Where the Hell is Matt?

Krátkometrážní / Hudební
USA, 2008, 4 min

Garry Schyman

Matt Harding

Muž jménem Matt ukazuje své taneční schopnosti na různých místech po celém světě. A tancem přivádí lidi do dobré nálady, jak děti, tak dospělé. (Benjamin-L)

kohaku odpad!

Ano, místa kam se Matt dostal, kde se snaží roztančit "svět," jsou zajímavá a v koláži by mohla vytvořit nádherné video..., kdyby však ale Matt nebyl hnusnej tlustoprd, co skáče jak trouba v doprovodu kýčovité hudby. Výsledný dojem? Video, které dokáže tak akorát nasrat, stejně jako nadšené vánoční reklamy od Gapu. ()

Jara.Cimrman.jr

Za zvuků skladby Praan od Garryho Schymana Matt navštívil Indie, Bhutan, Severní Irsko, Zanzibar, Austrálie, Holandsko, Kuvajt, Mexiko, Island a vypadalo to jen na pokračování jeho individuálního poskakování, ale pak přišla smršť neuvěřitelně pozitivního kolektivního jančení a s ní Španělsko, Madagaskar, Irsko, Argentina, Zambie, Turecko, Fidži, Anglie Švédsko, Šalamounovy ostrovy, Jemen, Kyrgyzstán, Filipíny, Korea, Mali, Polsko, USA, Japonsko, Nová Guinea, Německo, Tonga, Indie, Portugalsko, JAR, Panama Jordánsko, Nový Zéland, Maroko, Belgie, Tchaj-wan, Kanada, Brazílie, Singapur, Izrael a Francie. Já jsem se nejvíc bavil při spláchnutí vlnou na Tonze, při synchronizované koncovce s indickýma holkama, při skákání opic na Madagaskaru a při beztížném stavu v Nevadě. ()

jahol

1)Na tohle se dá koukat pořád... a pořád nacházíte další a další milé detaily. 2)Jen ti, co nesoucítí, ti smutní prázdní asociálové, dávají méně než za dvě. 3)Je mi přes padesát, žil jsem zatím hezký život a pozvolného vysychání a smrti se nebojím. Ale poté, co jsem viděl tohle video, si říkám.. kurva, kéž bych tady S NIMI mohl být tak dlouho, jak to půjde... ()

Maynard.

Ovšem toto je veliká paráda... Kde sakra ten Matt může bejt? Super nápad s tím tancem... Normální lidi se tam jenom vyfotí a tím to hasne, kdežto tenhle Matt, to je teda dobrej kolík :o). Docela by mě zajímalo, jak předsvědčil tolik lidí, aby s ním objíždělo Svět a tancovalo :o), joke. Ale zajímalo co jim dycky před natáčením řekl, jestli třeba : Zdarec lidičkové, mohli byste si tady se mnou na chvíli zatančit? :o). Klobouk dolů hlavně před tím množstvím navštívených zemí...No a do toho podmanivá písnička, hmmm... Lidi, tohle Vás prostě nabije! ()