Reklama

Reklama

Kill Bean

  • Česko Zabiják Bean (více)
Animovaný / Akční / Krimi / Mysteriózní
USA, 2009, 85 min

Režie:

Jeff Lew

Scénář:

Jeff Lew

Kamera:

Jeff Lew

Hudba:

Jeff Lew

Hrají:

Jeff Lew

Jdou mu po krku... ale on všechny sejme! Největší drsňák ve městě! Kill Bean je nájemný vrah, který opravdu nemá rád, když ho někdo ruší. Jedné noci jej tedy velice nemile překvapí hlučná mafiánská party. Jeho žádost o trochu klidu se nesetká s úspěchem, a tak musí ke slovu přijít zbraně! Místní boss Cappuccino začne zbrojit na odvetu, Kill Bean ale nedá svou kůži lacino! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (45)

Terva 

všechny recenze uživatele

Marně jsem po úvodní přestřelce přemýšlel, co z těch fazolí vlastně teče, při zásahu kulkou ? CITÁT - Obyčejná fazole, která se chtěla vyspat.......... Tento fazolový příběh mi přinesl tři věci. První - Nemám rád Hip - Hop a tady jsem se v tom jen utvrdil. Druhá - Než začnu jíst fazole udusím je ve vlastní šťávě. Třetí - Násilné a brutální scény mi zabraňují pustit tento film dětem, i když jsem to koupil hlavně pro ně. CITÁT - Tady je hromada mrtvých fazolí......... ()

Radyo 

všechny recenze uživatele

Fazole, jejichž hlava vypadá jako zadek? Proč ne, i když celkovým zjevem tyhle (ne)fazole vypadají spíše jako ryby ze seriálu o Spongebobovi - akorát jim chybí ploutve. Nicméně nepochopil jsem umělecký záměr autora, proč do této průměrně animované, průměrně napsané a průměrně sestříhané kriminálky dal do hlavních postav zrovna fazole. Proč ne hrášek? Anebo čočku? Co třeba sojové boby? Anebo to klidně mohly zahrát i lískové oříšky! Což by ostatně asi byla nejlepší volba, protože víme, jaké tělesné projevy vyvolávají luštěniny... P.S. Dobrá hudba! ()

Reklama

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Už během první čtvrthodinky jsem byla extrémně znuděná a film jsem vypla. Po pár dnech jsem zkoukla dalších cca dvacet minut a pořád velká bída. Nakonec, konkrétně dnes, jsem to ale dokoukala a jen díky podařenému konci ( posledních asi 20 minut) dávám hodně slabé dvě hvězdy, každopádně všechno před tím byl jen balast a ukecaná animovaná nuda, kde byly fazole sympatické asi jako v týden otevřené plechovce. Až na fazoli z Asie, to byl docela sympaťák, ačkoli se také objevil až ve zmíněném konci. ()

Hitman_47 

všechny recenze uživatele

Celkem dost velké zklamání, abych pravdu řekl. Film od tvůrce takové parády jako je Killer Bean 2: The party, což byl naprosto nekompromisní hardcore akční nářez... a dopadne jako naprosto nudné až trapné a ukecané hovno. Z celkové stopáže 85 minut je max. tak 15 minut akce, jinak jsme nuceni se koukat jak fazole někam jdou anebo jak minutu stojí a čumí (takových záběrů je tu asi 5). Co se scénáře týče, tak o tom se raději ani zmiňovat nebudu (ono tady od toho snad ani nikdo nic moc nečekal...šlo tu o akci, ale to si asi Jeffík nějak neuvědomil) a dialogy jsou naprosto příšerné a trapné... a teď se dostáváme k těm oněm 15minutám akce.... myslíte, že to je výrazný klad filmu? Ani omylem, akce je neinvenční, velmi nudně natočená a při závěrečném souboji se budete pořád koukat, kdy už to kurva skončí.... celkem šok, když vezmete jak vypadala akce v The Party. Tohle se vážně nepovedlo, ale konec vypadá na sequel.... pokud bude mít stopáž do 20minut, tak se na to budu těšit... jestli z toho udělá další celovečerní břečku... tak to bude asi odpad. ()

Hal_Moore 

všechny recenze uživatele

Ničím zajímavý animák. Killera Beana jsem neznal a po bližším poznání po dnešním zážitku netoužím. Animace je jedním slovem strašná, to samé grafika, v 3D Maxu i amatér vytvoří lepší. Jedinou věcí, která by za zmínku stála, je hudba. Ale jen hudba k alespoň trochu koukatelnému zážitku nestačí. Udivuje mě, co v dnešní době vzniká za díla. Od tohoto ruce pryč. ()

Galerie (13)

Zajímavosti (4)

  • Keď sa Killer Bean zobudí kvôli hluku policajtov a mieri z okna, používa pušku typu AR-15. (ČSFD)
  • V dabingu sa dočkáme nepresného prekladu, kde sú postavy označené ako fazule (beans). V skutočnosti sa jedná o kávové zrnká (coffee beans). Táto chyba v preklade diváka pripraví o niektoré narážky vo filme, napríklad meno záporáka Cappuccino. (ČSFD)
  • Jeff Lew snímek natočil na vlastní náklady. (Terva)

Reklama

Reklama