poster

Za svůj lid: Zvolení Baracka Obamy

 • USA

  By the People: The Election of Barack Obama

Dokumentární

USA, 2009, 111 min

Hudba:

Craig Wedren
(další profese)
 • honajz
  **

  Nedá se tomu upřít sem tam fór, hodně sentimentu, ale je vidět, že to točily dvě ženský. Plujeme celou dobu po povrchu, ačkoliv přímo v dění, vůbec do toho nevidíme, nějaké hlubší myšlenky minimální, hesla hesla hesla, jak to bylo s tím Barackovým knězem, se nedozvíme, vše zajímavé vyšumí do ztracena. Navíc ty dvě hodiny jsou na patetický dokument moc. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/za-svuj-lid-zvoleni-baracka-obamy.html(14.3.2010)

 • wosho
  ***

  Podle mě zcela mormální, průměrný oslavný dokoument. Odpad si to rozhodně nezaslouží, to svědčí o politickém ohodnocení a to není moc dobré.(31.3.2010)

 • DivX
  *

  Co se to děje? ...To svět se posral! 0%(12.9.2011)

 • fishki
  ****

  Je sranda sledovať, ako niektorí ľudia dávajú bez rozmyslu 4-5* výkalom z Fox News a Tea Party, ale akonáhle sa objaví normálny, i keď trošku pro-Obamovský dokument (ak sa to tak dá nazvať), majú plnú hubu hlúpych rečí. Rád by som počul jediný racionálny argument voči tomuto dokumentu. Pre mňa je detailným a živým priebehom kampane jedného kandidáta, ktorý je predsa tak trocha iný. Nechcem hodnotiť Obamu, ani jeho politiku a už vôbec nie Spojené štáty ako také. Hodnotím tento dokument. A ten sa mi páčil teda veľmi.(1.3.2011)

 • paascha
  odpad!

  To není dokument, ale exkrement. Snůška póvlu jménem Američané má svůj vrchol ještě před sebou, ale už jim moc ke zdolání mety jménem nejdebilnější sračky světa nezbývá. Zvolením Bubáka s Houbama prezidentem, čímž mimo jiné poplivali celou svou historii, tomu nasadili korunu. Trumfnout je můžou jen Češi, až si v květnu zvolí Jyrku Prasošpeka premiérem! Jenže ten ovarovej rypák nedostane nobelovku za sliby nevzdělaným poloprimitivním poloopicím: Ještě levnější hambáče! Mnohem více hiphopu do škol! Každému dítěti jeho vlastní tlustý řetěz! Pro každou rodinu navíc kazeťák a náklaďák s tlustejma kolama! Kdo nestříká s námi, stříká proti nám! Hip, hop, graffiti!(16.3.2010)