Where the Hell is Matt?

Krátkometrážní / Hudební
USA, 2008, 4 min

Garry Schyman

Matt Harding

Muž jménem Matt ukazuje své taneční schopnosti na různých místech po celém světě. A tancem přivádí lidi do dobré nálady, jak děti, tak dospělé. (Benjamin-L)

Malarkey

Naprosto úžasné video, naprosto fantastická písnička tomu dodávají nejpřátelštější, nejpříjemnější a nejpohodovější video, co jsem kdy na internetu viděl a že tohle jsem viděl alespoň stokrát. To se totiž neomrzí. Přiznám se ale, že Mattovi šíleně závidím jeho cestování po světě. Vždyť on s tím byl úplně všude. Na druhou stranu zase srazím reklamu na čaje Aquila, která si tento nápad zkopírovala i s podobnou hudbou. Hnůj na ně. Matt je jen jeden! ()

redwik

Uau. Už dlho sa mi nestalo, že by ma nejaké video takto dostalo. Povedal by som, že tento dokument je DOKONALÝ. Mattovi môžme len a len závidieť. Pobehať toľko zemí, spoznať toľko nových ľudí a kultúr.. jedným slovom úžasné. Toto video si budem asi púšťať veľmi často, je vysoko pravdepodobné, že mi vždy zdvihne náladu. Škoda len, že nebol na Slovensku, i keď až tak veľa mu vytknúť nemôžem, u nás snáď s výnimkou Vysokých Tatier toho nieje moc na pozeranie. Aj hudba je skvelá, do videa sa neskutočne hodí. A všimol si niekto, že sa to občas trošku podobá na Harlem Shake? ()

MM_Ramone

"Where the Hell is Matt?" A kto je vlastne Matt? Pojašený chlapík, ktorý precestoval svet krížom krážom? Alebo je to biely, americký zvestovateľ globalizácie? A čo ten jeho podivný tanec? Je vyjadrením radosti zo života alebo oslavným rituálom príslušníka najmocnejšieho národa? Myslím, že podobné otázky sú pri tomto krátkometrážnom filme scestné. Je to príjemný, veselý, optimisticky pojatý snímok s jednoduchým, ale zaujímavým nápadom. Veľmi podarený amatérsky kreatívny video klip. **** ()

jahol

1)Na tohle se dá koukat pořád... a pořád nacházíte další a další milé detaily. 2)Jen ti, co nesoucítí, ti smutní prázdní asociálové, dávají méně než za dvě. 3)Je mi přes padesát, žil jsem zatím hezký život a pozvolného vysychání a smrti se nebojím. Ale poté, co jsem viděl tohle video, si říkám.. kurva, kéž bych tady S NIMI mohl být tak dlouho, jak to půjde... ()

Doudis19

Na jednu stranu neskutečně podmanivé, příjemné a přátelské video, na stranu druhou video silně podněcující nás "domácí" jedince k ještě většímu filosofování nad pojmem "žití na plno" a pocitu bezvýznamnosti. Matt si opravdu může říct, že něco zažil a navíc natočil určitě nejlepší a nejzáživnější video z dovolené/ých. ()