Jste to, co jíte (TV pořad)

Reality-TV

Česko, 2006, 50 min

Co si budeme povídat. Dietologické formáty v TV moc nejsou a tenhle, co se rad týká nebyl špatný, tak si ho budu hledět. Třeba ho budu jednou sám potřebovat. Blbé ovšem je, když nám zdravý životní styl, prezentuje paní doktorka o jejíž štíhlé linii, lze i s velkou mírou fantazie, tak akorát pochybovat a která denně stáhne tři krabičky cigaret! Káže vodu, přitom sama chlemtá víno, jak žíznivá mula.(11.1.2016)

• herr_carter

Typ takového pořadu asi normálně OK, ale já jenom když koutkem oka zahlédnu tu pizdu Cajthamlovou, co byla otrávená zřejmě už v děloze, sbíhají se mi všechny známé i neznámé žaludeční šťávy..."Tak ukažte Jano, co máte v ledničce, Vás osobně tipuju na samý nezdravý a tučný sračky..nojoooooo,dyk sem to říkala, nutela, čokoláda a prošlý rybí prsty...jsem prostě odbornice na slovo vzatá". Tvl, komu tahle ježibaba může být sympatická, to si vážně nedokážu představit - nedejbože, jaký debil/kráva si podle téhle kreatury nově nalajnuje život... !(4.5.2017)

• petaspur

Zdravá výživa je jistě záslužná věc, ale nevěřím tomu, že to chutná aspoň jejím propagátorům. Hubnutí je totiž pouze byznys (postižených je hromada). A tak se budou odborníci do nekonečna rozplývat nad upravenou sójou, která je chuťově k nerozeznání od řízku s hranolkama. Přitom stačí jíst trochu méně, pravidelněji a občas se pohnout.(16.2.2009)

Jsme konzumní společnost, jenž kritizuje konzumní styl života. To je jaksi pokrytecké. Ale docela je to v pořádku.Když člověk v bedně vidí bandu otylých prasat v lidské podobě co lezou do telky, aby je to donutilo zhodit pár desítek kilo tuku a pak se potají nacpávají u příbuzných-jooo to je prdel. Debilové. Celkově tento pořad má futr větší právo na existenci, než-li třeba Vyvolení.(30.6.2009)

Nechápu kritiku tohodle pořadu. Vždyť má pravdu. Lidi se nehýbou. Žerou levné nekvalitní potraviny a myslí si, že to vyváží tím, že jich sní málo. To co pak průměrný Čech ušetří na jídle a zánovních teplákách utratí za nové auto. Aby mohl v těch teplákách pak machrovat před ostatníma. Nehledě na to, že nabídku určuje poptávka. Proč by tedy řetězce měli prodávat kvalitní potraviny, když se spotřebitel dívá jenom na cenu.. Buzerace lidí? Vždyť tam chodí dobrovolně. Víc takových pořadů!(28.1.2015)

• - Kateřina Cajthamlová není profesí diabetolog, ale internista a systematický terapeut. V jednom rozhovoru přiznala, že se k pořadu dostala nedopatřením a počátečním nepochopením, oč v něm vlastně půjde. Její kolega Petr Havlíček je dokonce původně zootechnik. (Olík)