Rozhodli se zhubnout a změnit celý svůj svět. Unikátní pořad o zdravém životním stylu s doktorkou Kateřinou Cajthamlovou a specialistou na výživu, inženýrem Petrem Havlíčkem. (oficiální text distributora)

kulyk

Jsem brambůrky. Roztomilé, vysmažené, duševně křupavé brambůrky. K pořadu samotnému - zase to maločecháčství! Proč si - kurva - trošku nevěříme? Furt nějaké mindráky. Správná emerická sádlonoška narve hrdě svých dvě stě do legín a mini topu, a jak je sechci! Pravda, občas taky zblbne z nějakých televizních vychrtlin. Pročež cvičí na všemožných běhopedech a rotostrojích, v jedné ruce řidítko, ve druhé osmaženou snickersku a její prdel pak připomíná na špičku postavený trojúhelník. Což je přece bomba, ne? Kdyby náhodou přece jen zatoužila po drastických změnách, nechá si odsát pár hektolitrů omastku a to je trprve ono. Pak její sošná figura, podobná válci s několika výdutěmi a jednou splasklinou, navlečená do pár desítek metrů neoprenu potištěného hvězdopružným motivem, konečně může udivit na majami bič! A my tu děláme z komárů mamuty. ()

Phobia

Mám pro špekouny pochopení - sama se musím hlídat, abych neskončila jako na mělčinu vyvržený vorvaň, aneb "Hýbat se a nežrat!" jak říkávala moje nebožka maminka, rovněž věčná bojovnice s nadbytečnými kilogramy. Hvězdičku proto dávám za přínos pořadu pro soutěžící mastodonty, kteří snad pod dozorem Cajthamlové a televizních kamer pochopí, že neexistuje žádná kouzelná hubnoucí pilulka a vše je pouze na síle jejich vůle. Nechceš v letadle objednávat dvě sedačky pro každou hýždi zvlášť? Zapomeň na bůček, čokoládu a povalování před televizí. Dej si na snídani tři zrnka ovesných vloček, na oběd zelný list, na večeři ředkvičku, nevoz si prdel autem, choď pěšky! Za chvíli na tobě místo špeků bude viset akorát kůže;-). Druhou hvězdičku přihazuju na vrub uspokojivému pocitu, kdykoliv pořad či upoutávky na něj zahlédnu - to si totiž můžu upřímně poklepat na rameno se slovy: "Nejsi tlustá, ty čůzo, tak se hergot snaž, ať nedopadneš takhle!" 33% Přijde mrožovitě obézní žena ke gynekologovi: "Pane doktore, vážím 150 kilo a manžel 180 kilo. Nemůžeme TO spolu dělat, protože se k sobě přes břicha nedostaneme. Mohl byste mi přešít vagínu někam jinam?" Gynekolog si jen nevěřícně zaťuká ukazovákem na čelo. "Tam ne, pane doktore, to by mi manžel rozbil koulema brejle!" ()

cheyene

V případě tohoto pořadu pod 3* nepůjdu, jelikož představuje zdvižený prst pro lidi, kteří mnohdy vlastní vinou narůstají do rozměrů, které jednak neprospívají jejich zdraví, a za druhé jim často činí problémy s běžným společenským životem. V případě lidí, kteří ztloustli v důsledku nemoci, jde též o prospěšný pořad. Škoda, že nebyly i epizody, kde by se radilo hubeným lidem, jak správně jíst pro nabrání váhy :) ()

igi B.

Paní >teledoktorka< se sice snaží (zakrývat TO ;-) jak může, ale d.m.s.n. se nám nějak podezřele zakulacuje... ;o))) . . . A nepomůžou jí nespíš ani ty kecy, že jste to, co jíte... Leda že by k tomu ještě chlastala... . . . Ale zase ten marketing, že... :-/ . . . Tož jedna zlomyslná hvizdička pizdička - spíš cynigicky jizlivá, jen za ten pseudozábavný bulvárně-mrdicínský princip celé téhle taškařídce... A >těším< se na (ú)děl, kdy v rámci sledovanosti pořadu přijde i paní Kateřina jednou na řadu... 8--D - - - - - (Vídáno fakt sporadicky a s lehkým znechucením - co jsou lidé schopni sežrat a pak udělat pro své zviditelnění - obČas na neprima tv Prima, komentář zde jako prázdninově napapaný mnohý - 1.8.2009) ()

MM_Ramone

Obézni, čo obézni?, doslova nechutne vyžratí ľudia robia zo seba blbečkov pred televíznymi kamerami a snažia sa, za pomoci protivnej doktorky Kateřiny Cajthamlovej, zhodiť nejaké to kilo. Chcú začať športovať, zdravo sa stravovať a znova pocítiť radosť zo života. Koľko im vydrží toto odhodlanie, kvôli ktorému sa zosmiešnili pred celým národom? Alebo to robili iba pre peniaze? Kam to speje? Na čo sme ochotní sa ešte pozerať? Verím, že už čoskoro zhliadneme, na niektorej z komerčných televízií, novú reality show o ťažkom alkoholikovi, čo chce prestať slopať, možno o narkomanovi, ktorý by rád skoncoval po rokoch s heroinom. Alebo hodia osprostelému televíznemu divákovi ešte niečo zvrátenejšie? Určite čosi také vymyslia. Ale pamätajte priatelia, že „Ste to na čo sa dívate“ a nie to, čo jete. * ()

• Kateřina Cajthamlová není profesí diabetolog, ale internista a systematický terapeut. V jednom rozhovoru přiznala, že se k pořadu dostala nedopatřením a počátečním nepochopením, oč v něm vlastně půjde. Její kolega Petr Havlíček je dokonce původně zootechnik. (Olík)