Nakonec zemře

(festivalový název) (amatérský film)
  • Irsko He Dies at the End
Krátkometrážní / Horor / Thriller
Irsko, 2010, 4 min

Režie:

Damian McCarthy

Muž je večer sám doma a dělá si na počítači test, který mu má říci, jakým způsobem zemře. Počítač mu klade stále znepokojivější otázky a muž začíná stále více pochybovat o tom, že je v bytě skutečně sám. (choze)

Balakriele

Svůj účel to určitě splnilo - lekla jsem se i s preventivně zavřenýma očima... ta "věc" ale možná mohla být o trochu víc strašidělnější než komičtější :) ()

Torgal

Na ploche štyroch minút veľmi dobre budovaná atmosféra je v závere spláchnutá imbecilným zakončením. 7-/10 ()

Stíba

V závěru mi i bez full screenu projela husí kůže celým tělem od paty až k hlavě (vím, že se to používá naopak ale vážně to bylo takhle). :-) ()

kanderas

Chýba vám trochu napätia v živote? Postupuje podľa návodu a dostanete extra dávku o ktorej sa vám ani nesnívalo. Počkajte do zotmenia, uistite sa že ste sami v izbe, zhasnite svetlo, pekne sa uvelebte v kresle, pustite si tento kraťas a zvýšte hlasitosť. Prajem príjemný zážitok. ()

redwik

Na ten koniec sa naozaj oplatí počkať. Celý film nás naň akosi pripravuje, no aj tak ho nečakáme. Poviem vám, tento film jednoznačne odporúčam pozerať po tme a po polnoci, vystraší vás to maximálne. Teraz si idem pre istotu utrieť zadok pred spaním. Škoda toho nepekného fontu. ()

sarkareifova

Kur*a a teď mě málem trefilo :D už dlouho jsem se takhle při jedenácté hodině večerní nelekla :) a můj výkřik určitě vzbudil sousedy :D ()

fililipekk

Tenhle irskej kraťas se opravdu povedl, na to že má pouhé čtyři minuty si stihne vybudovat tísnivou a mrazivou atmosféru, která nás doprovodí až ke konci u kterého jsem na sebe málem vylil moje milované kafe. ()

amim

Famózní gradování, které jenom dokazuje, že atmosféra je vše, na čem u hororu záleží. Nepatřím zrovna mezi lekavé lidi nebo spíš patřím mezi lidi, kteří to dokáží dobře skrývat, ale po tomhle jsme dvě minuty seděl a rozdejchával tlukot srdce. Bravo! ()