Stahovák

(pořad)
Česko, 2009, 25 min

Zábavná, vtipná, roztomilá i hloupá videa z internetu vám představí Jiří Mádl a Vojtěch Kotek ve svém pořadu, navíc vám u každého videa poodhalí jeho historii i věrohodnost. Na tvorbě obsahu se budete moci podílet i vy svými zaslanými videi. (ČSFD)

bohhous22 odpad!

Tyhle dva idioti mi kurevsky pijou krev!Objevujou objevený,navíc to lemujou debilně suchejma poznámkama,kdo je trapnější a k tomu Mádlovo křivá držka a Kotkovo psí oči!!!Nerad píšu jako prase,vulgárně atd.,ale všechno má svůj důvod!!!Zkrátka čím větší bullshit,co se týká kvality produktu,tím zkaženější recenzent!!!Přímá úměrnost mi šla,kurva!!! ()

kenny79

Když se nudím mrknu na stahovák a docela příjemně se i pobavím. Jasně jsou tam i stará videa ale já moc na youtube nechodím. takže se nebojím dát 60 procent (když vidím tady to hodnocení) ()

Toumyk

Další z trapných pokusů komerční televize Nova o "zábavný pořad. Oprvadu ten nápad pouštět krátké klipy z YouTube do televize spolu s commenty mistra Kotka o je opravdu moc. Mádla mám rád, to je talent, ale nechápu proč účinkuje v takovym příšernym pořadu... ()

blahblah12 odpad!

Trapnej pořad,kterej uvádí dva puberťáci,kteří si stahujou videa z netu a dělaj si z lidí srandu...Je to taková napodobenina Natočto,až na to že tam to lidi aspoň chtěli uveřejnit...Mě to přijde jako naprostá nuda a ani se mi to nezdá vtipný. ()

Ereniss odpad!

Tohle se NOVĚ vážně nepovedlo (ne, že by se jí někdy vůbec něco povedlo). Ale trapnost a ubohost těch dvou šašků je k smíchu (nebo k pláči?). Videa si dokážu najít na youtube i sama a rozhodně zábavnější, než co předhazují ti dva. Úplně zbytečné plýtvání divákovým časem. Asi nemají na Nově čím zalepit díru v programu. PS: Viděno cca 5 minut čistého času. ()

Dave_ff odpad!

Pouštět v televizi videa z Youtube, to může na padnout opravdu jen Tv Nova. No a ti dva idioti k tomu, to je prostě síla... ()

ijacobo odpad!

Naprosto zbytečný pořad. Raději si v klidu vyhledám videa z netu, než poslouchat blbé komentáře dua Kotek/Mádl. ()

dinho_ odpad!

Proflákla videa doprovázena otravnými komentáři moderátorů. Tohle nemá perspektivu, zvlášť v době dostupnosti internetu. ()

jenprodnes odpad!

Marně přemýšlím, za co by si toto zasloužilo byť i minimální hodnocení.. Co se moderátorů týče, Kotek lepší Mádla, ten je k nevydržení.. ()

MorraEddie

Pořad,který neměl vůbec vzniknout. Připadalo mi to jako bych si pustil videa na netu a někdo mi do toho ustavičně hloupě kecal. Kotek s Mádlem se snaží být vtipní,jenže se jim to vůbec nedaří a jsou spíš trapní. ()