Kniha křtěná krví

Masový vrah povraždí skupinu tábořících aktivistů. O několik let později se autorka úspěšných detektivek stěhuje na anglický venkov, aby nalezla klid a inspiraci pro svou nejnovější knihu. Ale krátce po příjezdu ji začnou pronásledovat krvavé noční můry. Zdá se, že se ozývá minulost... (TV Prima)

honzic

Překvapivě to nebylo až tak zlé, průměrný béčkový thriller s ne úplně čekaným rozuzlením. Sice herecky to nebylo moc dobře zahrané, ale scénář mi až tak špatný nepřijde. Hodnocení: 55 % ()

george16

Takl tohle mi nepřišlo tak hrozné, jak je zde hodnoceno. Ocenil jsem scénář... Jinak herecké výkony a efekty celkem na draka. Já osobně si myslím že ti co rádi psycho thrillery si to jednou rádi zkouknou. ()

MT_Y

Vůbec netuším co na tom byla ta kniha krtena krvi 😄 Každopádně, snímek jako takový (ač už 50x omylaný) super, dalo se na to koukat. Cordelie (Z Buffy) tak ji nazývám, protože kdekoliv ji vidím tak prostě je to Cordelie 😄 Tak ta si myslím že roli zvládla super, jen prostě člověk v ní vidí furt tu naducanou středoškolačku no 😄 Odhadnout kdo za tím je, fakt těžký nebylo a to ani z pozice vraha ani z pozice kdo dělal ty naschvály. Měl jsem dokonce dojem že začátek neměl s tím zbytkem vůbec nic společného. Mě se film líbil tak z půlky no. Některé scény mi přišli úplně k ničemu a totálně zbytečné (například s*X v lese nebo s*X s "Cordelii" na gauči, absolutně nesmyslné scény). Jako ona i ta pointa a SPOILER VYZRAZENI NEČÍST JEN S VLASTNÍ VŮLE! - - - > Ta věc že ona vlastně vše vyděla správně atp. Potom a potom ten závěr že, ta blondska a typek byli zabití to mi přišlo sice fajn, už za to co to ale Úpa jako zbytečný no vzhledem ke konci "Cordelie".... Nevím nemohu si pomoct 3 hvězdy 45% ()

Ondrew

Strasna zlatanina. Jedine pozitivum bol zaciatok, ktory sluboval aspon nejaku tu priemernu vyvrazdovacku. Lenze zvysok? Strach a hroza. 10%. ()

Snakefinger odpad!

Jediné co tady stálo za zmínku byla velmi atraktivní hlavní představitelka. Jinak toporní klackovití herci. ubohý příběh. To snad nemohl nikdo myslet vážně. ()

Smashed

Dlouho jsem váhala, jestli dám odpad nebo nějaký hvězdy... Nakonec teda jedna, ale to asi jen pro to, že hlavní hrdinka byla docela hezká a moc se mi líbilo, jak chodila oblečená.. Toť asi vše ()

GlaDOS odpad!

Tenhle film nic nemá. Je to roztahaná vata. Pouští chlupy a ani nemá sirku, abyste ji využili na vyčištění ucha. Totální prázdnota bez atmosféry. Jednoduše nuda a navíc se ta nuda pomalu ani nedá nijak pochopit. ()