Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Poděkování skupiny všem jejím fanouškům za úžasný rok, který jí a celému týmu lidí kolem připravili, a možnost zakoupit si tento výjimečný rok na památku alespoň ve zvukové a obrazové podobě. Na 1. nosiči je zaznamenán koncert z podzimního Turné 2003 a dokument o turné Dole v dole 2004 a na 2. nosiči téměř celý koncert z turné Dole v dole 2004.

DVD1 - Turné 2003
Dole v dole
V pekle sudy válej
Mám obě ruce levý
Balada o špinavejch fuseklích
Wonder
Pohromy
Go Satane Go
Opilci v dějinách
Porcelánový prasata
Bára
Všechno bude jako dřív
Starej bar
Žízeň
Dokument Turné 2004

DVD2 - Turné 2004
Bahno
V pekle sudy válej
Bruce Willis
Cirkusovej stan
Bum Bum Tequila
Kalamity Jane
Jednou nás to zabije
Dávám ti jeden den
Stará Lou
Lady Lane
Elvis
Shořel náš dům
Šaman
Go Satane Go
Starej bar
Frau Vogelrauch
Pohoda
Teta
Colorado
Kdo si nechce hubu spálit
Porcelánový prasata
Žízeň
Dole v dole
Na sever
Láďa
Moderní děvče

Toto 2DVD také vyšlo v Limitované Edici, která kromě 2DVD obsahovala speciální A2 plakát, knihu s fotkami z Turné 2003 a 2004 a backstage pasy z těchto turné. Na VHS kazetě není dokument Turné 2004. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (25)

PamelaJJK 

všechny recenze uživatele

Podobný 100%ní zážitek budete v Čechách hledat jen těžko. Kabát je geniální. Ať v hale či open air a v jakémkoliv počasí. Jé málo kapel, na jejichž koncert můžete jít celá rodina i s malými potomky. Na Kabát bez obav. A všem škarohlídům, kteří se Kabátu posmívají, bych rád vzkázal, že u hudby (stejně jako u filmu) jde hlavně o zábavu. A myslím si, že u kvalitní muziky (texty nevyjímaje) Kabátu se budete bavit královsky... ()

-bad-mad-wolf- 

všechny recenze uživatele

Kabát můžete nenávidět, Kabát můžete mít rádi, Kabát můžete nesnášet, Kabát můžete milovat - ale lhostejný vám být nemůže. Už jen proto, že jde na české scéně o nepřehlédnutelný fenomén. Tepličtí pepíci, jejichž první vidláckou desku zdobila na obálce prasata s traktorem, to v průběhu jedné dekády dotáhli na hvězdy největšího kalibru. Svůj thrashovitý těžkozadkovitý bigbít protáhli hardrockovými vodami až k neurážejícímu chytlavému rocku a poprocku pro masy a stali se nepřehlédnutelnými. S vyjímkou Vojtkova zpěvu a Špalkova textařství na kapele nikdy nebylo nic vyjímečného, přesto si prošli poměrně zajímavým vývojem a dali základ hospodskému rocku, jehož dominantami jsou sborově hulákané refrény, jednoduché chytlavé melodie a vtipně buranské texty. Co se týká DVD, dominuje mu jednoznačně velkolepá šou z turné Dole v Dole (2004). Za zmínku stojí vtipně pojatý dokument, mapující to samé turné; druhý koncert je spíše jen takový milý bonus. Pro fandy jednoznačná povinnost. Škoda jen, že se z Kabátů definitivně stala bezradná kolovrátkovitá formulka pro vyprodávání Vypichu - právě od roku 2004 totiž už kapela nepředvedla nic, co by bylo hodno zájmu. 7/10 ()

Reklama

eges 

všechny recenze uživatele

Tady jde krásně vidět, že koncert si lze užít i bez toho, aniž by někdo v ruce držel mobil a natáčel nebo fotil...Co do velikosti koncertu s Vypichem se nedá soupeřit, ovšem, když se člověk podívá, tady skáče, paří, jásá, blbne každej a toto jsem na Corridě ani na Vypichu bohužel neviděl...asi jeden z posledních normálních koncertů... ()

GASTON73 

všechny recenze uživatele

Seznam skladeb a autoři DVD DVD1 - Turné 2003 1. Dole v dole (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 2. V pekle sudy válej (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 3. Mám obě ruce levý (Tomáš Hájíček/Milan Špalek) 4. Balada o špinavejch fuseklích (Ota Váňa/Milan Špalek) 5. Wonder (Ota Váňa/Milan Špalek) 6. Pohromy (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 7. Go Satane Go (Milan Špalek /Milan Špalek) 8. Opilci v dějinách (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 9. Porcelánový prasata (Milan Špalek /Milan Špalek) 10. Bára (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 11. Všechno bude jako dřív (/Tradicional/Milan Špalek) 12. Starej bar (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 13. Žízeň (Tomáš Krulich/Milan Špalek) DVD2 - Turné 2004 1. Bahno (Ota Váňa/Milan Špalek, Tomáš Hájíček) 2. V pekle sudy válej (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 3. Bruce Willis (Ota Váňa/Milan Špalek) 4. Cirkusovej stan (Ota Váňa/Tomáš Hájíček) 5. Bum Bum Tequila (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 6. Kalamity Jane (Ota Váňa/Milan Špalek) 7. Jednou nás to zabije (Ota Váňa/Milan Špalek) 8. Dávám ti jeden den (Milan Špalek /Milan Špalek) 9. Stará Lou (Ota Váňa/Milan Špalek) 10. Lady Lane (Ota Váňa/Milan Špalek) 11. Elvis (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 12. Shořel náš dům (Milan Špalek /Milan Špalek) 13. Šaman (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 14. Go Satane Go (Milan Špalek /Milan Špalek) 15. Starej bar (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 16. Frau Vogelrauch (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 17. Pohoda (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 18. Teta (Milan Špalek /Milan Špalek) 18. Colorado (Milan Špalek /Milan Špalek) 19. Kdo si nechce hubu spálit (Ota Váňa/Milan Špalek) 20. Porcelánový prasata (Milan Špalek /Milan Špalek) 21. Žízeň (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 22. Dole v dole (Tomáš Krulich/Milan Špalek) 23. Na sever (Milan Špalek, Ota Váňa/Milan Špalek) 24. Láďa (Josef Vojtek,Milan Špalek /Milan Špalek) 25. Moderní děvče (Milan Špalek /Milan Špalek) ()

Metal Lord 

všechny recenze uživatele

Měl jsem tu čest vidět být na obou šňůrách, v podstatě šlo o moji první návštěvu Kabátů a zároveň mé první koncerty (ve 12 letech). Turné po zimácích bylo úžasné, tady to sice znát není, ale bohužel se přímo na místě nebyl vychytán zvuk. To druhý koncert už bylo jiné kafé, v HK na letišti to byla paráda. ()

Zajímavosti (1)

  • Součástí DVD je dokument, který zachycuje dění na celém turné „Dole v dole“ a nechává diváka nahlédnout do zákulisí skupiny Kabát. (mkl)

Reklama

Reklama