Tělo

(amatérský film)
Krátkometrážní / Horor
Česko, 2007, 10 min

Krásný letní den. Uvnitř rušného bloku činžáků leží na jednom z mnoha dvorečků nepovšimnuto tělo desetileté dívky. Co se jí stalo? A co ještě stane? (choze)

Hanys_

Namlsán kraťasem Casa Carnivora, jsem se podíval na další dva Blažkovy snímky. Debut "A Body" je pravý opak "Casy". Atmosféra mě minula, naopak naprosto potěšila pointa a hlavně závěr. Absence hudby během 10 minut byla ale boužel dost znát... 4/10 ()

Oxy

Eeej, takhle nee. Nuda, nuda, kapání krve (docela by mě zajímalo, odkud ta krev kapala :D), nuda, ale nečekaný konec. Výkon hérečky v některých částech pokulhával, v některých byla famózní Ty zvuky ze závěrečné scény už jsem někde slyšel. V CSku, nebo něčem takovém. Celkové hodnocení - "ale co, je to amatérský film :)" ()

J*A*M*A*L

Casa Carnivora nebyla vůbec špatná, za to tohle?Ani nevím co k tomu říct, jednoduše se mi tento film nelíbil ani nebavil.Alespoň to trvalo jen deset minut, takže jsem se nemohl tak dlouho nudit.Atmosféricky ten horor není špatný, právě to tomu dodává tu šťávu, ale bylo to divné.Celý film byl jednoduše divný a já divné filmy moc nemusím.24% ()

merigieren

Nu, přihodím * za to, že neotevřeli ústa, takže nebylo co kritizovat. Jinak to celkem ujde. Dokonce i obraz vypadá koukatelně. Special fuck off si mohl autor odpustit (pokud nepopíše důvody), docela to o něm něco vypovídá... ()

boul

Docela zajimavé až strašidelné, hlavně dům kde se to odehrává a mrtvá postava dívky, kde v pozadí jde slyšet zvuk tenisových kurtů je akorát depresivní. Docela dobrý začátek pro amatérská videa od Chozého.. ()

drankeryth

Ti mali parchanti zamordovali to dievca a to som musel cakat az do konca kratasu, kde sa aj nieco dialo a to ani nic neukazali. Len ubohe zvuky, ako ju dorazaju. Dost malo, co malo za nasledok, ze to bola nuda. ()

Wann odpad!

Jak může někdo natočit tak nudnej film? Naprostá kravina, která se snaží tvářit jako "něco novýho" ale v tomhle případě je to spíš "nějaká nová blbost, úplně zbytečná, která vám ukradne 10 minut z vašeho drahoceného života." To se ti moc nepovedlo "Blážo" ()

Paesant

Mohlo by fungovat velice dobře jako videoklip k nějaký temnější freakfolk hudbě, samostatně to ale neobstojí. ()

Lollirot

Přimhouřené oko a snad i lehký závan sympatií byly ty tam, když jsem se začetla do plodné diskuze na Studni. Pan autor se zde hystericky brání proti všem zlým jazykům, co si dovolují nařknout jeho film z toho, že nespadá do žánru ‚exploitation‘ (třebaže nejsem odborník, zlé jazyky se podle mě nemýlí). Z jeho strany to je poněkud dětinská sebeprezentace – kapka nadhledu do toho zápalu bouřlivé obhajoby by neuškodila (a proč tak urputně lpět na škatulkování?). Kdo ví, možná kdybych natočila film, jednám právě tak. Ale snad ne. Pravdou je, že za film má mluvit film a nikoli režisérova apologie :-) Něco záběrů vypadá opravdu slušně, kamera zaujme, absence hudby není na škodu, ale ten pocit, že si to hraje na něco čím to není, je bohužel neodbytný (nic nového u amatérských kousků). ()

Phoeniyx

No je to docela zajímavé ale velmi nudné, nevím asi sem to nepochopil dostatečně dobře protože mě to vůbec nezaujalo. ()