Najznámejšia relácia glosujúca udalosti uplynulých 7 dní. Moderuje: Elena Vacvalová. (TV Markíza)

Uesbe

môj 1000. hodnotený opus - týmto chcem poďakovať sebe, klávesnici a JOJ. že medzi obnoviteľnými zdrojmi normálnej zábavy zrecyklovala na vlastné náklady práve toto. ()

RigorMortis

V porovnaní s pôvodným 7EDEM, s r.o, len slabý odvar. Akoby relácia po prevzatí inou televíziou stratila šťavu, už to proste nebolo ono. Umelé, bez chuti a švihu. ()

Jard

Nová séria v roku 2017 na TV JOJ je celkom podarená. Síce už viac krát mi témy prišli trochu nemiestné, no príhody k nim boli naozaj vynikajúce. Otvorene sa hovorí o súčastnej problematike humorným spôsobom. 75% ()

KapitanKuraz

Zmenit Feldekovu a Knazka napr. za. oholene gorily (isto budu vtipnejsie) a dam aj pat*, inak relacia super ako predchodca, ono vsak to taha hlavne Satica. ()

Pokri

Kedysi to celkom ušlo, no tzv. glosátori zostarli, neobmieňajú sa a často recyklujú svoje staré vtipy. Navyše je to silená politická agitačka, ale aspoň za Lasicu stále dve hviezdy, vie pobaviť aj dnes. ()

djsaly

Ak by som mal zhodnotiť tento formát ako celok tak je to humoristicko-glosátorská TV show uvádzaná "Eňou", ktorá pláva v týchto vodách hádam "odjakživa" a má rovnaký scenár či stálych hostí dnes i včera ešte na konkurenčnej stanici (s rovnakým názvom bez "s.r.o.") Neskorá večerná hodina vysielania uberá širokej verejnosti (vysielanie po 22 hod. aj vzhľadom k obsahu *18) okrem pravidelných divákov medzi, ktorých nepatrím ale ak v tej dobe mám zapnuté TV a chcem sa pobaviť z udalosti a príhod uplynulých dní v podaní určitých hostí tak sa moje hodnotenie pohybuje v rozmedzí od 2* po 4* ()

filmus odpad!

Tak toto je fakt unikátna talk-show v ktorej jasne vidno úbohosť slovenského humoru. To je príkladná ukážka toho, čo dokáže slovák urobiť pre peniaze. ()

andykanadan

Reláciu som začal sledovať ešte ako Sedem s.r.o. na Markíze niekedy v roku 2001 alebo 2002 a odvtedy je jedným z mojich najobľúbenejších zábavných programov. ()