Červený traktůrek

• Velká Británie Little Red Tractor

Nový seriál Červený traktůrek pochází z tvůrčí dílny producentů proslulého Pošťáka Peta. Nové příhody Standy a jeho malého Červeného traktůrku. (oficiální text distributora)

jites

Vcelku vtipný animovaný seriál.Stačí však shlédnou pár dílů, protože se příhody dost opakují.A chudák pan Jonáš může vždycky za všechno. ()

Stejšn

Každpopádně lepší než Poštěvák Pat. Ale po chvíli sledování člověk ztrácí koncentraci a nakonec asi znuděně vypne. Chybí tomu nějaký drajv, něco co by sterilní děj aspoň trochu oživovalo. ()

Ospala

"Červený traktůrek jezdí po poli....".... na střední mi to udělalo vždy hned lepší ráno... úvodní znělku asi nikdy nezapomenu :) ()

Grimaldi

Červený traktůrek se dle mého snaží moc vyobrazovat,až propagovat venkovský život jako ten lepší.Standa je ten chytrý,pracovitý a přátelský farmář,zato Jonáš namyšlený přistěhovalec z města,trochu blbeček.Dětem se chce furt jenom pracovat na poli,obecně pomáhat na farmě a běhat jenom po venku.Na druhou stranu se to líbí mému malému bráchovi a hned vám všechno napsané z úvodu asi nedojde,to až když to budete pouštět pořád dokola.Ale jak říkám,dětem se to líbí. ()

kolly13

Zaměření na nejmenší špunty a to je zároveň i největší mínus. Celkově nuda s animací, která by stála za víc práce. ()

rezor

Z donucení synovce shlédnut jeden, doufejme poslední díl. Bořek stavitel v designu Ovečky Shaun se tedy rozhodně nepovedl.... ()

babuška

prašti ho pádlem, promiň traktůrku mám studený ruce, s bejvalou když jsme na se na to s klukama dívali, tak jsme řvali smíchy, jo jsou horší sračkániny ()

HynekR

Já podmiňovací způsob nepotřebuju. Můj tříletý syn Červeného traktůrka miluje a sjíždí už rok všech 6 DVD. Některé hlášky v naší rodině "zlidověly", např. "Marnivost Stando! Byla to šance, jak se objevit v časopise Ahoj." O zábavu se stará hlavně ambiciózní hlupák pan Jonáš (úmyslná paralela se seriálem Hospoda? v originále Mr. Jones). V rámci daných možností je to velmi kvalitní dětský seriál. Mimochodem ta znělka je podle mě vykradenej Ozzy - Changes. Fakt. ()

fler

Za prvé bych to nesrovnávala s Patem nebo Bořkem, to je jako ta pověstná jablka a hrušky, a za druhé pochybuju, že se na to kdokoliv z těch, co to tu haní, pokusili dívat okem tříletého dítěte, pro které je to určené. Snad každý rodič vám řekne, že se to dětem líbí (narozdíl od některých českých paskvilů stokrát jinak a stále dokola). Je to pozitivní, pro mrňouse zábavné, a třeba i poučné, a o to jde. Ne, jestli to přijde dost sofistikované třicátníkům.. ()

Pelidor

Inu,taková objektivní sonda do života britských zemědělců. I když je pravda,že kdyby takhle pracovali všichni zemědělci,vyhynulo by lidstvo hladem už dávno. ()