poster

The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon

Krátkometrážní / Komedie / Horor

USA, 2008, 10 min

Režie:

Richard Gale

Hrají:

Brian Rohan
 • sona123
  ***

  Nutno brát s hodně, ale hodně velkou nadsázkou. Jsem rozpolcena - na jedné straně ukrutná pí.....a, na straně druhé v mnohém neuvěřitelně vtipné a originální. V momentě, kdy se motiv začne opakovat, jsem to chtěla vypnout, ale nedalo mi to...takže buď se nedívejte vůbec, nebo holt zůstaňte až do konce, ono to i stojí za to.(17.4.2010)

 • Kratoc
  *****

  Některé vraždy trvají sekundy, některé minuty a některé hodiny. Tato bude trvat roky ... Dost možná nejúnavnější vražda v historii kinematografie. Dokážete vydržet 20000 lžícoúderů teroru? :) O tom, co se stane, když vás začne pronásledovat šílenec, který se rozhodne vás umlátit k smrti čajovou lžičkou. Výborná parodie se stopáží kolem deseti minut. Se skvělou hudbou a zpracováním. Navíc ten skvělý "trailerový" hlas v pozadí. Bravo!(25.8.2010)

 • buchli
  ***

  Dokonalý nápad zabíjí přemrštěná délka. Vážně - po dvou minutách jsem měla pocit dokonalého naplnění a nemohla jsem se dočkat konce. Který měl přijít do dalších dvou minut. Kdyby to tak bylo, není co vytknout. Bohužel se tento fake trailer táhne ještě asi 5 minut po vyčerpání tématu a ačkoli se i v jeho závěru dočkáme pár bezchybných nápadů a po formální stránce může směle konkurovat čemukoli (no... dobře... skoro), je prostě dvakrát delší, než by měl být. Škoda. To neznamená, že nedokáže způsobit opravdu divné noční můry. And again. And again. And again and again and again. And again...(27.2.2011)

 • Demonic189
  *****

  and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again, and again....(28.12.2012)

 • Okara
  ****

  A máte tu kandidáta na titul Snímek s nejčastěji frekventovaným slovem "again"! Velmi vtipná podívaná parodující strach ve všech možných formách pokládá zajímavou otázku, co dělat, když vás někdo neustále mlátí lžičkou. Moc zajímavá otázka to tedy není. Já bych ho taky začal mlátit lžičkou! A vůbec, povolal bych žoldáky z Klubu přátel čajového dýchánku a ti by si ho podali. A komentář... pomalu... dopisuji... lžičkou... A to, jak velká schýza je to, že další den otevřu internet a tam je tato zpráva, raději komentovat už nebudu. Ale břicho mě bolelo pěkně. 80%(2.1.2013)

 • - Vítěz Ceny diváků v kategorii Nejlepší krátký film na festivalu Dead Channels - the San Francisco Festival of Fantastic Film. Snímek byl též oceněn jako nejlepší krátký film roku 2009 Rue Morgue magazínem. (Kreeki)

 • - Scéna ze sprchy je natočená stejně jako podobná scéna z kultovního snímku Psycho (1960). Neliší se záběry ani hudba. (Horxus)

 • - Natáčelo se 22 dní na celém území Kalifornie. (Kreeki)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace