Lži a iluze

Vincent DeFelice

Kostýmy:

Lexi Nikitas
  • ^Rain^

Vsem, kteri se tesi na zajimave vypadajici film s dobrymi herci doporucuju, at se nejdriv podivaji, jake filmy dosud reziser natocil, at jsou aspon trochu pripraveni, ja totiz nebyl. Hlaska Filmu: "Im just a writer". Co dodat...snad jen to, ze nejlepsi na celem filmu byl trailer. Zanr akcni / komedie / thriller, pro me spis zivacka/ trapas/ nuda u ktere se kazdych 5 minut budete divat na hodinky s pocitem, ze se zastavil cas a pranim, aby se konecne zacalo neco dit a ono porad nic (film ma nastesti jen 1.5h, ale na odrovnani to i tak bohate staci). Moc rad bych napsal neco ve stylu "film byl tak spatny, az byl dobry", ale nemuzu, protoze na to se film bere moc vazne. Dalsi propadak (ze ktereho si uz za tri dny nebudete nic, krom nehereckych vykonu, pamatovat), jak pro Slatera, tak Goodinga...ta 1* je jen za ne.(24.7.2009)

Průměrný, neškodný a vcelku zábavný film, který je zajímavý především tím, jací v něm hrají herci. Slater s Goodingem mají bohužel na víc a Lži a Iluze jsou tak spíš smutnou zprávou o herecké kariéře obou pánů. Jinak co se týče režiséra, Takács je především námezdní síla, který točí filmy jen na kšeft. Proto má ve filmografii tolik sraček. Že umí, ale ukázal v Bráně nebo Sabotáži. A tenhle film by také vypadal o poznání líp, kdyby byl natočený na film a ne na ten zatracený digitál.(14.11.2010)

• Dale

Prvá polovica je ešte taký priemer, no potom sa začnú "akčné" scény a "naháňačky" a zrazu neviete, či sa máte smiať alebo plakať. Pôsobí to, akoby to točilo päťročné dieťa, ktoré má prvý krát v ruke kameru & scenár pripomína ementál, do ktorého sa pustilo hejno krys. Takže typický Tibor Takács. :-)(27.7.2014)

Né tak, že se jedná o film "béčkový" není sporu... Scénky, které nedávají logiku, jako např. že hlavní postava je po prvním "navštívením" banky doprovázená mafiánem (kde diamanty nebyly, ale jen plyšák) a podruhé, jak už se v kufru v bance nacházejí, už ho žádný člověk preventivně nehlídá a nechají si ho(je) oba lehce pláchnout..:-) A tak bychom mohli pokračovat.. Nicméně i tak se mi film líbil, a že bych se nudil nemůžu říct ani slovo, k tomu opravdu originálně úsměvné scénky byly opravdu na zasmátí a odreágování ideální... Film kvalitou sahá asi maximálně na 2*, ale já nemám problém jednu přidat a dát hvězdy 3...Spokojenost..:-) ...55%(3.11.2011)

• aLPaC

TEN AMATÉRISMUS Z TOHO PŘÍMO ČÍŠÍ. Ale obrovksy. To není béčko, to je přímo zetko. Závěrečný pád letadla byla jedna z nejúsměvnějších scén, kterou jsem kdy ve filmu vůbec viděl. Rvačky, honičky, střílečky, Gooding, Slater i obě děvčata strašné. Nevím, proč to herci vzali, když věděli, že to bude režírovat takový maďarský kopyto. Plus v dabingu, co jsem viděl, mluví Slatera neskutečný hovado, který jsem měl celých 90 minut chuť nakopat. Sečteno a podtrženo, nic pozitivního zde nenajdete.(4.11.2011)