Seno Kyoko je nadaná pianistka, která zdědila velké bohatství od svého strýce. Zdá se, že žije s manželem šťastně a nic jí nechybí. Jednoho dne ovšem zazvoní telefon a žena na druhém konci jí sdělí, že čeká s jejím manželem dítě. Kyoko je čím dále zoufalejší a odhodlá se k drastickému činu. Manželovu milenku zabije. Podaří se jí však uniknout podezření policie a získá svého manžela zpět? (Vavča)

Vavča

Yonekura Ryoko v tomto televizním dvojdílném filmu, hraje roli geniální pianistky, která má prostě vše, slávu, peníze, kariéru, manžela. Jenže idylka se začne náhle kalit a i když se zdá, že vše spěje k neodvratnému tragickému konci, uvidíte pár dech beroucích twistů. A hlavně Yonekura Ryoko je kočka, hraje zde značně inteligentní a fikanou ženu, která dokáže všechny překvapit a to dokonale. Její souboj s policií a případnými rivalkami nemá chybu. Do poslední chvíle jsem nedýchal. Takhle inteligetní detektivku smíšenou s thrillerem, dramatem jsem dlouhu neviděl, slovíčko mysteriózní se do oficiálního popisu na imdb a drama wiki dostalo asi omylem, je tu pár záhadných věcí, ale myslím ,že na ně přijdete. Rozhodně vřele doporučuji, je zde napětí, výborné herecké výkony, dialogy a ten scénář je zatraceně dobře promyšlený a vygradovaný. Kdyby jste to hledali na drama wiki či jinde orig. název se jmenuje Koori no Hana, tedy Ice Flower nebo (Flower Of Ice). ()