poster

Stahovák (TV pořad)

Komedie

Česko, 2009, 25 min

 • Haymar
  *

  Uniká mi smysl podobného pořadu na komerční TV! Současná mládež (náctiletí) - kteří sou předpokládám hlavní cilovkou, stejně 99% těhle ptákovinek už dávno zná (neb sou na netu jako doma) a ostatní si ve 22h pustí něco záživnějšího... ale třeba se pletu! Každopádně se nestačím divit, že hošani Kotek s Mádlem už mají i svou vlastní tv-show za zásluhy (není na to přeci jen ještě trochu brzy?!)... Ale co, budiž jim to přáno!(29.3.2010)

 • ABLABLABLA
  *

  Kotka popravdě moc nemusím, ale pokud se spojí s Mádlem, dá se vydržet. Jejich hůmor je někdy trapný, ale někdy vážně pobaví...Tento pořad ale nebude mít moc dlouhého trvání. Kdo by chtěl vidět nějaké "vtipné" videa, ví, kde je hledat (pouze jedna z možností), ale rozhodně kvůli tomu nebude čekat u televize až budou dávat Kotka a Mádla. Docela zbytečný pořad na zabrání nějakého času v sobotním odpoledni, protože nemůžou přece vysílat 40 minut reklamy...(10.10.2009)

 • ic
  *

  Videa schválně jedou tak na půlce televize, aby... vlastně nevím proč. Navíc vždy pouštějí jen zkrácené verze, aby... taky nevím. Každé 3 minuty je blok videí přerušení duchaplným komentářem moderátorů, aby... se nikdo náhodou nebavil. Jde vlastně jen o reklamu na weby novy, kde se jejich videa streamují vždy jen po několika sekundách, aby... náhodou je nemohl shlédnout někdo s pomalým připojením. O tom že autorská práva videí z youtube patří autorům, kterých se nikdo neptá už se ani zmiňovat nebudu. Ostatně ty videa na internetu mají tu výhodu že si je člověk vybere sám, a tady i o tuhle přichází.(11.6.2010)

 • xxmartinxx
  odpad!

  Takhle nějak si představuju naprosté dno televizní zábavy. Dva zoufale hloupí moderátoři, kteří mají problém s tím, aby bylo jejich češtině vůbec rozumět, se snaží bavit. Je to někdy tak trapné, až je to úsměvné, ale mnohem častěji je to trapné nesnesitelně. Málokdy se mi dával odpad! s tak lehkým srdcem...(11.2.2010)

 • Phobia
  odpad!

  To jsem takhle včera nechala televizi zapnutou déle, než jsem měla v úmyslu, a hned jsem byla odměněna objevem nové dimenze fekálního odpadu. V pořadu "Stahovák" jsou uváděna videa, jaká obvykle na konci zpráv pouští TV NOVA, asi aby znechucené či rozzuřené diváky dostala do pohody. Jde o takové ty rozežranosti jako běhání v bahně, plavání v bahně, fotbal v bahně atd. Zábavné, ha-ha. Vůbec nejhorší bylo video, kde se banda vygumovaných blbek v polostaženém spodním prádle bavila rozkopáváním nafukovacích balónků mezi svýma nohama - hanba mě fackovala za ty 3,14če. A vrcholem této hromady exkrementů pak je pseudomoderátorská dvojice postpubescentů Kotek - Mádl. Pořad běžel po 22:00 hodině, tedy v době určené převážně dospělému obecenstvu. Nevím, kdo příčetný a svéprávný nad 18 let věku je ochoten sledovat infantilní třeštění rozjívených fracků - já tedy určitě ne. Zábavné, vtipné a roztomilé? Ani omylem! Jen hloupé, trapné a ubohé. Dala bych i hvězdičku za některá videa, ovšem za ty dva kokot(k)y musím 6* strhnout. 5%(19.2.2010)