Pat a Mat - Série 1 (1979) (série)

Houpací křeslo (S01E04)

(epizoda)
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Československo, 1979, 8 min

Mat se houpe na židli během sledování televize, což vede k několika karambolům. Dva inovátoři se tak pouští do projektu houpacího křesla, které se ukáže být v jejich rukách ještě nebezpečnějším. Pat s Matem tak nakonec docházejí k zajímavému závěru, jak problém houpání u televize vyřešit. (J.Connor)

Elgin

Hold narabanie s drevom je proste kumst a nie kazdy ma na to papiere. Rad by som hodnotil cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. ()

BlackMount

Pat a Mat vyrábí houpací křeslo a zaplatí za to několika litříky vlastní krve. Tolik obvazů snad nemají ani v nemocnici na kraji města. Během výroby tohoto vyklajícího se kusu nábytku stačí zdemolovat značnou část vybavení pokoje a ještě se při tom málem zabít. Pěkný díl s geniálním využitím výsledného produktu jejich snažení. ()

foundation

mam na plane dneska prispiet do hodnotenia niektorym dielom tohto genialneho serialu kedze som si pred par dnami vsetko ozivil. Tieto najstarsie diely patria jednoznacne k TOP spicke celeho serialu. Priznam sa ze tie novsie z 2003 uz som tak moc nesledoval ale podla par dielov uz to nebolo to prave orechove. Kazdopadne Hupacie Kreslo plny odpal :D ()

Don Carlos

Pro mě jednoznačně jeden z nejlepších dílů celé série, možná i nejlepší díl vůbec. U žádného jiného jsem se tak nenasmál. SPOILER: Jak proletí těmi dveřmi, odrazí se od telegrafních drátů a přiletí zase zpátky :'D ()

hlína

Godhaj

Tento díl byl trochu monotónní, výroba houpacího křesla se trochu táhla a více méně se vyvíjela přesně tak, jak jsem očekával. I když jako kurz první pomoci by to bylo více než povedené. Pointa opět poměrně nečekaná a vtipná. A znovu krásné detaily, např. bouchání do skoby skleněnou lahví či televizní pořad s kočkou. ()