Když byl Ronald Perkins malý chlapec, byli jeho rodiče brutálně zavražděni. Postupně došel k přesvědčení, že vrah se pro něho vrátí. Unesl čtrnáct obětí, z kterých vytvořil armádu zabijáků s jediným cílem. Zabít pro pana Perkinse! (TV Barrandov)

MM_Ramone

Tento film som si zohnal predovšetkým kvôli tomu, že si v ňom zahral Michale Graves. Je to americký spevák, ktorý istú dobu pôsobil v mojej obľúbenej monster punkovej hudobnej skupine Misfits. Bol som hodne zvedavý na jeho herecké schopnosti. Graves si strihol len menšiu vedľajšiu rolu, ale som rád, že ma jeho meno v titulkoch upozornilo na tento snímok. Bol to dosť dobrý horrorový masaker. Štrnásti "Chodiaci mŕtvi", ktorí sú vždy pripravení "Zabiť pre pána Perkinsa". "Perkins´ 14". *** ()

*CARNIFEX*

Seržantovi malého policajného oddelenia pred niekoľkými rokmi zmizne syn. Jeho telo nikdy nenašli a všetci okrem neho sú presvedčení, že je dávno mŕtvy. Jedného večera zoberie službu za chorého kolegu. V cele má Ronalda Perkinsa. Na pohľad obyčajného muža s veľkými známosťami, ktorý má byť čoskoro prepustený. Seržantovi však nehrajú určité zhody okolností a začína mať pocit, že daný muž by mohol vedieť kde sa jeho syn nachádza. Rozhodne sa spolu s kolegom bez povolenia súdu prehľadať jeho dom. V podkroví sa však skrýva temné tajomstvo, ktoré nikdy nemalo vyjsť na povrch. Prvú hodinku dosť nudný film o ktorom som mal pocit, že nemá čo ponúknuť, najme vďaka "sympatickým" hercom a ich "nadštandardnému" hraniu. Posledná pol hodina však veľa vecí vynahradila a musím povedať, že to nebola najhoršia voľba pre nudný večer. Celkom slušné scény posunuli tento film na úroveň 50 %. Čiže priemer. ()

darkrobyk

Hmmm, tohle se mi líbilo. Část filmu je psychologické drama, kde se toho moc neděje, ale napětí je cítit. Říkáte si, že pokud bude masový únosce brzy chycen, o čem bude zbývající část filmu...a ono se nám to přehoupne do variace na zombie apokalypsy! Pravda, hlavní hrdina se příliš často chová jako debil a na to také doplatí. Jestliže se film zpočátku líně vleče, tak směrem k závěru jeli autoři nejspíš v LSD. Kupodivu mi místy běsný střih nevadil, a stal se pěknou protiváhou k psychologickému začátku. Slušivé gore, kde se pro střeva nejde daleko, snímek hezky okořenilo. ()

Faustka

1 šílenec..(nevypadá na to), 14 obětí..(byli milováni příliš), 14 krvelačných,nemyslících bestií..(dostali vytouženou vycházku), 1 nešťastný otec..(tolik na svýho syna vsadil), 1 záletná manželka..(neužije si to), 1 milenec..(který neskončí,tak jak by si přál), jediná dcera..(to nejlepší jí teprve čeká)...a ti všichni ostatní,kteří si svůj svinskej úděl nezasloužili...ale tak už to prostě chodí... ()

J*A*S*M

U The Broken jsem psal, že Afterdark Horror Fest 2008 již těžko přinese něco lepšího, no v průběhu sledování nenápadného Perkins' 14 jsem si už už myslel, že se přecijenom urodilo. Bohužel, ke konci se film mění v dějově dosti vykonstruovanou vyvražďovačku a tragičnost herectví hlavního hrdiny přeroste únosnou mez, ale té hodiny a půl rozhodně litovat nemůžu, od toho tu máme jiné snímky. Celkově docela příjemné překvapení, ale přes 6/10 se nedostanu ani kdybych se rozkrájel. ()