poster

Kill Bean

 • Česko

  Zabiják Bean

 • USA

  Killer Bean Forever

Animovaný / Akční / Krimi / Mysteriózní

USA, 2009, 85 min

Režie:

Jeff Lew

Scénář:

Jeff Lew

Kamera:

Jeff Lew

Hrají:

Jeff Lew
 • Terva
  **

  Marně jsem po úvodní přestřelce přemýšlel, co z těch fazolí vlastně teče, při zásahu kulkou ? CITÁT - Obyčejná fazole, která se chtěla vyspat.......... Tento fazolový příběh mi přinesl tři věci. První - Nemám rád Hip - Hop a tady jsem se v tom jen utvrdil. Druhá - Než začnu jíst fazole udusím je ve vlastní šťávě. Třetí - Násilné a brutální scény mi zabraňují pustit tento film dětem, i když jsem to koupil hlavně pro ně. CITÁT - Tady je hromada mrtvých fazolí.........(5.10.2011)

 • drankeryth
  ***

  Mna tento animak dost pobavil, aj ked animacia nehyri skvelou grafikou, ale to vobec nevadi, pretoze film je prespikovany mnohopocetnymi akciami, kde sa vystrielalo obrovske kvantum nabojov. V animaku sa vystriedalo velke mnozstvo zbrani a to od pistoli az po bazuku:) Sem tam sa aj dostavilo na kontaktne boje, ktore boli okorenene takym spomalenym modom podobajucim sa na Matrix:) Aj v strelbe ho pouzili, kde to fajn zapasovalo. Odteraz sa budem bat jest fazule, co ked medzi nimi bude Zabijak Bean?:)))))))))))(12.10.2011)

 • playboxguest
  **

  Už během první čtvrthodinky jsem byla extrémně znuděná a film jsem vypla. Po pár dnech jsem zkoukla dalších cca dvacet minut a pořád velká bída. Nakonec, konkrétně dnes, jsem to ale dokoukala a jen díky podařenému konci ( posledních asi 20 minut) dávám hodně slabé dvě hvězdy, každopádně všechno před tím byl jen balast a ukecaná animovaná nuda, kde byly fazole sympatické asi jako v týden otevřené plechovce. Až na fazoli z Asie, to byl docela sympaťák, ačkoli se také objevil až ve zmíněném konci.(20.4.2011)

 • nudlis
  odpad!

  Jasně, je potřeba dětem cpát do hlavy zabíjení od malička. Lidi se přece kvůli ničemu jinýmu nerodí - jen zabíjet a zabíjet a hlavně to děti učit od školky. Když v Sýrii muslimský děti zabíjejí zajatce, to si všichni dávaj ruce před oči a vykřikujou o zvěrstvech a nelidskosti. Ale stačí vraha převlíknout za fazoli a je to v pohodě? S takovejma animákama ať jdou (nejen) v Americe do prdele !!!!!(5.6.2015)

 • Hitman_47
  *

  Celkem dost velké zklamání, abych pravdu řekl. Film od tvůrce takové parády jako je Killer Bean 2: The party, což byl naprosto nekompromisní hardcore akční nářez... a dopadne jako naprosto nudné až trapné a ukecané hovno. Z celkové stopáže 85 minut je max. tak 15 minut akce, jinak jsme nuceni se koukat jak fazole někam jdou anebo jak minutu stojí a čumí (takových záběrů je tu asi 5). Co se scénáře týče, tak o tom se raději ani zmiňovat nebudu (ono tady od toho snad ani nikdo nic moc nečekal...šlo tu o akci, ale to si asi Jeffík nějak neuvědomil) a dialogy jsou naprosto příšerné a trapné... a teď se dostáváme k těm oněm 15minutám akce.... myslíte, že to je výrazný klad filmu? Ani omylem, akce je neinvenční, velmi nudně natočená a při závěrečném souboji se budete pořád koukat, kdy už to kurva skončí.... celkem šok, když vezmete jak vypadala akce v The Party. Tohle se vážně nepovedlo, ale konec vypadá na sequel.... pokud bude mít stopáž do 20minut, tak se na to budu těšit... jestli z toho udělá další celovečerní břečku... tak to bude asi odpad.(29.8.2009)

 • - Jeff Lew snímek natočil na vlastní náklady. (Terva)

 • - Natáčení filmu trvalo celých 5 let. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace