poster

Kill Bean

 • Česko

  Zabiják Bean

 • USA

  Killer Bean Forever

 • Slovensko

  Kill Bean

Animovaný / Akční / Krimi / Mysteriózní

USA, 2009, 85 min

Režie:

Jeff Lew

Scénář:

Jeff Lew

Kamera:

Jeff Lew

Hrají:

Jeff Lew
 • Terva
  **

  Marně jsem po úvodní přestřelce přemýšlel, co z těch fazolí vlastně teče, při zásahu kulkou ? CITÁT - Obyčejná fazole, která se chtěla vyspat.......... Tento fazolový příběh mi přinesl tři věci. První - Nemám rád Hip - Hop a tady jsem se v tom jen utvrdil. Druhá - Než začnu jíst fazole udusím je ve vlastní šťávě. Třetí - Násilné a brutální scény mi zabraňují pustit tento film dětem, i když jsem to koupil hlavně pro ně. CITÁT - Tady je hromada mrtvých fazolí.........(5.10.2011)

 • Hal_Moore
  *

  Ničím zajímavý animák. Killera Beana jsem neznal a po bližším poznání po dnešním zážitku netoužím. Animace je jedním slovem strašná, to samé grafika, v 3D Maxu i amatér vytvoří lepší. Jedinou věcí, která by za zmínku stála, je hudba. Ale jen hudba k alespoň trochu koukatelnému zážitku nestačí. Udivuje mě, co v dnešní době vzniká za díla. Od tohoto ruce pryč.(30.3.2010)

 • majo25
  ***

  Nie fazule, ale kakaové zrná. Animáku sa nedá uprieť štýl, taký drsnácký a akčný. Celý čas som ale čakal na komedionálne scény, tie sa však nedostavili. Škoda, pretože v takomto vážnom prevedení to nie je ono. Ináč animácia je rozpačitá, na jednej strane prostredie (domy, autá, zbrane, lesk na kovových predmetoch,...) celkom dobré, na druhé strane samotné kakaové bôby s tými ich "zložitými" ústami a dokopy max. troma druhmi grimás každej postavy. Akcia ale pobaví. Hodnotenie: 55%(15.3.2014)

 • sad12
  *

  Takový Animák, který není vhodný pro děti. Vypadá to jako Animovaný Batman,Robocop či Matrix, kde místo lidí jsou Fazole. Film se mi nelíbil ještě kvůli mé nenávisti vůči fazolím. Za co si alespoň tu jednu hvězdu film zaslouží jsou detaily zbraní a jejich následné časté přebíjení. Přesto je příběh celkem nic moc a je podobný již zmíněným filmům.(16.8.2018)

 • Radyo
  ***

  Fazole, jejichž hlava vypadá jako zadek? Proč ne, i když celkovým zjevem tyhle (ne)fazole vypadají spíše jako ryby ze seriálu o Spongebobovi - akorát jim chybí ploutve. Nicméně nepochopil jsem umělecký záměr autora, proč do této průměrně animované, průměrně napsané a průměrně sestříhané kriminálky dal do hlavních postav zrovna fazole. Proč ne hrášek? Anebo čočku? Co třeba sojové boby? Anebo to klidně mohly zahrát i lískové oříšky! Což by ostatně asi byla nejlepší volba, protože víme, jaké tělesné projevy vyvolávají luštěniny... P.S. Dobrá hudba!(26.2.2014)

 • - Jeff Lew snímek natočil na vlastní náklady. (Terva)

 • - Natáčení filmu trvalo celých 5 let. (Terva)