - takže jsem se celkem i nudil. Taky hlavní hrdina - je krajně nesympatický a herecky podprůměrný. V cca polovině však film nabere slušné obrátky a dá se říct, že je svým způsobem i originální. ()

brasek odpad!

Nepozerateľný a nestráviteľný snímok. Príbeh je absolútna fraška, o ničom, trápne a gýčovité. Celé to má charakter lacného televízneho produktu. ()

Ponocnej

Hodne zajimavej zombie klon, otec policajt se nemuze smirit s unosem sveho syna a pak kdyz se znovu shledaji opravdu clovek nevi co se stane samozrejme je to spise jednodusi film ale zabavnej a atmosferickej ()

Ajfist

Nebylo by to špatné,kdyby se ten policajt nechoval jako idiot.Naprosto nelogicky.Vidí,že syn má totálně vymytej mozek,že právě zabil svou matku a jde na něj působit psychologicky.To je jako kdyby chtěl lva přesvědčit,že než jeho,tak by měl raději žrát mrkev.Zhovadilé nelogické chování postav ve filmu a debilní problikávání světel sráží kvalitu filmu dolů.Když před někým utíkám,tak určitě ne do sklepa odkud je jediný východ. ()

Viler

Začátek příjemně navnadil , bohužel ke konci už to ztrácí dech. Za samotný závěr jedna hvězda navíc. ()

Deacon59

Opět veškerá hororová klišé které je jen možné vidět. Začátek docela ušel, ale od půlky jsem měl co dělat dokoukat film do konce a neunudit se k smrti. Námět špatný nebil, ale zpracování hrozné až běda. ()

Martin29

Před několika lety někdo unesl 14 lidí a ti lidé se od té doby nenašly (jedno z těch dětí byl syn policisty) . Po několika letech se v cele objeví chlápek co to má na svědomí ten z nich udělal zombie . Policista k němu domů pošle kamaráda , aby to tam zkontroloval ten, ale pustí ven zombie. Ti zamoří město a zabíjejí vše živé. Standartní zombie film se slušným gore (vyhřezlé vnitřnosti,zombie bez nohou co se plazí) a jednou hodně dobrou krvavou scénou na záchodě. 60 procent ()