Kill Bean

Killer Bean Forever

Animovaný / Akční / Krimi / Mysteriózní

USA, 2009, 85 min

• Terva

Marně jsem po úvodní přestřelce přemýšlel, co z těch fazolí vlastně teče, při zásahu kulkou ? CITÁT - Obyčejná fazole, která se chtěla vyspat.......... Tento fazolový příběh mi přinesl tři věci. První - Nemám rád Hip - Hop a tady jsem se v tom jen utvrdil. Druhá - Než začnu jíst fazole udusím je ve vlastní šťávě. Třetí - Násilné a brutální scény mi zabraňují pustit tento film dětem, i když jsem to koupil hlavně pro ně. CITÁT - Tady je hromada mrtvých fazolí.........(5.10.2011)

Mna tento animak dost pobavil, aj ked animacia nehyri skvelou grafikou, ale to vobec nevadi, pretoze film je prespikovany mnohopocetnymi akciami, kde sa vystrielalo obrovske kvantum nabojov. V animaku sa vystriedalo velke mnozstvo zbrani a to od pistoli az po bazuku:) Sem tam sa aj dostavilo na kontaktne boje, ktore boli okorenene takym spomalenym modom podobajucim sa na Matrix:) Aj v strelbe ho pouzili, kde to fajn zapasovalo. Odteraz sa budem bat jest fazule, co ked medzi nimi bude Zabijak Bean?:)))))))))))(12.10.2011)

• playboxguest

Už během první čtvrthodinky jsem byla extrémně znuděná a film jsem vypla. Po pár dnech jsem zkoukla dalších cca dvacet minut a pořád velká bída. Nakonec, konkrétně dnes, jsem to ale dokoukala a jen díky podařenému konci ( posledních asi 20 minut) dávám hodně slabé dvě hvězdy, každopádně všechno před tím byl jen balast a ukecaná animovaná nuda, kde byly fazole sympatické asi jako v týden otevřené plechovce. Až na fazoli z Asie, to byl docela sympaťák, ačkoli se také objevil až ve zmíněném konci.(20.4.2011)

• nudlis

Jasně, je potřeba dětem cpát do hlavy zabíjení od malička. Lidi se přece kvůli ničemu jinýmu nerodí - jen zabíjet a zabíjet a hlavně to děti učit od školky. Když v Sýrii muslimský děti zabíjejí zajatce, to si všichni dávaj ruce před oči a vykřikujou o zvěrstvech a nelidskosti. Ale stačí vraha převlíknout za fazoli a je to v pohodě? S takovejma animákama ať jdou (nejen) v Americe do prdele !!!!!(5.6.2015)

• Hitman_47

Celkem dost velké zklamání, abych pravdu řekl. Film od tvůrce takové parády jako je Killer Bean 2: The party, což byl naprosto nekompromisní hardcore akční nářez... a dopadne jako naprosto nudné až trapné a ukecané hovno. Z celkové stopáže 85 minut je max. tak 15 minut akce, jinak jsme nuceni se koukat jak fazole někam jdou anebo jak minutu stojí a čumí (takových záběrů je tu asi 5). Co se scénáře týče, tak o tom se raději ani zmiňovat nebudu (ono tady od toho snad ani nikdo nic moc nečekal...šlo tu o akci, ale to si asi Jeffík nějak neuvědomil) a dialogy jsou naprosto příšerné a trapné... a teď se dostáváme k těm oněm 15minutám akce.... myslíte, že to je výrazný klad filmu? Ani omylem, akce je neinvenční, velmi nudně natočená a při závěrečném souboji se budete pořád koukat, kdy už to kurva skončí.... celkem šok, když vezmete jak vypadala akce v The Party. Tohle se vážně nepovedlo, ale konec vypadá na sequel.... pokud bude mít stopáž do 20minut, tak se na to budu těšit... jestli z toho udělá další celovečerní břečku... tak to bude asi odpad.(29.8.2009)

• - Jeff Lew snímek natočil na vlastní náklady. (Terva)

• - Natáčení filmu trvalo celých 5 let. (Terva)