Malena a Pablo najdou ve věcech umírajícího otce podivný deník vražd. Nevědí, kdo je oběť a kdo je kat. Nevědí ani, kdy došlo k brutální vraždě a kolik má šílenec ještě na svém kontu obětí. Nasměrovaní nápovědou z deníku vyrazí na cestu, aby odkryli pravdu tak děsivou, že lidský mozek ji nedovede akceptovat. Brzy se ale ukáže, že oni sami jsou účastníci této černé můry a události z minulosti se jim odehrávají přímo před jejich zrakem. (LIVINGDEAD)

Tomasson93

No, i mistr tesař (Španělsko) se někdy utne. Mně to přišlo bez atmosféry, napětí tam sice bylo, nenudil jsem se, ale celou dobu jsem čekal na vysvětlení těchto událostí a to se nedostavilo. Nebo byla chyba na mojí straně? (jak čtu komentáře, tak asi ano) ()

punco

Priemerná ducharina s asi len jednou pamatnejšou scénkou, inak kto sa do toho pustí neurazí sa kto nevidel o nič poriadnejšie nepríde. ()

yourhead

Nuda k uzoufání.. Dialogy jsou tak idiotský až to nemá obdoby. Chvílemi vás z podřimování vytrhne nějaká ta scéna ale i ty za moc nestojí. Bída s nouzí. A ten konec.. To jako fakt? To mám být dojatej? Nebo jsem to nepochopil? ()

bulawaio

4/10. Kdybych znal pouze příběh, nemohl bych si myslet jinak než že se jedná o vzorově zamotanou "asijskou" duchařinu. Takže vlastně jde o zbytečně komplikovanou hororovou podívanou s časovými rovinami, která kromě závěru nechává diváka ve velké nevědomosti. Závěr je sice fajn, ale jako celek mi to jednoduše nedává moc smysl. Takže film pro milovníky zamotaných duchařských příběhů ideální, pro ty, kteří mají rádi spíše přímočaré horory to nelze moc doporučit. ()

Emperor1

Spíše detektivní drama s hororovými atributy, námět docela v pohodě, ovšem zpracovaní nic moc, navíc to časté idiotské chování postav to shazuje do podprůměru. ()

LadyAjva

Španělská jízda...delikátní,neobvyklý horor,který chytne a nepustí. Když prominu pomalu se rozjíždějící začátek,nemůžu nic vytknout. Neotřelý námět a skvěle zpracované téma.Hříchy lidí s nimi žijí,dokud sami lidé nezemřou... ()

Accuphose

První půlka je blbost a druhá slátanina, přesto dám dvě hvězdičky... jednu za dobrej nápad a druhou za to zakončení... ()

Anniem

Film spise na odpoledne nez vecer,kdy ocekavate,ze u hororu se budete bat,pribeh i pres originalni namet nejak postrada napeti - chyba ve zpracovani filmu.Mam spanelske pociny rada,ale tohle me nezaujalo. ()

Jennifer600

Hodně, hodně originální film. Bavil mě celou dobu, nemohla jsem odtrhnout oči a tu originalitu cením. Akorát, ten kluk mě už dost sral, za každouc enu chtěl zachranovat ty lidi, a to si myslím je hodně nereálné. To mě na tom docela fakt upřímně sralo, jinak pohoda a paráda! ()

Duffson odpad!

Bud jsem ten fiml nepochopil spravne, nebo mi prisel nejen trapnej, herecky naprosto prazdnej a celkove otresne nudnej... ze horor? To v zadnem pripade. ()

lineker

Zapracovat do duchařského hororu politickou situaci Argentiny osmdesátých let a přitom vůbec netratit na samotném příběhu je opravdu kumšt. Samotný film je sice trochu horská dráha, protože skvostné okamžiky střídají značně pitomé pasáže, ale celková zážitek zas tolik netratí. ()