Jste to, co jíte (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2006, 50 min

• Pluhy

Hodnocení v tomto případě může být velmi diskutabilní. Pořad je naprosto povrchní a na první pohled se může zdát, že se jedná o další sprostou reality show. Když ale pohlédneme na bujná těla rozprostírající se po naší maličké zemi, tak musím dát pořadu velké plus za to, že dokáže přikovat tisíce čechů k obrazovkám a donutit je zírat na enormí pupky svých spoluobčanů. Odsuzuji tento styl zábavy, ale pokud už má člověka reality show k něčemu přinutit, tak hubnutí je jednoznačně to nejlepší. Navíc Kateřina Cajthamlová má rozhodně kvalitní mluvnické schopnosti a znalosti v oboru.(18.12.2008)

• kingik

A není to nakonec jedno jestli někdo váží dvacet kilo nebo 200 kilo? Cajthamlová všechno zná a všude byla a jistě svoji práci dělá dobře a přes svoji přísnost dokáže být i vlídná a umí pochválit. Rádoby odborník na výživu Havlíček vypadá jak vysušená treska a taky mu to nikdo neřekne a pokud mám při každém nákupu kontrolovat hodnoty na obalech od žrádel, pak se ani nenažeru. Jestli on má pro samé nic nedělání čas se vrtat v nepodstatných věcech, tak prosím. Tahle dvojka pomáhá lidem najít ztracené sebevědomí a dovolte abych se zasmál. Zhubnout se dá bez nich a navíc jejich přítomnost je až stresující. Pořad zabředává do stereotypu. Aktér většinou zpočátku nesouhlasí s rozvrhem, ale později se podvolí a na konci pořadu už tedy tady máme "nového" člověka co shodil přebytečná kila. Pořad je tedy asi dobrý jen pro ty co se ho zůčastní. Z diváckého hlediska je to tak nějak ničem. Tělo má jít do hrobu zhuntovaný. 40%(16.3.2012)

Zdravé výživě se vyhýbám jako čert kříži. Díkybohu si můžu dovolit sníst kolik chci nezdravýho jídla bez nějakých následků na mojí postavě, takže na nějakou zdravou výživu kašlu a jím to, co mi chutná. Radši budu jíst co mám rád s tím, že umřu o pár let dřív, než abych se celej život cpal salátama s vědomím, že budu zdravější. Ten pořad je ale naštěstí natočen tak zábavně a paní doktorka Cajthamlová tak sympatická, že mě i celkem baví koukat na to, jak ze sebe lidi dělaj před celým národem blbce. Ale proti gustu žádný dišputát. /viděno v TV: 55% a 3*/(20.4.2011)

• igi B.

Paní >teledoktorka< se sice snaží (zakrývat TO ;-) jak může, ale d.m.s.n. se nám nějak podezřele zakulacuje... ;o))) . . . A nepomůžou jí nespíš ani ty kecy, že jste to, co jíte... Leda že by k tomu ještě chlastala... . . . Ale zase ten marketing, že... :-/ . . . Tož jedna zlomyslná hvizdička pizdička - spíš cynigicky jizlivá, jen za ten pseudozábavný bulvárně-mrdicínský princip celé téhle taškařídce... A >těším< se na (ú)děl, kdy v rámci sledovanosti pořadu přijde i paní Kateřina jednou na řadu... 8--D - - - - - (Vídáno fakt sporadicky a s lehkým znechucením - co jsou lidé schopni sežrat a pak udělat pro své zviditelnění - obČas na neprima tv Prima, komentář zde jako prázdninově napapaný mnohý - 1.8.2009)(1.8.2009)

Co si budeme povídat. Dietologické formáty v TV moc nejsou a tenhle, co se rad týká nebyl špatný, tak si ho budu hledět. Třeba ho budu jednou sám potřebovat. Blbé ovšem je, když nám zdravý životní styl, prezentuje paní doktorka o jejíž štíhlé linii, lze i s velkou mírou fantazie, tak akorát pochybovat a která denně stáhne tři krabičky cigaret! Káže vodu, přitom sama chlemtá víno, jak žíznivá mula.(11.1.2016)

• - Kateřina Cajthamlová není profesí diabetolog, ale internista a systematický terapeut. V jednom rozhovoru přiznala, že se k pořadu dostala nedopatřením a počátečním nepochopením, oč v něm vlastně půjde. Její kolega Petr Havlíček je dokonce původně zootechnik. (Olík)