Pýcha národa

• USA Nation's Pride
všechny plakáty
Krátkometrážní / Válečný
USA, 2009, 6 min

Fiktivní trailer k neexistujícímu filmu, uvedenému v Tarantinově Hanebných panchartech. (oficiální text distributora)

P/\/EL

Němci by nic takovýho v tý době nebyly schopný natočit....takovej styl střihu-montáže se objevil až v 60. letech.....ale jasně, nejvtipnější na tom celym neni vyřezanej háknkrojc do podlahy, ale to, že v reálu by se Američani s nějakou historickou památkou určitě nepárali... :))) Viděl sem filmovou verzi i ten kraťas...mimochodem....Už v samotnym filmu mi to přišlo jako nadsázka.....ale v pohodě.. ()

Island11

Myslete si co chcete, ale já to beru jako satiricky podaný krátkometrážák, ve kterém je podána satiricky parodovaná propaganda nacistů. Mě tedy ta absurdita pobavila. ()

Gustik5

Vzhledem k tomu, že je použit v Panchantech, a má pár hezkých momentů, dávám 4*. Proboha lidi, tohle nemá být dobové, to je jako kdybyste nadávali na Inglorious Basterds, že si tam Tarantino uzpůsobuje historii k obrazu svému! Souhlas s uživatelem larelay. Ta větička tam fakt chybí. ()

aristoteles

Proč tak málo procent? Doufám že všem došlo že to je "vtip", který ale krásně dokresluje lore filmu Hanebný Pancharti. Za mě jednoznačně pět hvězd a každý kdo má rád Hanebný Pancharty by to měl ocenit. ()