poster

Stalo se (TV pořad)

Publicistický / Komedie

Česko, 1997

Účinkují:

Jiří Podlipný
 • Kajislav89
  ****

  Na tento projekt nelze zapomenout jako na celek. Bohužel už však pamět vymazala to nepřeberné množství skvělých vtípků. Většinou jsem se vydržel smát téměř od začátku až do konce, a rád bych si staré díly někdy znovu připomněl. Podobný pořad dnes citelně chybí, ale mně osobně přijde, že autoři skončili ve vhodném okamžiku. Posledním dílům, na které si vzpomínám, už trochu docházel dech a studnice autorských nápadů (byť pracovali s aktuálními a tedy stále se vyvíjejícími tématy) nebyla nevyčerpatelná.(5.12.2011)

 • Segrestor
  ****

  Možná je načase, vrátit pořad na obrazovky. Dle mého soudu, politik, který se přičinil za zrušení, je už dávno pryč ani pes po něm neštěkne. A satira, kterou pořad nabízel stále v televizi chybí. A ne, nejde nahradit talentovou šou nebo hledáním superstar.(7.7.2011)

 • hippyman
  *****

  jeden z nejlepších projektů ČT evr! jen škoda, že vysílání vydrželo "jen" osm let... 90%(7.2.2011)

 • topi80
  odpad!

  Poskládat pronášené věty z různých pořadů tak, aby to bylo vtipné? Jistě by to šlo, ale v tomto pořadu to vypadalo, jako by to vybíral náhodný generátor. Pointa žádná. Bylo to asi na této úrovni: Záběr na politika, který cosi říká. Poté výstřižek z nějaké pohádky, kde postava pronáší něco ve smyslu "Hoďte na něj síť". Ha ha ha, he he he, to je ale legrace, že? Pár vtipných momentů se našlo, vzpomínám si na prostřihy pohybů medvědů z filmu Šest medvědů s Cibulkou a tehdejšího premiéra Zemana, kde se našla značná podobnost.(6.2.2019)

 • DJ Obelix
  *****

  Další z ostře satirických a originálních pořadů ČT, které se zřejmě někomu znelíbily...(14.3.2011)