Objavili sme mini talenty! Vyrastú z nich veľké? V Mini Talent Show sa nebude súťažiť. Nebude sa vyhadzovať, nebudú sa deti vystavovať stresu, že neuspeli. Budú ich objavovať, prezentovať a podporovať, hľadať možnosti, ako rozvíjať ich talent. (STV)

Polnoch odpad!

Talent show???Do tejto súťaže sa mohol prihlásiť hocikto, kto napríklad vie zahrať 3 akordy a zaškriekať falošne nejaký text do mikrofónu. Porota maximálne "objektívna", ani raz sa nestalo, že by niekoho obdarili aj rozumnou kritikou, aj tie najhoršie omyly prírody čo tam boli, ohodnotili super pozitívne. A najviac ma dostalo, keď prišli 4 ročné deti, "zaspievali" niečo do mikrofónu a už boli všetci namäkko, aké milé, zlaté, obrovský talent atď. Skutočne jedna z najhorších súťažných relácií, keď nie najhoršia. Neobjektívna porota a po talentoch ani chýru ani slychu. ()

Mire odpad!

Marcin skončil už dávno, neviem prečo ho ešte furt kare ísť do ďalších a ďalších sračkových projektov ako tento... ()

moviepill

Keby to nemalo taký cirkusovo-estrádny výzor, tak by som dal niekedy aj 4*. Niektorí tí caparti sú fakt nadaní. Ale "šašo" mi sem vyslovene nesedí. Treba si však uvedomiť, že polovicu obecenstva tvoria vreštiace ratolesti, ktoré sa síce kvalitám spevu alebo hry na gitare zväčša rozumejú ako koza petržlenu, ale šašo je tu pre nich. Viac profesionality a bolo by to na 3 a 1/2*. ()

Gadamf

Úplný súhlas s tronom. Je pekné, že detičky majú svoju príležitosť sa predviesť, rodičia výskajú radosťou, ale nebyť Mariána Čekovského, pozerali by to skutočne iba nadšení rodičia, pretože pre bežného diváka by sa celá šou stala nudnou. ()