Nájomný zabijak Bo Tong Lam odťal zločineckému bossovi hlavu, a to nemôže zostať bez odplaty. Počas prenasledovania gangstri unesú policajnú dôstojníčku, ktorej Bo v ten večer náhodou zachránil život. Bo ju musí zachrániť po druhý raz a zavŕšiť svoju pomstu likvidáciou celého drogového gangu... Krásnu policajtku Hiu Wor zachráni neznámy cudzinec, ktorý dokonale ovláda bojové umenia. Dôstojníčka sa s ním zoznámi a strávi večer na ostrove. Netuší však, že Bo je nájomný zabijak, ktorý v ten deň odťal hlavu neľútostnému šéfovi drogového gangu a zobral si ju so sebou ako korisť. Keď nadránom gangstri nájdu bezhlavé telo svojho šéfa, musia potrestať jeho vraha a získať ukradnutú hlavu späť. Problémy nastanú vo chvíli, keď odhalia identitu Bo a policajtku unesú. Bo sa rozhodne zachrániť ju aj po druhý raz a pomstiť sa drogovému gangu jeho definitívnou likvidáciou. (TV JOJ)

Pauliee

Musím povedať, že mne sa to páčilo. Ale to sa nemusí páčiť každému, pretože to, že Jacky Wu stojí prvý krát za kamerou je vidno. Zaváňa to miernym amatérizmom, ale ja som to tomu odpustil a skvele sa bavil. Bojové scény sú trochu nadnesené (už takmer ako Matrix), ale výborne spracované. Jacky Wu je príjemný herec a mne bola príjemná aj Celina Jade. Sú tam emócie, vtip a akcia v jednom. Konečná bitka je úžasná. ()

vieriX

Film mi spíš připadal jako komorní akční drama byli tu dvě naprosto špičkové bojové pasáže a to nemluvím jen o té závěrečném fajtu kde si to Wu Jing dává rozdá na férovku asi z 50 členy gangu, ale i ta scéna v tom baru proti těm třem zločincům včetně té korby která si myslím neměla chybu. Celkově film stojí a padá s Wu Jingem což je v podstatě logické když to i režíruje. Příběh jde zhrnout do jedné věty hlavní hrdina je elitní zabiják, který zabije šéfa mafie a netrvá dlouho a má mafii za zády, do toho se ještě zaplete krásná policajtka a máme tu i trochu romantiky. ()

Aywes

Příjemně oddechový snímek s výraznými bojovými scénami. Pohyby a souboje se mi zdají pěkně spracováný. Příběh jednoduchý, avšak ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je síla. Příjemný soundtrack doplňuje celý děj a naráží na emoce. JackyWu v roli sympatického zabíjáka hrál velmi dobře a naprosto mi "sedl" . Bohužel k dokonalosti by se mělo buď přidat víc bojů a ubrat děje nebo naopak. Přesto velmi hezký oddechový snímek s krásnou Celina Jade v hl.roli. ()