Lyrics - vyspievaj si milión

Reality-TV / Hudební
Slovensko, 2008

Účinkují:

Andrej Bičan

Súťaž, v ktorej hráči dopĺňajú texty známych slovenských pesničiek a majú šancu vyhrať 1 milión korún. Moderátorom je Andrej Bičan. (lilina133)

Hees

Zaujímavý nápad pretransformovaný do zlého prevedenia.Nech sa mi ozve kto toto videl viac krát ako raz a potom bol v poriadku.No nič nebudem až tak zlý. ()

MM_Ramone odpad!

Ťažko si predstaviť niečo úbohejšie. Televízna spevácka súťaž, na spôsob karaoke, ktorej podstatou bolo doplniť časť chýbajúceho textu. Koho len mohla napadnúť takáto blbosť? V priestoroch malého štúdia, pred hŕstkov divákov, sa za mikrofónom stihlo strapniť niekoľko nesebakritických amatérskych spevákov, pokiaľ túto reláciu nestiahli z vysielania pre nízku sledovanosť. Odpad! ()

Smok odpad!

Andrej Bičan by mal veľmi zvažovať, do akého formátu pôjde nabudúce, lebo šlápnutí vedľa už mal viac ako dosť a slovenské publikum nezabúda. Aby sa mu náhodou nepodarilo samého seba poslať do hliny, ide to s ním dole vodou... ()

Marek1991 odpad!

Karaoke, ktoré sa mi nezdalo vôbec objektívne, štýlom piesní a toho, čo mali hádať. Navyše z toho urobili súťaž o peniaze, takže tam bol stres, napätie, zábava sa vytratila, no bolo to veľmi rozpačité. Andrej Bičan vie byť zaujímavý a vie reláciii dodať šťavu, ale niečo takéto bolo ako hodiť neplavca do vodného víru. ()