Pořad pro všechny zvídavé a šikovné děti, který hravým způsobem představuje nenáročné výrobky s návodem i názornými ukázkami a postupy při jejich zhotovení. Předměty mohou sloužit k jejich pobavení, dekorativnímu použití nebo jako dárky. (oficiální text distributora)

R4D0 odpad!

Myslím že celkový "že vraj" pouční "že vraj" seriál predstavuje detičky ktoré robia s toaletného papiera domček pre psa,áno ide o iba o pokus o niečo pokus o niečo poučné a zároveň zábavné musím s poľutovaním skonštatovať že sa to ani s diaľky nevydarilo prečo? Preto že partiu dementov ktorý sú múdry ako týždeň pred výplatov naozaj nemusím možno spali na knihách alebo neviem ale každopádne dávam pekné hodnotenie silný ODPAD vedľajšieho produktu. ()

SZYslak

Valne vetsine zdejsich lehce retardovanych recenzentu zrejme nedoslo, ze se jedna o porad pro deti ve veku cca 3-6 let (skolka). Takze pokud vasi potomci maji ve stejnem veku v malicku truhlarinu, do toho soustruzi, frezuji a programuji CNC centra, tak klidne dejte odpad. ()

Lucius.15

Bože to je naprosto o ničem. Promiňte mi to, ale např. pet lahev 1000x raději vyhodím, než abych se z ní pokoušela vyrobit cokoliv, co ti dva ujetí a přemíru aktivní moderátoři propagují v tomto pořadu! ()

Tweetak odpad!

Asi by mi mělo být tak 5, abych to hodnotil objektivně. Ale což, stejně mě to nebavilo ani když jsem byl malej. ()

Kletus

Naprosto neškodná záležitost Když někdo má tak moc velký h....o na práci, že musí kritizovat tenhle neškodnej dětskej pořádek, měl by se vážně zamyslet sám nad sebou ()

turektureck

Tohle je neuvěřitelné trapné. Nezajímá mě si vyrobit vlak z rolí od toaletního papíru. Zabírá to místo a skončí to vždycky na půdě :D. ()

salokin odpad!

Neskutečně hrozná sračka, ale zase musím přiznat, že kdykoliv jsem měl čas, díval jsem se. Co díl, to dvanáctiminutový klystýr pro znavenou mysl. ()

dogrose

S tímto pořadem mám problém - jsem původně výtvarný pedagog. Didaktika výtvarné výchovy má u nás vysokou úroveň, což se málo ví, bohužel je stále málo těch, kteří ji umějí skutečně učit. Přijde mi, že u tohoto pořadu není žádný fundovaný odborník, dramaturg vzal prostě z internetu kdejaké návody z lidové tvořivosti, už jen oficiální text distributora je blábol. Především je tvorba zaměňována za výrobu. Děti zde vyrábějí, tedy pracují dle návodu, ale netvoří (tedy nerozvíjejí své poznání, vnímání, pozorování, fantazii, potažmo celou svou osobnost). Některé projekty jsou sice užitečné, třeba výroba krmítka - děti si osvojí technický postup, učí se pracovat s nářadím a pomůckami, měly by být vedeny i k bezpečnosti práce. Řada z úkolů je ovšem sporných, např. necitlivé kombinování materiálů, práce s recyklovanými materiály, či nevkusná manufakturní výroba - klasickým příkladem z praxe je např. výroba Mikulášů z ruliček od toaletních papírů a běda tomu, kdo má vousy jiné než bílé a dlouhé... Moderátoři jen někam přijedou a nadiktují dětem, co mají vyrobit, hlavně honem, honem.... A tak vzniká další generace dětí bez fantazie, citu a vkusu, které neumějí ani namalovat strom. Ale proč? Vždyť mohou zajít do jakéhokoli výtvarného obchodu a koupit si hezkou šablonku s návodem. ()

lele

Většinou vyrábí hrozný hovadiny, ale tak nějak mě to baví na to koukat, co to zase bude. Nebaví mě ty doprovodný kecy moderátorů. Ani ne tak obsahem, jako formou. ()

JaninaM

Je třeba si uvědomit, že pořad je určený hlavně pro děti a ne pro dospělé ! Oba jezdí do škol a družin a učí děti manuální zručností a co je hlavní, baví je a hrají si s nimi. Moje děti už vyrostly, ale také je rády sledovaly a pokoušely se vyrábět podle nich. Rozhodně lepší než koukat na ,,Malí géniové´´ , ,,Nekonečný příběh 3 ´´ nebo nedejbože na seriál ,,Pokémon´´ . ()

Krys3915 odpad!

Před několika lety to byl můj velice oblíbený seriál, pak tam ale nějákeho "inteligentního" člověka napadlo obsadit neschopné děti školkového věku a celej pořad šel do kytiček... ()