Za svůj lid: Zvolení Baracka Obamy

Dokumentární

USA, 2009, 111 min

Craig Wedren
  • paascha

To není dokument, ale exkrement. Snůška póvlu jménem Američané má svůj vrchol ještě před sebou, ale už jim moc ke zdolání mety jménem nejdebilnější sračky světa nezbývá. Zvolením Bubáka s Houbama prezidentem, čímž mimo jiné poplivali celou svou historii, tomu nasadili korunu. Trumfnout je můžou jen Češi, až si v květnu zvolí Jyrku Prasošpeka premiérem! Jenže ten ovarovej rypák nedostane nobelovku za sliby nevzdělaným poloprimitivním poloopicím: Ještě levnější hambáče! Mnohem více hiphopu do škol! Každému dítěti jeho vlastní tlustý řetěz! Pro každou rodinu navíc kazeťák a náklaďák s tlustejma kolama! Kdo nestříká s námi, stříká proti nám! Hip, hop, graffiti!(16.3.2010)

Je sranda sledovať, ako niektorí ľudia dávajú bez rozmyslu 4-5* výkalom z Fox News a Tea Party, ale akonáhle sa objaví normálny, i keď trošku pro-Obamovský dokument (ak sa to tak dá nazvať), majú plnú hubu hlúpych rečí. Rád by som počul jediný racionálny argument voči tomuto dokumentu. Pre mňa je detailným a živým priebehom kampane jedného kandidáta, ktorý je predsa tak trocha iný. Nechcem hodnotiť Obamu, ani jeho politiku a už vôbec nie Spojené štáty ako také. Hodnotím tento dokument. A ten sa mi páčil teda veľmi.(1.3.2011)

• DivX

Co se to děje? ...To svět se posral! 0%(12.9.2011)

Podle mě zcela mormální, průměrný oslavný dokoument. Odpad si to rozhodně nezaslouží, to svědčí o politickém ohodnocení a to není moc dobré.(31.3.2010)

• honajz

Nedá se tomu upřít sem tam fór, hodně sentimentu, ale je vidět, že to točily dvě ženský. Plujeme celou dobu po povrchu, ačkoliv přímo v dění, vůbec do toho nevidíme, nějaké hlubší myšlenky minimální, hesla hesla hesla, jak to bylo s tím Barackovým knězem, se nedozvíme, vše zajímavé vyšumí do ztracena. Navíc ty dvě hodiny jsou na patetický dokument moc. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/za-svuj-lid-zvoleni-baracka-obamy.html(14.3.2010)