The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient Weapon

Krátkometrážní / Komedie / Horor

USA, 2008, 10 min

Richard Gale

Brian Rohan

Naprostá úleťárna, které nelze upřít hodně originální a hlavně vtipný nápad. Skvěle parodující hororové klasiky, voice over ze kterého vám běhá mráz po zádech. A při opakování “and again and again … and again and again … “ jsem smíchy padal z židle. Někomu to možná přijde dlouhé a nudné, ale pro mě je to jeden z nejvtipnějších trailerů co sem kdy viděl. Kéž by vznikl i film a nezůstalo pouze u toho traileru.(12.10.2011)

Krátký, velice humorný a originální kousek o chlapíkovi pronásledovaným děsivě neúprosným vrahem. Na jednu stranu možná zamrzí délka, ale zase to je zhuštěné, takže nebudete po celých 10 minut dýchat napětím, anebo lapat po dechu, když se budete válet smíchy po zemi. 100 % Ke stažení zde(30.3.2009)

Naprosto totalni masakr. Objevuje se demon vypadajici jak smrtak v teplakovce a s pomoci lzice zacina otravovat obtloustlyho chlapka. Neni mozny ho zastavit, prezije cirkularku, pistole i bomby a neuprosne stale mlati chlapka lzici a pronasleduje ho pres poust, vodu, hory i mesta. Zni to jako strasna kokotina a ono taky je, ale cely je to natoceny stylem traileru, nevypada to vubec amatersky a hlavne to je nehorazna prdel a skvela parodie na horory a i tady dojde na par krvavejsich scen.(18.7.2009)

Délka je skutečně trochu přehnaná, nemluvě pak o dalších doprovodných videích, kde mají samotní diváci vyřešit nesnáze hlavního hrdiny nějakým rádoby chytrým trikem - tam už se zcela ztrácí podstata vtipu. I přes svá úskalí je ale tenhle kousek už téměř klasikou mezi parodiemi a nejde ho označit jinak než EPIC! :)(23.1.2012)

A máte tu kandidáta na titul Snímek s nejčastěji frekventovaným slovem "again"! Velmi vtipná podívaná parodující strach ve všech možných formách pokládá zajímavou otázku, co dělat, když vás někdo neustále mlátí lžičkou. Moc zajímavá otázka to tedy není. Já bych ho taky začal mlátit lžičkou! A vůbec, povolal bych žoldáky z Klubu přátel čajového dýchánku a ti by si ho podali. A komentář... pomalu... dopisuji... lžičkou... A to, jak velká schýza je to, že další den otevřu internet a tam je tato zpráva, raději komentovat už nebudu. Ale břicho mě bolelo pěkně. 80%(2.1.2013)

• - Vítěz Ceny diváků v kategorii Nejlepší krátký film na festivalu Dead Channels - the San Francisco Festival of Fantastic Film. Snímek byl též oceněn jako nejlepší krátký film roku 2009 Rue Morgue magazínem. (Kreeki)

• - Scéna ze sprchy je natočená stejně jako podobná scéna z kultovního snímku Psycho (1960). Neliší se záběry ani hudba. (Horxus)

• - Natáčelo se 22 dní na celém území Kalifornie. (Kreeki)