Agenti Námořní vyšetřovací služby hledají zmizelou příslušnici námořnictva, která se zabývala tajnými technologiemi... Poručík Zara Mahmadová sloužila na protiponorkovém výcvikovém centru, ale poslední dva roky byla u dodavatele námořnictva. Její tým vyvíjel novou antidetekční technologii pro jaderné ponorky. Předchozího odpoledne odešla a od té doby ji nikdo neviděl. Telefon má vypnutý. Vzhledem k tomu, že má tajné informace, nechtějí námořníci nic riskovat a požádali o pomoc NCIS. Zařin nadřízený, kapitán Alonzo, potvrzuje Kilbridovi, že je velmi výkonná. Patří k nejpracovitějším lidem jaké zná. Minulý týden byla na brífínku kvůli jedné přísně tajné akci. Kdyby se to prozradilo tak místo vyslání neviditelné ponorky pro informace by byl vyslán tým Seals 2. Na nepřátelské území. V podstatě by šlo o sebevražednou akci. Na nalezení Zary Mahmadové má NCIS pouhých 12 hodin, jinak musí vyrazit Seals. Policie sice prohledala Zařin byt, ale Sam a Callen se tam pro jistotu zajedou také. Našli tam sejf a Rountree zjistil, že včera vybrala z účtu 20 tisíc dolarů. Kdyby chtěla zmizet, brzy by jí došly peníze. V jejím sejfu se našly šperky, ale žádné peníze. Kdyby chtěla zmizet, vzala by si i je. Možná ji někdo unesl, nebo chtěla, aby to tak vypadalo. Rountree zjistil, že už 7 měsíců si telefonovala s Tedem Brownem. Má záznam v rejstříku. Rodičům se o něm nezmínila, protože to buď není vážné, nebo ji také může vydírat. Fatima, Kensi a Deeks zašli za Zařinými rodiči, kteří však o dceři nevědí, ale jasné je, že tají něco o jejich synovi Omarovi. Ten, jak se později ukáže, s rodiči už několik let nemluví. Nemají stejný názor na islám. Otázek je hodně a čas hrozně rychle ubíhá. Všichni agenti shání informace co to jde. Ted byl nalezen ve svém domě zraněný, připoutaný k židli a v bezvědomí. Je evidentní, že ho mučili, ale proč? Aby zjistili, kde je Zara, nebo jim dlužil peníze? (TV Prima)