poster

The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon

Krátkometrážní / Komedie / Horor

USA, 2008, 10 min

Režie:

Richard Gale

Hrají:

Brian Rohan
 • Rufete
  *****

  Tenhle krátkometrážní kousek se vyvedl. Viděl jsem ho už dávno, ale teprve teď jsem na něj na této stránce narazil a prostě jsem musel napsat i své doporučení a hodnocení. Když vás pronásleduje bledý, zákeřný vrah s lžičkou, co byste si pomysleli? A když vás pronásleduje takovou dobu, nemůžete se proti němu bránit a ani ho nemůžete zastavit nebo odehnat. Pořád vás bije lžičkou a způsobuje modřiny i jiná zranění. Tohle je tak geniálně vtipné a ještě navíc ve formě krátkometrážního filmu, že to pobaví snad každého. Nijak se to nevleče, je to jen pár minutek hrůzy z chlápka se lžičkou. Oba herci si to hraní evidentně užívali. To my ve škole taky, po kolektivním zhlédnutí doneslo pár kluků do školy lžičky a bili jsme se hlava nehlava. Ve filmu to bylo vtipné, inteligentní a pro jednoho z nich jistě bolestivé. U nás to bylo bolestivé pro všechny. Ale mě to nadmíru pobavilo, stejně jako film. Ještě by tenhle filmeček mohl dostat cenu za nejvíc krát řečené "and again", za to se přece taky dávají nějaká ocenění, ne?(7.7.2013)

 • Okara
  ****

  A máte tu kandidáta na titul Snímek s nejčastěji frekventovaným slovem "again"! Velmi vtipná podívaná parodující strach ve všech možných formách pokládá zajímavou otázku, co dělat, když vás někdo neustále mlátí lžičkou. Moc zajímavá otázka to tedy není. Já bych ho taky začal mlátit lžičkou! A vůbec, povolal bych žoldáky z Klubu přátel čajového dýchánku a ti by si ho podali. A komentář... pomalu... dopisuji... lžičkou... A to, jak velká schýza je to, že další den otevřu internet a tam je tato zpráva, raději komentovat už nebudu. Ale břicho mě bolelo pěkně. 80%(2.1.2013)

 • JASON_X
  *****

  To je úžasné, jaké úžasné nápady mají někteří lidé, a jak úžasně je ještě navíc dokážou filmově zpracovat. Tip na tenhle geniální krátkometrážní horrůrek jsem získal z deníčku jednoho místního uživatele, nebýt ČSFD, nikdy bych se k němu nejspíš nedostal. Jímá mě čirá hrůza při představě, že by mi tohle bývalo mohlo uniknout. A na YouTube už přes 22 miliónů zhlédnutí! Asi bych měl přestat být mediální ignorant...(6.4.2013)

 • Demonic189
  *****

  and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again....(28.12.2012)

 • Zagi20
  *****

  Naprostá úleťárna, které nelze upřít hodně originální a hlavně vtipný nápad. Skvěle parodující hororové klasiky, voice over ze kterého vám běhá mráz po zádech. A při opakování “and again and again … and again and again … “ jsem smíchy padal z židle. Někomu to možná přijde dlouhé a nudné, ale pro mě je to jeden z nejvtipnějších trailerů co sem kdy viděl. Kéž by vznikl i film a nezůstalo pouze u toho traileru.(12.10.2011)

 • - Scéna ze sprchy je natočená stejně jako podobná scéna z kultovního snímku Psycho (1960). Neliší se záběry ani hudba. (Horxus)

 • - Natáčelo se 22 dní na celém území Kalifornie. (Kreeki)

 • - Vítěz Ceny diváků v kategorii Nejlepší krátký film na festivalu Dead Channels - the San Francisco Festival of Fantastic Film. Snímek byl též oceněn jako nejlepší krátký film roku 2009 Rue Morgue magazínem. (Kreeki)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace