ReGOREgitated Sacrifice

Horor / Pornografický
Kanada, 2008, 65 min

Veľmi kontroverzné dielo z dielne Lucifera Valentina, ktorý má za sebou niekoľko ďalších kontroverzných filmov. ReGOREgitated Sacrifice je jeho najbrutálnejším počinom, kde sa dve dvojičky chcú trochu pohrať so svojimi obeťami a hľadajú najlepšie metódy na porcovanie. (TomX2)

coscarelli

Prišiel som , videl som, zvracal som . " Dost uchylny devatnasty komentar. I ked som filmu nepochopil, take nieco som este nevidel, a neuvidim, preto plnej uchylnej počet. ()

sedm.1

Já jsem si ,,vomit,, trilogii dal krapet na přeskáčku, takže nejdříve jsem viděl třetí díl, pak první no a druhé pokračování mě oblažilo svou existencí až na konec a možná by se dalo říct, že nevědomky právě to nejlepší přišlo na závěr. Lucifer tu každopádně opět rozehrává to samé divadýlko, co v ostatních svých projektech, což znamená nekompromisní a brutální směs zvracení, mučení, zabíjení, nahoty a tentokrát především lesbického sexu, jen bych si v tomto případě ovšem dovolil tvrdit, že dvojku považuji ve všech těchto výše zmíněných ohledech za nejexplicitnější, především tedy co se zobrazení gore a hlavně pornografických výjevů týče, jelikož se tu buď šíleným způsobem masakruje, nebo divák čučí mezi roztažený nohy ústředních (skoro)hereček. Co mě nicméně hodně překvapilo, že ono gore je až na nečekaně vysoké úrovni, samozřejmě s ohledem na talentové a finanční možnosti tvůrců, ale prostě to tentokrát nevypadá až tak úplně marně, a když už jsem se jinak zmínil o těch slečnách, co se k tomuto show za lajnu koksu zaprodali, i v tomto ohledu jsem zaznamenal rozhodně nejvyšší úroveň ze všech třech dílů, kdy to tu většině z nich i docela slušelo a nevypadali vesměs jako posbírané nejjetější šlapky a fetky z ulice. Zmiňovat se o zápletce pak nemá cenu, to je zbytečné, ta opět neexistuje, a atmosféra a styl je jinak ryze valentinovská 8D, takže sice amatérská a laciná, zároveň ale působivá a fungující. Lucifer Valentine zkrátka nezklamal, je to perverzní magor a úchyl, který má potřebu se o této své diagnóze podělil se zbytkem světa, a tak pár podobně smýšlejících mozečků si to užije, zbytek odsoudí a prokleje, já se svým způsobem každopádně ale také bavil, jelikož jsem dostal přesně to, co jsem očekával, a to v té nejvýraznější podobě. Každopádně je to humus a prvotřídní zvrhlost. ()

POciSEM odpad!

Ještě větší sračka než první díl. Valentine je velice narušenej člověk jestli ho zrovna tohle vzrušuje. Opět natočil kvalitní sprchu blitek a dokonce odešel i s pochcanou kamerou. Mno zase sem čekal trochu víc a vylezlo z toho obyčejný péčko kde si furt rvou prsty do krku a tentokrat ani to gore za moc nestálo. Už sem zvědav na závěrečnou část trilogie. Zatim je to teda bída ()

HArna odpad!

Je to blbost a nedoporučuji to. Ne proto, že by to bylo zvrácený a že by se vám po tom špatně spalo, ale je to amatérská sračka o blbostech. Respektive o požírání vnitřních orgánů, blití, zvracení, krve, zvracení a blití. Je to ubohé, protože ten Lucifer do filmu chtěl nasrat tolik zvrácenosti až mi to bylo k smíchu a čekal jsem s jakou volovinou se tasí tentokrát. Určitě se najde nikdo kdo tomu dá plný hodnocení, ale já tomu dávám s lehkým srdcem odpad. ()

Perverz

Pěkný humus, to už ale ani není film, jen prostřihy, chvíli tam někdo grcá, vlastně se tam furt grcá, pak si baba nachčije do sklenky a vypije to, opět grcá, kaluže krve, zkrvavená ženská tam hulí péro, samá krev, ženské hnusné, některé části jsem jen proklikal, protože to byla spíše nuda. Bez děje, bez ničeho. Aby bylo jasno, jsem otrlý divák, a gore, snuff, a vše okolo mi nevadí, naopak, vítám to. Tohle je ale normální píčovina. A sere mě ta promrhaná hodina... Ale některé gore bylo fakt dobré, :)), skalp hlavy, nebo to rozřezané břicho.. slušné. Tak za tu snahu tam nasolím dvě hvězdy. Režisér bude jeden z těch lidí co žerou hovna, a zapíjí to chcankama, pak to vyblije, naservíruje to svému kámošovi, a pak mu rozřeže bachor aby to dostal zpět a mohl si znova pošmakovat. Když to sežere, tak mu to nedá, a kámoše s rozpáraným břichem ještě přefiká do prdele, aby mohl klidně usnout.. Valentine, Valentine... pičo jedna prasácká!! ()

Flopik

Začnem tým že je to neskutočná debilina.Naozaj ja som v tom dej nevidel iba nejaké scény ktoré boli nechutné.Kamera a ten strih ma tak neskutočne sral že som sa v tom poriadne ani nevyznal.Strašne tam bolo vidieť amatérsku kameru alebo ako by som to nazval.Nechápem ako mu na toto mohli tie neviem hento herečky neboli kývnuť . Normálne by som dal odpad kvôli tej kamere a že to bolo aj bez deja.Ale ešte sa mi nestalo že by som si film musel pauznúť inak by som sa asi povracal.Boli tam dva také úseky kedy sa to fakt nedalo vydržať.Ale inak ak mám pravdu povedať čakal som to lepšie a minimálne aspoň s nejakým dejom.Jednotku si nepozriem a trojku uvidím.Doporučujem len tým ktorým nevadí samoúčelné a hlúpe Gore ktoré ale tuto bolo zvládnuté na jednotku......Film si ale nikdy určite znova nepozriem. ()

Bull.Nulla

Druhý díl trilogie od Lucifera Valentina. Svou prvotinu převyšuje nechutností, bohužel však ztrácí na vůli udržet diváka, dějové linie nepřináší nic nového a film je na jednu směnu téměř nedokoukatelný. Více než o film se jedná o ukázku obscénního umění. Odvážné kmitání na hranici únosnosti mezi iluzí a realitou. Oproti svému prvnímu dílu "Slaughtered Vomit Dolls" však přináší více profesionální zpracování a více sexy aktérky. ()

Rathalos

Tak prvy diel tejto trilogie bola este sracka oproti tomu,co clovek vidi v tejto druhej casti,underground jak hovado,neskutocny humus,zvratene a chore sialenstvo,myslim,ze aj reziser Marian Dora je oproti Luciferovi Valentineovi anjelik,odporna zalezitost,ktoru neodporucam nikomu,jednu hviezdicku davam za zvukovy doprovod a hudbu a druhu za super gore,inak by som dal odpad...:-) ()

Tormentor665

Na laciné gore je to docela slušně zvládnuté. Někdo nejspíš tvůrci řekl, že má "v mozku nablito" a ten tu myšlenku zrealizoval po svém. Smíte mě klidně nazývat "úchylnou zrůdou", ale mně to přijde kreativní! Hranice se posunují. Ovšem stále platí, jak tvrdil slovutný Markýz De Sade, že tyto zvrácenosti navenek odsuzujeme, ale uvnitř si stále pohráváme s myšlenkou "co to někdy zkusit?" ()

Shanen29

No,takzvaný blitgoreefekt,celkem dobrý krvavý úlet,ale horror to není.Pití absinthu výborné,.oddělování hlav sekáčkem také,ale jinak opravdu nudný film,který je celý postavený na zvrácenosti,nahotě,spoustě krve a ulítlých hereček,jinak opravdu zábava pro otrlé.Za dobré gore hvězda na víc. ()

Pitryx

No to jsem čekal více gore. Tady to je spíše o blujancích, pissingu atp. Zajímavá kamera, ale někdy mi lezla na nervy. Dějově děsná blbina. Sádlo, máslo mně nijak nebere. Celkově se však na to podívat dá. Ale že by to bylo něco extra, to tedy není. 201208296416/529 ()

kelto44 odpad!

Ja si myslim ze toto nieje ani horor , ani porno a uz vobec nie film. Ano je to velmi brutalne a malym divakom to mozno pride na zvracanie a nedopozeraju to dokonca , ale je to hnus. Lucifer chcel sokovat a ako videt dari sa mu to. ()

Ltblue

Slušni gore ktorý ma dostal často som prepínal obrazovku dole aby som ju neogrcal.Vyjebané! horory v ktorých sa ludia nešetria sú najlepšie. ()

DAJAAAA odpad!

je to vubec fake?? ta zašitá vagina s tou tarantuli vypadala až moc realně,o tu k.ndu mi nejde,ale chudák tan pavouk ()

maestrum odpad!

Tohle není horror, tohle není porno. Toto je krev, blitky a chaos ve zbytečně strávené hodině vašeho času. ()