Víte, co chcete? Udělejte to! Víte, co nechcete? Sabotujte to! Smršť nápadů a rad Vladimíra a Tobiho pro všechny mladé nejen duchem.
Nesnažte se být tím, kým nejste... buďte sami sebou, to je ten největší odvaz!!! Konečně pořad pro mladé, který vtipnou, originální a dynamickou formou reaguje na tlak médií a cílených masivních reklamních kampaní, utvářejících postoje mladých lidí. Na příkladech ze života ukazuje, že je možné experimentovat a hledat nové přístupy za účelem vlastního rozvoje. Rozhovory, scénky a sondy do života zajímavých, kreativních lidí. (oficiální text distributora)

slovan1

Povedený pořad pro mladé. Sobotní poobědový čas vybízí ke sledování u kafíčka :-) Většinou hodně zajímavé reportáže. Dvojice moderátoru k tomu sedí jak vyšitá. Mnohdy velmi dobře vybraná hudba k reportážim. Když není co na práci, tak se snažím Sabotáž nevynechat. ()

BluT odpad!

Tenhle pořad je šílenej odpad. Nevim, jestli to ještě běží, ale párkrát jsem to viděl, protože to běželo v zajímavym čase na dvojce a absolutně jsem to nepobíral. Oba moderátoři jsou debilní, reportáže o ničem, rádoby zajímavá kamera to jenom ku*ví, prostě se na to nedá koukat. 5% ()

KOZEL84 odpad!

Co má tohle jako znamenat???Jak tyhle dva zoufale nevtipné idioty může někdo pustit do TV nechápu.I šumící obrazovka je zábavnější. ()

RedHot odpad!

Já doopravdy nevěřil, že horší dvojice než Mádl a Kotek na nás z obrazovky vyskočit nemůže. Ale - může. A ke všemu ještě na kanálu, od kterého bych to čekal nejmíň. ()

P. J. D.

Pořád má myšlenku, má něco do sebe, je dobře zpracovaný, dokonce se dává tím správným dějem a nijak se nevleče, ale přesto všechno strááááášně nudí. Můžou za to hlavně moderátoři. Ne, že by byli nějak extra trapní, to zase ne, ale přesto nemají ten správný zápal. Skoro mi připomínají spíš než lidi nějaké loutky, či roboty, kterým někdo dává příkazy a oni je bez jakékoliv myšlenky splňují. Proto taky 2/5. ()

CliffLee

Dokumentární pořad o všem možém co vás napadne (i nenapadne) přibližují dvě individua (někdy i dosti zábavně). A to vše za doprovodu skvělé hudby... ()

Astrebleue

Kvalita je proměnlivá, ale jinák, největší blbost, kterou sem viděla, nechápala a úplně mě dostala:)Navíc hudební doprovod s 90's tomu dodává správnou undergroundovou příchuť. ()

yaqwsx

Tento "pořad", dá-li se to tak nazvat s enedá hodnotit jako celek. Je ptořeba hodnotit jednotlivé epizody, jelikžo je jich kvalit se hodně různí. Najsou se tu i pětihvězčkové skvosty, 3 hvězdičky jsou takový standardem, bohužel občas se dá narazit na odpad. Takže když se tento pořad nebere vážně, tak pro ne? ()

Týnidlo

Koukám, že už je to vlastně 4 roky, co pořad začal běžet v tv.. Pro mě to byl naprosto nový šálek kávy, proto 5 bodů.. Bylo to originální, jejich humor mi byl vlastní a navíc škodovky mám ráda:)! Poslední dobou už nemám čas sledovat/změnili za ty poslední 4 roky vysílací čas:D)/trochu originality vyprchalo... Ale stejně naprosto skvělý nadprůměr, vymyká se našim standardům, proto 4*. ()

Marquis

Temata casto zajimave, ale kdyz to zazdi 2 patolizalove bez smyslu pro humor, o ktery se snazi za kazdou cenu...Humor z kteryho mi bylo trapne ()

Dejvid17

můj hlas právě zvednul pořad z 59% na 60%.. Tuto informaci jsem nesabotoval, nýbrž vám jí podal s hláškou, že to je pecka pořad a já mam z toho nezkonalou radost! cha! :)) ()

Carfait odpad!

Naprosto trapně nevtipný, nezajímavý a nudný pořad dvou ani ne dvacetiletých jantarů. Nejlepší jsou jejich rozhovory s nějákýma nezajímavejma a neznámejma lidma 10% ()

Jay.P.j.

Pořad to není zas tak špatný - je dost trhlý . Pro mě to někdy bývá milý start do práce . Pořád lepší než se koukat na krb nebo akvárium :-D . Čas 4:30 pro vysílání je ideální. Co oči nevidí - to hlava neodsuzuje . ()