Na ostrůvku Port Gamble v Americe je normální den. Někdo nechápe své rodiče, někdo dostane padáka, někdo není spokojený s hamburgerem. Všechny tyto příběhy se však nakonec k večeru spojí a občané tohoto zcela normálního a obyčejného místa začínají zjišťovat, že je napadla hrozivá epidemie. Stojí za tím teroristé? (jamesjimbo)

spawnxp

Žádná sláva. Žádná komedie. Dost krve, ovšem podaný stejně zajímavě, jako když někdo vyleje kýbl červený barvy na zaprášený parkoviště. Scénář neuvěřitelně prvoplánovej, způsob 'naťukávání' společensko-kritických témat jako rasismus, náboženskej fanatismus, xenofobie, homofobie etc. svým zpracovaním irituje - u naprosté většiny postav si člověk oddech, když jim zombíci konečně vyrvali střeva (zvlášť u těch, které předváděly 'malé herecké etudy' - paranoidní white trash taťka, iránskej taťka)... Měl jsem taky problém s explicitně aktivistickou definici postav (dobrý/špatný = přežil/nepřežil) - přežili (a tedy dobří): dcera imigranta z Iránu, teplá dvojka z New Yorku, lesbická kandidátka na starostu - nepřežili (a tedy špatní) všichni ostatní :-) Bod navíc za to, že jsem se asi v půlce přistih, že fandím Janette Armand, aby to přežila... ale taky bych za to mohl dat bod mínus, když nad tím uvažuju. Ach jo... ()

sAreOn

Amaterské, zvlaštní a něčím velice zajimavé... ale to první přídavné jméno bohužel převažuje. Někdy to je až usměvné, jak moc je to na filmu vidět. každopádně pár vtipných scén se tu najde (zejména s gay tématikou), ostatní pak zapadá do velmi šedého průměru. ()

Hrobař

Parádní zombie řežba, která překvapivě není tak hloupá jak spoustu jejích kolegyň. Kritika samotných amerických fenoménů přes zombie žánr dává ochutnat prazvláštní směsku která rozhodně stojí za podívání. A ti co rádi Rodrigézovu Planetu teror si přijdou na své :-) ()

Bieseger

"O say, can you see, by the dawn’s early light" a já se válel smíchy. Parádně zpracovaný snímek u kterého jsem se skvěle pobavil. Tu komediální část jsem možná čekal trošku častější, ale těch pár vtipů co tam je vážně stojí za to. ()

Deacon59

Další z řady nevtipných hororových komedií. Herci tak špatní nejsou, ale příběh je plytký a nudný až běda. ()